Şimdi Ara

PlayStation Türkçe Oyunlar Listesi | İlk Sayfayı Son Güncelleme : 5 Temmuz 2023 (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.715
Cevap
301
Favori
273.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
112 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kendomen

Uncharted 4, Battlifield 1, The Witcher 3, Bloodborne, Sniper Elite 4.

Uncharted cok sarmadi biraktim onu.digerlerine bakayim tesekkur ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • This war ofine sadece ps4de mi turkce? Xboxoneda turkce degil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi öğrendim Guerilla Games Killzone'u hem dublajlı hemde altyazılı çıkarmış, sonradan mı eklendiler acaba bilgisi olan varmı ? Horizon Zero Dawn'a neden altyazı eklemediklerini anlayamadım. Sonradan eklenme ihtimali vardır umarım.

Liste için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: catho

Şimdi öğrendim Guerilla Games Killzone'u hem dublajlı hemde altyazılı çıkarmış, sonradan mı eklendiler acaba bilgisi olan varmı ? Horizon Zero Dawn'a neden altyazı eklemediklerini anlayamadım. Sonradan eklenme ihtimali vardır umarım.

Liste için teşekkürler.

Rpg olduğu için yani 3-5 kelime fazla olduğu için gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: catho

Şimdi öğrendim Guerilla Games Killzone'u hem dublajlı hemde altyazılı çıkarmış, sonradan mı eklendiler acaba bilgisi olan varmı ? Horizon Zero Dawn'a neden altyazı eklemediklerini anlayamadım. Sonradan eklenme ihtimali vardır umarım.

Liste için teşekkürler.

Rpg olduğu için yani 3-5 kelime fazla olduğu için gelmedi.

Aslında oyunda öyle aman aman bir diyalog yok , Witcher 3 ile kıyaslarsak 4'te 1'i diyebilirim hatta. Yan görev sayısıda fazla değil keşke anlaşma sağlansaydı da sindire sindire oynasaydım(oynasaydık). Biraz ağır geldi dil iş teknolojik detaylara girince :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

The Dwarves Türkçe olmuş.
    https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-The_Dwarves_Turkce_Oldu-86376.htm

PlayStation Türkçe Oyunlar Listesi | İlk Sayfayı Son Güncelleme : 5 Temmuz 2023

Yakışır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inciteen -- 16 Mart 2017; 2:36:11 >

• IamxMSFT kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla tüm platformlarda Türkçe.
  • merhaba arkadaşlar bizim ortak ps kardeşliği var ortak bir oyun almak istiyoruz şimdi bu oyunu yeni hesap açıp alsak oyun bitince o hesabı satsak hocam olur mu öyle yapılabilir mi birde normalde asıl hesaplaarımız var onların haricinde yapmak istiyoruz..nasıl yapmamız gerekiyor
  • Anna - Extended Edition PS3'te Türkçe. Endo'dan indirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertvontrier -- 20 Mart 2017; 18:49:14 >
  • quote:

Anna - Extended Edition PS3'te Türkçe. Endo'dan indirdim.

Bilgi için çok teşekkürler.

Ps3 oyunlarında dil ayrıntılarına ulaşmak mümkün olmadığı için Türkçe olduğu halde bilmediğimiz bir hayli oyun var.
  • PlayStation Türkçe Oyunlar Listesi | İlk Sayfayı Son Güncelleme : 5 Temmuz 2023

AereA yaz aylarında Türkçe dil desteğiyle piyasada olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: SHOSTKOVİCH

quote:

Diğerleri de yaramaz boşver sen hic oynama oyun felan bence

• quote:

Orijinalden alıntı: asus1981

quote:

Orijinalden alıntı: SHOSTKOVİCH

quote:

Diğerleri de yaramaz boşver sen hic oynama oyun felan bence

İnadına battlefield 1 aldım ve başladım.

• quote:

Türkçe iyi güzel de şu korkunç fiyatları aşağı çekseler iyi olacak. Order ön sipariş 189 lira. Steam'e çıkan yeni oyunların fiyatlarını görünce insanın içi sızlıyor.

Bu mesajı yazdığında 180 miş şu aralar 40-50tl gibi bir şey 2 yıl olmuş

Şu steam den hiç bir şey öğrenemedi psn. Steam de çok ucuz diye millet oynamayacağı oyunu bile alıyor.

• Machinarium Ps4 Türkçe altyazı listeye ekleyin isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: afrik1500

Machinarium Ps4 Türkçe altyazı listeye ekleyin isterseniz.

Hocam denediniz değil mi ? Ben zamanında listeye eklemiştim ancak kupa listesi Türkçe olmadığından tereddüte düşmüştüm. Birde üstüne oyunu deneyen kimse bulamadığımdan listeden çıkarttım. Siz oyunu deneyipte bu yorumu yapıyorsanız sıkıntı yok hemen ekliyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inciteen

quote:

Orijinalden alıntı: afrik1500

Machinarium Ps4 Türkçe altyazı listeye ekleyin isterseniz.

Hocam denediniz değil mi ? Ben zamanında listeye eklemiştim ancak kupa listesi Türkçe olmadığından tereddüte düşmüştüm. Birde üstüne oyunu deneyen kimse bulamadığımdan listeden çıkarttım. Siz oyunu deneyipte bu yorumu yapıyorsanız sıkıntı yok hemen ekliyeceğim.

Denemedim oyunu, Ps store den bakarken oyun ayrıntılarında altyazılar kısmında türkçe yazıyor.
  • Arkadaşlar şimdilik Lego Worlds adlı oyunda Türkçe dil desteği mevcut değil.

Bu konuda Warner Bros Türkçe olmadığını söylerken, TT GAMES Türkçe'nin olduğunu söylüyor. İki tarafından birbirinden haberi yok... Böyle amatörlükte ancak bu firmaya yakışırdı.

Sanırım bu kargaşanın sonunda oyunda olacak veya olması planan karar geri alınacak. Son olarak konuyu Bilkoma yazdım bakalım onlardan ne cevap gelecek.

EDİT: SORUN DÜZELDİ. LEGO WORLDS TÜRKÇE DİLİNE SAHİP.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inciteen -- 31 Mart 2017; 19:52:52 >
  • Punch Club steam'de olduğu gibi Türkçe mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: choyrn

Punch Club steam'de olduğu gibi Türkçe mi?

Mağaza sayfasında Türkçe gözükmüyor. Belki hatadan kaynaklı olarak yazılmamıştır dedim ve kupa listesini kontrol ettim. Ancak sonuç orasıda ingilizce...

Steam'de dil desteği verip konsolda vermeyen firmaları anlamak gerçekten zor. Hazır elindeki yamayı oyuna eklemeye üşeniyorlar.

https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/punch-club/cid=EP0096-CUSA05472_00-PUNCHCLUB0000000

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.