Şimdi Ara

PlayStation Türkçe Oyunlar Listesi | İlk Sayfayı Son Güncelleme : 5 Temmuz 2023 (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.718
Cevap
300
Favori
274.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
112 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu güzel haber hocam alınır o zaman bu oyun uygun fiyatlı olursa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Bu güzel haber hocam alınır o zaman bu oyun uygun fiyatlı olursa.

Oyuna hikaye modu eklenecek ve tam sürüm halinde çıkmış olacak. Benim tahminim 90 TL 'den aşağı olmayacağı yönünde.

Ama ne olursa olsun oyun aldığı parayı hak ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inciteen -- 6 Mayıs 2017; 0:36:37 >
  • Merhabalar,
    Elimde Call of duty infinite warfare var onu bitirdim. Moder Warfare'e başlayacağım.
    Onların dışında Driveclub ve Little big planet var(LBP 2 çok iyidi ps3 zamanı çok oynadım ama 3. oyunda bir değişiklik görmedim çabuk sıkıldım.)

Bunların yanına güzel bir rpg ve dövüş oyunu arıyorum. Mortal Kombat ile Dead or Alive arasında gidiyorum.sizce hangisi?
    Ayrıca rpg olarak elder scrolls ve witcher hariç önerilere açığım.
    (Oyunların türkçe seçeneği varsa iyi olur yoksa da olur)
  • Harika biryer kaynak olmuş elinize sağlık sağlık.

Aslında birde co-op oynayabileceğimiz oyunlar listesi olsa süper olur

• Gerçekten ellerinize sağlık başarılı olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

Harika biryer kaynak olmuş elinize sağlık sağlık.

Aslında birde co-op oynayabileceğimiz oyunlar listesi olsa süper olur

Teşekkürler. Bu arada mesajda gözümden kaçmış.

Co-op oyunlar için, http://www.co-optimus.com/system/22/playstation-4.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: fikriii

Gerçekten ellerinize sağlık başarılı olmuş

Ben teşekkür ederim dostum. İşine yaradıysa ne mutlu bana ...
  • Liste çok güzel olmuş. Bu listede sizce oynamassaniz olmaz dediğiniz oyunlar hangileridir? Şimdiden cevaplar için teşekkür ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: clixxsensess

Liste çok güzel olmuş. Bu listede sizce oynamassaniz olmaz dediğiniz oyunlar hangileridir? Şimdiden cevaplar için teşekkür ediyorum.

Ps4 Exclusive oyunların hepsini denemelisin. Önceliği The Last of Us Remastered, Uncharted 4, Bloodborne, Until Dawn gibi oyunlara verebilirsin. Ama hepsini oyna

Diğer oyunlardan ise Battlefied 1, The Witcher 3, Blues and Bullets, Among The Sleep , How to Survive 2, Portal Kinghts ve Kholat gibi oyunlarda şahsi tavsiye listem.

• Witcher 3 mümkünse goty olan gercekten cok iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: clixxsensess

Liste çok güzel olmuş. Bu listede sizce oynamassaniz olmaz dediğiniz oyunlar hangileridir? Şimdiden cevaplar için teşekkür ediyorum.

witcher 3goty al baska hic bir oyun oynama 10 sene tekrar tekrar oyna bi gram sıkılmazsın

• Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar. The last of us oynadım. Uncharted oynamayı düşünüyorum. Birde kesinlikle witcher 3 deneyeceğim, sevdiğim bir türde oyun türkçe olmasıda ayrı bir ilgimi çekiyordu zaten..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DramaYoLLaRI -- 24 Mayıs 2017; 12:25:30 >
  • Takip.
  • PlayStation Türkçe Oyunlar Listesi | İlk Sayfayı Son Güncelleme : 5 Temmuz 2023

Alienation, Dead Nation, Resogun yapımcılarının yeni oyunu Nex Machina, 20 Haziran tarihinde Türkçe Altyazı desteğiyle geliyor...

Oyun hakkında açıklama;

Nex Machina, Housemark tarafından geliştirilen müthiş bir arkad tarzı çift stick çok yönlü nişancı oyunu. Hem Robotron hem de Smash TV'den ilham alan Nex Machina, cablepunk denilen bir nevi kablolu ilkel siberalem temalı uzak bir gelecekte geçen, saf aksiyona, üç boyutlu imhaya ve dişe diş rekabete odaklı bir oyun.

Nex Machina dünyasında insanlar teknolojiye o kadar bağımlı hale gelmişler ki gözlerini bir an olsun mobil cihazlarından ayıramıyorlar. Diğer taraftan, makineler bilinç kazanmış ve insandan onlarca kez daha zeki hale gelmiş. Artık insanların hizmetçisi olmak istemiyorlar, zira üstün yaşam formu artık robotlar. Ve amaçlarına ulaşmak için de insanlığı yok etmeye girişiyorlar...

• inciteen kullanıcısına yanıt
    hemen ön sipariş veriyorum hep destek tam destek

• quote:

Orijinalden alıntı: patapon_00

Aman hocam sen yine oyunu gör. Hoşuna giderse alırsın :D

Fakat yapımcı ekip fedakarlık yapmış. Öncesinde Sony için oyun yapıyorlardı. Şimdi ilk kez kendi yaptıkları oyunu yayımlıyorlar. Ve direk Türkçe dilini eklemişler. Helal olsun ne diyelim.
  • inciteen kullanıcısına yanıt
    türkçe oyunların artması için destekliyorum oynamasam bile dursun kenarda

• Ellerine sağlık

• killing flour 2 de türkçe galiba plus ın verdiği

http://store.steampowered.com/app/232090/Killing_Floor_2/

desteklenen diller kısmında Türkçe var
  • quote:

Orijinalden alıntı: inciteen

quote:

Orijinalden alıntı: patapon_00

Aman hocam sen yine oyunu gör. Hoşuna giderse alırsın :D

Fakat yapımcı ekip fedakarlık yapmış. Öncesinde Sony için oyun yapıyorlardı. Şimdi ilk kez kendi yaptıkları oyunu yayımlıyorlar. Ve direk Türkçe dilini eklemişler. Helal olsun ne diyelim.

Alienation multiplayer olarak harika zevkli bir oyun.

Yeni oyunlarında Türkçe desteğinden dolayı bende önsipariş veriyorum

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.