Şimdi Ara

PLAYSTATION STORE TÜRKİYE'DE PS3 GAME ADDONS OLACAK MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sonunda Playstation Store Türkiye açıldı, herkese hayırlı olsun, ancak şu anda ps3 oyun addonları satılmıyor, ileride güncellemelerle içerik genişleyecek mi? Bu konuda bilgisi olan var mı?
    RE5, Borderlands, Dragon Age Origins oyunlarının ek içeriklerini almak istiyorum çünkü Türk PSN hesabıma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gkhannn -- 13 Eylül 2010; 8:31:09 >

• Şuanda Storemiz çok yeni ve üzerinde çalışılması gereken çok şeyler var. İlerleyen zamanlarda içerikler genişletilecek ve birtakım sorunlar da ortadan kalkmış olacak. Tabi burada kimse kesin konuşamaz. Şu olacak, bu olmayacak diye kimse sana net konuşamaz. Bekleyip göreceğiz.
  • Teşekkürler cevap için hatta şu an bakıyorum ve yeni gördüm, ps3 addons bölümü daha yok ama special offers kısmında şimdiden RE5 eklentiler satılıyor bile, yakında daha da genişler heralde.
  • İlk başta kredi kartları çalışmaya başlasın sonra zaten gelişir zamanla, hemen birden bire olmaz herşey...
  • türk storedan alış veriş yapan var mı? bir de arkadaşlar fiyatları nasıl buldunuz.. sanki yurtdışıyla çok fark yok gibi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: lothincanii

türk storedan alış veriş yapan var mı? bir de arkadaşlar fiyatları nasıl buldunuz.. sanki yurtdışıyla çok fark yok gibi..

Ben yapıcam bu hafta, fiyatlar kesinlikle güzel, ekstra kazık filan yok bizlere.
  • sonuçta o store için çalışan kişiler var add on eklemek günleri ayları almaz alamaz mantıklı değil, belli ki onay aldıkları bir yer var bir onay vs. bir şey bekleniyordur. Şuan PSN Beta diyebiliriz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.