Şimdi Ara

Playstation Store Cüzdana Para Ekliyemiyorum(Sorun Düzeldi) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
2
Favori
39.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pre ordered fif 14 almak için otomatik yüklemeyi acıyorum parayı çekmiyor siparişiniz başarızı oldu diyor ? oto yüklemeyi kapatıyorum bu seferde para yükleyemiyorum çöüzümü nedir.
  • saintTR1 kullanıcısına yanıt
    Psn bin on sipariş sistemini çözebilsem Bi.
    bende 23unde yükledim kartı 25 i gece yarısı para çekmiş bu gece yarısından sonra saat 01:00 gibi oyun açılacak olarak görülüyor bakalım deniyces.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baska kisinin kredi kartini kullansak olurmu acaba ?

• Psn dun gece bakimdaydi. Benim cuzdan sorunlarim duzeldi. Fifanin parayida aninda cekti. Tekrar deneyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Voodoodream

Psn dun gece bakimdaydi. Benim cuzdan sorunlarim duzeldi. Fifanin parayida aninda cekti. Tekrar deneyin

Nezaman denediniz hocam ben gece denedim siz? Bende otomatik para cek secili oldugu halde cekmiyor 10 dk sonra mail atiyor islem basarisiz diye

• saintTR1 kullanıcısına yanıt
    Dün gece saat 1.30'da denedim düzeldi. Cüzdana para ekliyemiyordum kabul etmiyordu, daha sonra tekrar deneyin diyordu. Sorun kalmadı.
  • Aynen bende biraz önce ekledim sorunsuz ekledi paraları.Artık yarine GTA5'e kayabileceğiz
  • Arkadaşlar bende aynı hatayı alıyorum us psn hesabından gta 5i alacağım alamıyorum.Ne yapmam lazım
  • aynı sorun bana da oldu lütfen yardım edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: mazharking

aynı sorun bana da oldu lütfen yardım edin

Hocam sorun kendiliğinden düzelşyor fakat zaman alıyor biraz Başka kredi kartıyla deneyin sürekli denerseniz blocklanır kart beklemeniz gerekiyor bekleyın 2-3 gün sonra deneyin tekrar olmadı ben o sorundan sonra 1 ay kullanmadım ardından farklı bır kart ıle denedım oldu tek çare beklemek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ysn61 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler bende bekliycem o zaman
  • şuan aynı şey benimd başıma geliyor delireceğim dün kardeşlik için yeni hesap açtım 10 tl yükledim 100 tl daha yükleyecektim kabul etmedi şimdi ana hesabıma 100 tl yükleyeyim belki olur dedim öylesine başta olmadı sonra isimi değiştirdim kredi kartındaki aynısının küçüğünü yazdım kabul etti bir 10 daha yükleyeyimde oyunu alacaktım hiçbir şey değiştirmeden denedim kabul emedi ismi falan değişirdim yine kabul etmedi napmalıyım yardım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: İnci6

şuan aynı şey benimd başıma geliyor delireceğim dün kardeşlik için yeni hesap açtım 10 tl yükledim 100 tl daha yükleyecektim kabul etmedi şimdi ana hesabıma 100 tl yükleyeyim belki olur dedim öylesine başta olmadı sonra isimi değiştirdim kredi kartındaki aynısının küçüğünü yazdım kabul etti bir 10 daha yükleyeyimde oyunu alacaktım hiçbir şey değiştirmeden denedim kabul emedi ismi falan değişirdim yine kabul etmedi napmalıyım yardım lütfen

Beklemekten başka çare yok malesef kendiliğinden düzeliyor sürekli denemeyin 1-2 hafta sonra tekrar deneyin..

• quote:

Orijinalden alıntı: ysn61

quote:

şuan aynı şey benimd başıma geliyor delireceğim dün kardeşlik için yeni hesap açtım 10 tl yükledim 100 tl daha yükleyecektim kabul etmedi şimdi ana hesabıma 100 tl yükleyeyim belki olur dedim öylesine başta olmadı sonra isimi değiştirdim kredi kartındaki aynısının küçüğünü yazdım kabul etti bir 10 daha yükleyeyimde oyunu alacaktım hiçbir şey değiştirmeden denedim kabul emedi ismi falan değişirdim yine kabul etmedi napmalıyım yardım lütfen

Beklemekten başka çare yok malesef kendiliğinden düzeliyor sürekli denemeyin 1-2 hafta sonra tekrar deneyin..

indirim yarın bitiyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ysn61

quote:

indirim yarın bitiyor

Yapıcak birşey yok malesef..

• Hayatımda böyle bir rezillik görmedim.gittim ininal kart aldım 20 tl yükleyecektim olmadı.10 10 yükleyecektim ilk olanı yükledim ama 2.ne yapsam olmadı.sırf şu rockstar kampanyası için aldım şu kartı.
    inş kampanya bitmeden şu durumu düzeltirlerde bende işimi hallederim, yoksa cidden sony destek hattını arıyıp ana avrat düz gircem artık
    İnsanı salak yerine koyuyolar resmen. karta yükle diyorum kart bilgileriniz yanlış diyo ama 0.39 kuruş düşmesinide iyi biliyor.valla yılardan beri playstation kullanan biri olarak sony den soğudum. Xboxa geçcem valla...
  • aynı sorun bende hala devam ediyor.
    plus üyeliği için 140 tl para aktarımı ooldu fakat 10 tl'yi hala yükleyemiyorum.10 tl için üyelikte alamıyorum
    kaç tane kart denedim hiç biri olmadı

• 6 aydan fazladır TR psnd en bir sürü oyun aldım kredi kartı ile kaç ay öncede order için ön sipariş vermiştim ama on sipariş yazısı göükmedi tekrar verdim 1 saat sonra tekrar gözükmedi bu anlattıklarım son 2 gün için dün gece oyunu indirdim ama oyun açılmıyor içeriği satın alınız diyor cüzdana para eklemeye çalışıyorum kredi kartı bilgileriniz geçersiz diyor başka kart deniyorum kartları kabul ediyor ama cüzdana gene para eklemiyor şuanda marketten ne bişey satın alabiliyorum neden 35 gb indirdiğim order ı açabiliyorum maillere ön sipariş onayına dahil mail bile geliyor ama para çekilmiyor açılmıyor sony de aradım bazen böyle şeyler olabiliyor dedi kapattı kadın ne yapmam lazım lütfen yardım edermisiniz ?
  • Aynı sorun bendede var :) sanal kartla alayım dedim 150 tl limi,t koydum. Çekmedi hata verdi ondan sonra 100 tl dedim çekti 40 tl dedim çekti kalan 10 tl için yine para eklenemedi uyarsı veriyor.

Ne edecez bende bilmiyorum. :)

Siteden de denedim

Hesabınıza şu anda para eklenemiyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

Ahanda bu uyarıyı veriyor kaldık sap gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akbulut79 -- 26 Nisan 2015; 13:11:30 >
  • Aynı sorun bende de oldu, sony'yi aradım öncelikle çok deneme yapmayın 15 günlüğüne hesap bloklanır dedi. Bende çekmemesinin nedeni provizyon için çektikleri tutarın tekrar karta hesaba yatırılmaması, bankanızla görüşüp tekrar iade aldırtırsanız sorun çözülür, bunun sebebide sanırım cüzdana ekleme işlemlerini ardısıra yaptığımız için bir sorun oluşabiliyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.