Şimdi Ara

Playstation Store Cüzdana Para Ekliyemiyorum(Sorun Düzeldi) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
2
Favori
39.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RS13

quote:

Orijinalden alıntı: BD911

Ben garanti kullanıyorum ama hiç sorun yaşamadım.. Bir ara 3 saat uğraştırmıştı sadece.. Öyle büyük bir sorunum olmadı dostum.

Ben yine denedim baktım olmadı, atladım arabaya gittim aldım geldim

Ben hâlen birşey alamıyorum
  • Sony'e telefon açtım bi kadın ike görüştüm kadın diyor ki Playstation Resmi olarak sanal kart desteklemez destekleye ler ya kırdırmıştır yada yasa dılı yollar ile kullanıyorlardır dedi Ulan en ufak bi bilgileri ok temişim destek hattınızı kart güya herhani bir bankaya kayıtlı değilse biz işlem yapamayız falan filan yapmayı deneyin olmazsa 15 gün bekleyin dedi ulan zaten olmuor Çıldırtırlar insanı vallahi.
  • Ben de FIFA 14 alacaktım ama 130 TL de kaldım, 20 TL daha ekleyemiyorum. İşin tuhafı bu kartla Psn Plus'da aldım. Hesabı kardeşlik yapacağım arkadaşa da verdim, o da kendi kartıyla 20 TL ekleyemiyor. Hiç bir şekilde olmuyor.. Bunu nasıl çözeceğiz? Psn'den ne zaman bir şey almak istesem hep sorun çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mArio4BJK

Ben de FIFA 14 alacaktım ama 130 TL de kaldım, 20 TL daha ekleyemiyorum. İşin tuhafı bu kartla Psn Plus'da aldım. Hesabı kardeşlik yapacağım arkadaşa da verdim, o da kendi kartıyla 20 TL ekleyemiyor. Hiç bir şekilde olmuyor.. Bunu nasıl çözeceğiz? Psn'den ne zaman bir şey almak istesem hep sorun çıkıyor.

Dostum sorunu geçen günlerde çözdüm.Ps3'de ilk Garanti Bankasının sanal kartını kullanmıştım ardından onu siip garklı kredi kartına geçmiştim onunla alışveriş yapıyordum ardından hata vermeye başladı eski karta geri döndüm (Garanti Sanal kart'a) 1 kere alışveriş yaptım ardından kullandığım kartıma döndüm denedive kart çalıştı şuan alışveriş yapabiliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ysn61 kullanıcısına yanıt
    Bende Psn Plus'u Garanti Sanal kart ile aldım. Yeni Psn hesabının cüzdanına da 130 TL yi yine aynı Garanti Sanal kart ile aktardım. Ancak yeni bir ekleme için hata veriyor. Bu sefer de ortağım kendi kredi kartıyla ekleme yapmak istedi fakat yine hata verdi. :S

Bu sebeple elimiz kolumuz bağlandı. Başka bir kart da kullansak kabul etmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mArio4BJK

Bende Psn Plus'u Garanti Sanal kart ile aldım. Yeni Psn hesabının cüzdanına da 130 TL yi yine aynı Garanti Sanal kart ile aktardım. Ancak yeni bir ekleme için hata veriyor. Bu sefer de ortağım kendi kredi kartıyla ekleme yapmak istedi fakat yine hata verdi. :S

Bu sebeple elimiz kolumuz bağlandı. Başka bir kart da kullansak kabul etmiyor.

Bekleyin hocam 15 gün sonra tekrar deneyin bendede 1 ay boyunca olmadı yapıcak birşey yok.
  • ben de gta v için cüzdana önce 100 sonra 40 tl yatırdım kabul etti sonra 10 tl yatırmak isteyince kabul etmedi, 50 kere denedim ama olmuyor, sanal kartla almıştım (ykb) normal kart denedim yine olmadı başka kart denedim olmadı, tekrar sanal kart denedim olmadı, ps3ten alayım diyorum yine olmuyor,

Hesabınıza şu anda para eklenemiyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

bu hata geliyor, hesapta 140 tl var, 10 tl eksik, bunu tamamlama şansı yok sanırım, mecbur başka oyun mu alacağım ?

bir de türkiye irtibat numaraları var mı bunların bulamadım da
  • arkadaşlar benzer sorunu yaşamaktayım garanti sanal kard ve bonus var ikisi ile de deniyorum olmuyor. Birileri adresten felan bahsetmiş o olay tam olarak nedir, ismimde türkçe karakter var ondan mıdır acaba. 1 yıl üyeliğe 90 gün bedava durumu 20 eylülde biteceği için acil yardım
  • Şaka gibi şu an hala bu sorun yaşanıyor. Düzeltenler nasıl düzelttiler acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yexer

Şaka gibi şu an hala bu sorun yaşanıyor. Düzeltenler nasıl düzelttiler acaba ?

Beklemekten başka çare yok...
  • ysn61 kullanıcısına yanıt
    şöyle çözmüştük sorunu, başka bir hesap açtık ve anında alınabildi... Nedenini bilemiyorum gerçekten. Ş uanda fifa yı alıcam alırken para ekleme seçeneğini kaçıdım indirmeye başladı. şimdi 100-20-30 tller olarak para yüklemeye çekiniyorum sorun çıkabilir diye. Psn korkutmaya başladı iyice.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yexer

şöyle çözmüştük sorunu, başka bir hesap açtık ve anında alınabildi... Nedenini bilemiyorum gerçekten. Ş uanda fifa yı alıcam alırken para ekleme seçeneğini kaçıdım indirmeye başladı. şimdi 100-20-30 tller olarak para yüklemeye çekiniyorum sorun çıkabilir diye. Psn korkutmaya başladı iyice.

Bende bu olaylardan sonra alışveriş yapmaya çekiniyorum..
  • fifa 14 siparişi verdim 140 gitti 10 daha lazım ama ekleyemiyorum. 2 gün sonra oyun çıkacak 1 ay bekle diyorsunuz. içim acıyor şu anda, eklenen paranın da geri dönüşü yokmuş!
  • zeus4u kullanıcısına yanıt
    hocam bende bu arada para yükliycektim de . Niye böyle bir sorun yaşıyorsunuz hocam para yükleyememe gibi. Ben bu olayı tam anlayamadım. Önsiparişi vrdim para yüklemeden para yüklemeye çekiniyorum şimdi de...
  • yexer kullanıcısına yanıt
    sanal karttan para çektirdim cüzdana;
    saçma bir ekleme sistemi var, taksit taksit. 100 ekledim, 40 ekledim son 10 u eklerken hata verdi. 140 cüzdan da yatıyor mal gibi. fifayı da alamayacağım bu gidişle.
    Allah belasını versin bunların.
    Sanal kartlarla ilgili bir sorun mu var ??? yoksa normal kredi kartlarında da yaşıyormusunuz ?
  • yexer kullanıcısına yanıt
    normal kredi kartı denemedim,denemeyi de düşünmüyorum.
  • Normal kredi kartı ile taksit taksit yükleme yapmayı deneyip sorun yaşayan var mı ?
  • çözüldü benim sorunum:
    oyunu iptal ettim, cüzdana otomatik para yüklemeyi etkinleştirdim oyunu tekrar aldım. 15 dakika sorna cüzdana eksik meblayı çekti kredi kartımdan.
    İyi hadi gözün aydın. Uygulanabilir bir çözüm.
    bende yükleme yapmadım on sipariş için otomatik yuklemeyi açtım, bikaç saat sonra provizyon çekti 149tl oyun fiyatını çekti, anlamadım.
    sanırım oyunun parasını aldı ama tam,çözemedim. Oyunun çıkışını,bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.