Şimdi Ara

PlayStation Plus Türkiye fiyatları bu ay zamlanıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
3.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

• herşeye zam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 20 Ekim 2020; 17:26:38 >
  • Güncelleme diyelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Din düşmanı kefere takımı güya yarım aklınca dalga geçiyor bir virüslük nefesiniz var aman ha dikkat edin.

• Hala playstation oynayan kaldımı herkes sattı makinayı

• Şu an oynayacak oyunum ve plus’ım yok. 1 senelik plus almamı önerir misiniz? Yoksa indirimleri bekleyip oyun mu alayım? 1 senelik plus alırsam online oyun oynamaktan çok gelen plus oyunlarını oynayacağım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PalaSakal

Ali Ağaoğlu'nun bi sözü vardı :"benim bindiğim arabaya ancak oyunda binersiniz o da hileyle" diye.Görüyorum ki o fakir işi oyunları oynamak bile lüks oldu.Anlıyor musun beni arkadaş?

bunu diyerek insanlarla alaymı ediyor bu adam?

• 29 Ekim olarak belirtilmiş.

• Plus da sıkıntı mı var , sony sen satın alamıyorum sonra dene yazısı mevcut 5 saattir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zam gelmeden 1 senelik aldım

• Nick bulamayan herif N kullanıcısına yanıt
    Usta sa. Ps plus ortak arıyormussub ???

• Playstation plus TR 240 TL 25 Euro'ya denk geliyor ,ki avrupa fiyati 60 euro 568 TL

Netflix Premium 1 ay Turkiyede 41,99 TL yani 4,50 euro Avrupada Premium 1 ay 13,99 euro yani 133 TL

Cyberpunk STEAM'de 249 TL 26 Euro ,avrupa fiyati 60 euro 568 TL

yani yatip kalkip sukretmekte fayda var....insallah konsol oyun fiyatlari da PC yi bulur ama imkansiz gibi...

Bu fiyatlari ogrenipte avrupada bi sekilde Turkiyeden hesap acan okadar cok insan varki netflix,spotify,steam... ornek olarak gostereyim

https://nl.pepper.com/aanbiedingen/netflix-abonnementen-vanaf-275-per-maand-134360

Egerki konsol oyun fiyatlarida TR de ucuz olursa ,Turkiye bildiginiz turistler icin oyun cenneti olur...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.