Şimdi Ara

PlayStation oyunlarında %60'a varan indirimler başladı: Yıl Ortası Fırsatları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
3.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ulan %60 indirim yapmışssınız. Oyunların fiyatlarını milyarlara çıkardınız da indirim yapsanız ne olur. Almayın kardeşim almayın. Bakın ondan sonra oyunların fiyatlarını nasıl düşürüyorlar eşşek gibi..

• Last Of Us 2'nin 100 tl altına düşeceği gün gerçek indirim günüdür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mütercim Bey

Saysana Allah aşkına PS4 özel oyun sayısını. Maksimum 10 özel oyun, sanki 30-40 tane özel oyun çıkarıyorlarmış gibi davranmayın.
    Şaka gibi ya 😂 Abi az iç az

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JustNaggy

Bu saçma fiyatlara rağmen playstation kullananın kendisine saygısı yoktur. En kısa zamanda satacağım ps5i. Saçma herifler ya rezlaet

Ne saçma bir mantık bu? PS5 kullanıyorum, kendime saygım yok mu? Zamlanan birçok şeyi alıyoruz, adi mi oluyoruz o zaman? Her çıkan ya da her pahalanan oyunu almak zorunda mıyım? Günde 10 saat oyun mu oynuyorum senin gibi? Dirt 5 aldım kardeşlikten 60 liraya, kaç aydır oynuyorum mesela. Metro Exodus aldım, 60 liraya onu da oynuyorum. Witcher 3 alabilirim ki aylarca oynarım onu da. Kardeşlikten Way Out aldım, kardeşimle oynuyoruz ufak ufak. Returnal alacağım yine kardeşlikten 100 lira civarına. 2-3 ay oynarım. Days Gone 100 liraya aldım, 2 defa bitirdim. 2 ay kadar sürdü en az. LOU2 aldım ve onu kendim aldım US PSN kod ile 250 liraya. 3 defa PS5'de oynayacağım. Sayayım mı daha?

Bir şey söylerken iyi düşün.

• quote:

Orijinalden alıntı: rogzoidre

Bu mesaj silindi.

Sen devam et. Etmek istemeyenler var. Gider oyunu atarsın yine reyizine.

• TechVET kullanıcısına yanıt
    Hayır yok saygın kendine. Öncelikle günde 10 saat oyun oynamıyorum senin gibi ne demek ya :D? Bir tek kendini mi dolu sanıyorsun? Saçma sapan ad hominem yapacağına insan gibi messj yazsana nasıl bir acizsin sen? Aldığın ucuz dediğin oyunların 3 tanesi game passte var, returnal aşırı kötğ oyun, days gone da pcde yarı fiyatına. Lou2 sadece ki onu da 3 defa oynayacaksan daha da komik. Hadi git de sen enayi gibi bilgisayarda ve xboxta bedava olan şeylerin tanesine 100 lira verdiğin için sevin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JustNaggy

Hayır yok saygın kendine. Öncelikle günde 10 saat oyun oynamıyorum senin gibi ne demek ya :D? Bir tek kendini mi dolu sanıyorsun? Saçma sapan ad hominem yapacağına insan gibi messj yazsana nasıl bir acizsin sen? Aldığın ucuz dediğin oyunların 3 tanesi game passte var, returnal aşırı kötğ oyun, days gone da pcde yarı fiyatına. Lou2 sadece ki onu da 3 defa oynayacaksan daha da komik. Hadi git de sen enayi gibi bilgisayarda ve xboxta bedava olan şeylerin tanesine 100 lira verdiğin için sevin

Nerede yetişiyor senin gibiler anlamadım. Çevremde yok senin türden. Ad Hominem'in alasını yapan sensin. Kendin gibi düşünmeyenlerin hepsini kendisine saygısız yapacaksın, sonra da gelip aciz diyeceksin. Okullarda okutulacak cinste ruhsal sorunların var senin. Umarım üstesinden gelirsin.

Mac mini kullanıyorum, elimde pc yok. Days Gone PS4'de oynadım. Returnal iyidir kötüdür, o herkesin kendi seçimi. Yine kıstasların kendine göre. Ciddi sorunların var senin. Cidden silkelen ve kendine gel.

• quote:

Orijinalden alıntı: GeceninGölgesi1982

Bu mesaj silindi.

Xbox da özel oyundan geçilmiyor ya sorma gitsin  Fifa Witcher Starwars bedavaymış hemen xbox almalıyım hemen  

• quote:

Orijinalden alıntı: compasst

Huzur xbox’ta alin gamepass birakin su exclusive oyun takintisini oyun dustugunde alir oynarsiniz adamlar oyuncusunu keriz yerine koymaktan vazgecmiyor.

çok güldüm bu yoruma. adamlar kaliteli oyun yapıyor arkadaş. senelerdir microsoft gibi araba yarışı çıkarıp durmuyor sadece. microsoftun hangi oyunu akılda kaldı. playstation ın birsürü oyunu var akılda kalan.

playstation 5 imde "uncharted 4 a thief's end" oyununu açtım geçen. adamların taaa playstation 4 zamanında yaptığı grafiğe hayran kaldım tekrardan. yeni nesil oyunları aratmadı bile. playstation 5 ile 60 fps alanlar var. last of us part 2. oyunun bambaşka bir seviyede şu an. god of war yine 60 fps aldı.

saymaya devam edelim. en son çıkanlardan ratched and clank rift apart. animasyon grafik kalitesinde bir oyun. 60 fpsde akıp gidiyorsun. ray tracinng bile var.

spider man serisini zaten herkes biliyor. yine ps 5 ile rt desteği aldı 60 fpsde binalar arasında akıp gidiyorsun.

daha sayayım mı?

sayıyorum...

ghost of tsushima

horizon zero down....

god ow war 1,2,3

laft of us 1,

gt sport,

yakuza

infamous

shadow of the colossus

the last guardian

bu oyunların ayarında kaç oyun var xboxta sayın da görelim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canskru -- 29 Haziran 2021; 16:48:46 >

• canskru kullanıcısına yanıt
    Dostum buna gulmene gerek yok turkiye sartlarinda bu uygulama daha cazip ben senin gibi sony tutkunu degilim mantik cercevesinde degerlendirmemi yaptim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Dostum buna gulmene gerek yok turkiye sartlarinda bu uygulama daha cazip ben senin gibi sony tutkunu degilim mantik cercevesinde degerlendirmemi yaptim.

Evdeki cihazlar:

Mac mini

Philips 12 yıllık TV

Xiaomi Mi Box

PS5

Sony TV

Philips 9 yıllık monitör

Logitech 5.1

Mevzu Sony fanlığı değil. Her cihazdan var evde. PS'deki oyunlar yok işte Xbox'da. TPS seven biriyim. Keşke Xbox'da da oynadığım oyunlar olsa. Maalesef yok. GOW, LOU2, Ghost of Tsushima, Days Gone vs.. Exclusive olmasa, konuşmaya bile gerek yok. Game Pass ezer geçer ama olmuyor işte. Ha fanlığını yapan tabiki var ama 2 cihaz için de var. Sony hikaye tabanlı oyunlarda inanılmaz önde. İş FPS'ye kalsa, konuşmamıza bile gerek yok.

Bana söylemediğinizi biliyorum ama katılmak istedim konuşmaya.

Tabiki herkesin gorusu kendine burdaki derecelendirmem ulke kosullarini baz alarak yaptim xbox exclusive sikintisi oldugu ezelden belli ama ayni uygulamanin benzerini sonyden goremiyoruz maalesef bu pazarin lideri lakin elde tutulan birsey yok xbox yillardir arjantin ve benzeri birkac ulkede uyguladigi fiyat politikasini sony bu ulke sartlarini uyarliya bilir diye dusunuyorum.

• quote:

Tabiki herkesin gorusu kendine burdaki derecelendirmem ulke kosullarini baz alarak yaptim xbox exclusive sikintisi oldugu ezelden belli ama ayni uygulamanin benzerini sonyden goremiyoruz maalesef bu pazarin lideri lakin elde tutulan birsey yok xbox yillardir arjantin ve benzeri birkac ulkede uyguladigi fiyat politikasini sony bu ulke sartlarini uyarliya bilir diye dusunuyorum.

Keşke yapsa tabiki. Ben oyunlarda birkaç ay geriden geldiğim için(Genelde updatelerinin çıkması ve oturması için beklerim) sıkıntı olmuyor. Daha bir oyuna 100 lira vermedim kardeşlikten. Bu hızla 1 senelik oyun var elimde daha. Gamer için GP biçilmiş kaftan. Kardeşimde XSX'de oyunlara baktık, bir tek Dirt 5 vardı oynayacağım. Onu da kardeşlikten 70 liraya aldım.

• İndirim yapılan oyunlardan bir tanesi de heyecanlandırmaz mı be arkadaş. Fifa serisini ön siparişle alıyorum her sene, 3 gün önce yine ön siparişle f1 21 aldım. Benim tarzım olmayan tüm oyunlar indirimde maşallah

Dostum Ps5 anakonusunda kardeşliğin sizin kullandığınız gibi kullanılmasının hukuksuzluk olduğu ve eğer bir şekilde şikayet olur veya Sony farkederse şimdiye kadar oyun aldığınız hesabın komple banlanıp cihazın kullanılamaz hale gelebileceği konuşuluyor.

Aynısı muhtemelen Xbox içinde geçerli.

• Adamlar 53 kuruşuna kadar hesaplamış valla helal olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Periah

Dostum Ps5 anakonusunda kardeşliğin sizin kullandığınız gibi kullanılmasının hukuksuzluk olduğu ve eğer bir şekilde şikayet olur veya Sony farkederse şimdiye kadar oyun aldığınız hesabın komple banlanıp cihazın kullanılamaz hale gelebileceği konuşuluyor.

Aynısı muhtemelen Xbox içinde geçerli.

Olabilir ona bir şey diyemem. Şu ana kadar sorun yaşanmadı ancak kanunen ne olur ileride bilmiyorum.

• Güzel indirimler var

• compasst kullanıcısına yanıt

xboxtan geçen biri olarak söylüyorum, huzur ve keyif ps5 te.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.