Şimdi Ara

PlayStation oyunlarında %60'a varan indirimler başladı: Yıl Ortası Fırsatları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
3.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xbox içinde böyle indirimler oluyor mu ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Oluyor. Ama Xbox için forumdaki kardeşlik başlığını takip etmenizi tavsiye ederim

• Hocam cop diyorsunda bildigim ustteki 3 oyun veya baska versiyonu gamepassta ucretsiz. Fifa, witcher, starwars

• marcelor kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam işte toplasan bi kaç oyun var adam gibi dedim bende.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ps fanboylarını konuda göremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps nin bize yaptığı ekonomik taktik aynı malum şahısın ekonomik yönetmeme taktiği gibi değil mi? Çok benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7EE534877 -- 28 Haziran 2021; 14:58:21 >
  • Bazen gerçekten fiyatlandırmada zırvalıklar mevcut, örneğin Assassin's Creed Unity kendi başına %66 indirimle beraber 96 TL'ye satılmakta fakat Assassin's Creed Üçlü Paket, içinde Unity'nin yanında Syndicate ve Black Flag de mevcut, 104 TL'ye satılıyor. Yani bir nevi 10 TL fiyat farkıyla Unity'nin yanında Black Flag ve Syndicate alabiliyorsunuz :D (Hatta ekstradan Plus indirimiyle beraber Assassin's Creed Üçlü Paket, 87 TL'ye iniyor. Başka bir değişle Unity'nin kendi fiyatından daha ucuz üçlü paketi almanız mümkün.)

Bir tek bana mı garip geliyor bu fiyatlar, madem paketi ucuz satacaksın Unity'i en azından 50 TL fiyat bandına çek, sadece Unity'i oynamak isteyen insanlar o fiyattan alsın.
    Zaten Unity'nin 96 TL'yi hak edip etmeyeceğini de tartışmayalım, orası ayrı konu. Ama yine de Assassin's Creed Üçlü Paket, Plus indirimiyle beraber harbiden güzel fiyata inmiş, ilgili olanlar kaçırmasın derim. Her ne kadar PC'de daha ucuza alabiliyor olsanız da konsol için bu fiyatlar çok çok iyi.

Bakınız Xbox tarafı Unity'i tekli fiyattan 40 TL'ye satıyor fakat PlayStation'da ise 96 TL, yine yaktın bizi Sony, ne diyeyim sana?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulduren -- 28 Haziran 2021; 15:11:23 >

• Saysana Allah aşkına PS4 özel oyun sayısını. Maksimum 10 özel oyun, sanki 30-40 tane özel oyun çıkarıyorlarmış gibi davranmayın.

• Eğer dişe dokunur indirimler burada yazanlardan ibaretse çok boş bir indirim olmuş.

• çöp returnal nasıl 400+ oluyor lol

• Mütercim Bey kullanıcısına yanıt
    Ben özel oyunlardan bahsetmedim ne dediğimi anla ondan sonra beğeni kasmak için yorum yap. Genel olarak oynanabilir oyunlardan bahsettim. Tekrar söylüyorum GamePass çöp

• @erdiozgor adlı kullanıcının, alıntılanan mesajı:

Gamepasa oyunları çöp x çöp. Toplasan 15-20 oyun çıkar adam gibi.

Bu yazdığınıza istinaden PS tarafında kaç oyun var diyorum. Yazıyorsunuz madem arkasında durun. Olayı hemen "oynanabilir" diye çevirmek ne güzel.

Size kalsa zaten oynanabilir oyun sadece GOW, TLOU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mütercim Bey -- 28 Haziran 2021; 17:27:2 >
  • Yine bomboş, tırışkadan sözde indirimler. La indirim diye sunylan oyunlara bakıyorum bir tane alınabilir bir şey göremiyorum.

• Güzel indirimdi mgs5i 20TLye limboyu 10TLye Just Cause'u 10TLye aldım

• Ne toxic bı kitle var ya burda Xbox korucuları saf tutmuş yine saçma sapan yorumlar işiniz gücünüz yokmu ya alıyoruz abi sen kendini parcalasnada aliyoz ps yakında Sony i vatan hayin ilan ediceksiniz gülüyorum size

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.