Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] #Aralık Fırsatları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Voodoodream Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 8 Misafir Kullanıcı, 9 Masaüstü Kullanıcı
52.149
Cevap
1.112
Favori
2.930.488
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> PSN ve Arcade >> Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] #Aralık Fırsatları
Giriş
    121 Mesaj
    Arkadaşlar NFS Payback hikayesi nasıl değer mi?
    |
    |
    Oyun alırken; Ben bu oyunu oynayacak mıyım, ne zaman oynayacağım, şimdi alsam oynayabilecek miyim, şimdi oynamayacaksam bunun fiyatı oynayacağım zaman daha da düşer mi(kesin evet) gibi sorularla düşünüp almaktan vazgeçiyorum. Steamde 414, ps4te 200 oyun olduktan sonra ancak bu kafaya girebildim ama olsun... Zira alacak olduktan sonra oyun her zaman alınır... istifçiliğin sınırı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    | Sapphire RX 5700 XT Pulse | AMD Ryzen 5 3600 | Corsair Vengeance 16 GB (2x8GB) 3000MHz C16 RAM | Corsair 80 VS650w PSU | 480 GB KINGSTON SSD | MSI B450 Tomahawk Max | PHANTEKS P400A RGB KASA | Playstation4/steam id: Bilgennyk |
  • Teğmen
    194 Mesaj
    Allah’a şükür bu indirimde de daha önce indirimde diye aldığım ama indirip çalıştırmaya fırsatım olmayan oyunlar daha da indirime girmiş... witcher 3, GTA V, Watch Dogs 2,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirphoenixx -- 6 Mart 2019; 22:51:20 >
    |
    |
    Arkadaşlar sunu sormak istiyorum. Sony son zamanlarda store da gösterdiği fiyattan fazla cekiyor karttan. Xboxtq da ayni durum geçerli. Re2 aldığımda +10 tl eklemişti. Sony de FIFA 19 aldığımda da oldu. Bu sacmali nasıl biseydir? 64 e alacağım oyundan bir kuruş bile cekse çok yanlış bi durum var demektir ki oyunu tl cinsinden alıyoruz bir de. 70e 74w çıkacaksa düpedüz dolandırıcılıktır bu

Hocam kredi kartı yerine ön ödemeli kart kullanın, bu durumla karşılaşmazsanız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    DeepBlue_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3274 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DeepBlue_

Arkadaşlar sunu sormak istiyorum. Sony son zamanlarda store da gösterdiği fiyattan fazla cekiyor karttan. Xboxtq da ayni durum geçerli. Re2 aldığımda +10 tl eklemişti. Sony de FIFA 19 aldığımda da oldu. Bu sacmali nasıl biseydir? 64 e alacağım oyundan bir kuruş bile cekse çok yanlış bi durum var demektir ki oyunu tl cinsinden alıyoruz bir de. 70e 74w çıkacaksa düpedüz dolandırıcılıktır bu
    Banka çekiyor o parayı sony le bi alakası yok. Bddk kararı var google arat. Dolar a çevrilip kur farkı alıyor bankalar öpülmeye alışık bir milletiz nu konularda

|
    |

Hocam çok erken farketmişsin helal olsun

|
    |
    bilgennyk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Anladım hangisini önerirsiniz ininal paycell vs ?

|
    |
    HunterInTheNight kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam ben enpara hesap karti kullaniyorum yurt ici yurt disi hic problem yasamiyorum, yada kredi kartinizin hesabinda sanal kart acip kullanmanizi tavsiye ederim

|
    |
  • Yarbay
    4307 Mesaj

Napalım Hocam yapıyoruz işte bişeyler

|
    |
    saerozs7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    | Sapphire RX 5700 XT Pulse | AMD Ryzen 5 3600 | Corsair Vengeance 16 GB (2x8GB) 3000MHz C16 RAM | Corsair 80 VS650w PSU | 480 GB KINGSTON SSD | MSI B450 Tomahawk Max | PHANTEKS P400A RGB KASA | Playstation4/steam id: Bilgennyk |
  • Binbaşı
    1323 Mesaj

Zi·raat Bankası kredi kartım var bunun üzerinden sanal kart oluşturduktan sonra ön ödemeli kartlar gibi mi olacak fiyat neyse onu çekecek yanı ?

|
    |

Orijinalden alıntı: DeepBlue_

Zi·raat Bankası kredi kartım var bunun üzerinden sanal kart oluşturduktan sonra ön ödemeli kartlar gibi mi olacak fiyat neyse onu çekecek yanı ?
    Aynen hocam, 100 tl lik bir şey alacaksanız sanal kartınıza 100 tl atarsınız fazlasını çekemez zaten.

Tamamdır teşekkürler

|
    |

• Yüzbaşı
    295 Mesaj

hahahhaa adamsın xD

|
    |
    saerozs7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1374 Mesaj

bugun aldim daha endo psn imden indirmek yerine cod mw yi tr psn den indirim diye tr psn den deneme surumu actim sorunsuz

|
    |
    bio technolog kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2419 Mesaj

Kalkmış maalesef.

|
    |
    bio technolog kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

örnek yapi kredi gibi bankalar komisyon aliyor hocam. deniz bonus, garanti bonus, enpara hesap karti gibi komisyon almiyan kartlari kullanin

|
    |

Fazla para çekilmesinin bankaların işi olduğunu arkadaşlar belirtmiş halihazırda, ben kredi kartından fazla çekilen 1,5-2 TL’yi sırf dolandırıldığımı (3D onaya gelen mesajda da aynen TL rakam geldiği ve bunu onayladığım için) hissettiğimden 2 bankanın MH’sini arayıp geri aldım.

Kullandığım 3 karttan sadece Garanti Bonus PSN storeda kaç TL ise onu çekti.

|
    |

İndirimdeki NFS oyunları:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 7 Mart 2019; 6:51:7 >
    Monitör: Samsung 24" CFG73 | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: SteelSeries Apex 150 | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition
    Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: 🍎 iPhone 7 32GB
HızlıCevap
Reklamlar
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.