Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: yetis028 , yetis028 , Inferioress Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 9 Misafir - 10 Masaüstü2 Mobil
5 sn
76.217
Cevap
1.564
Favori
3.789.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Basede hediyeleri alcağın biri var üst kattaydı galiba ya da arkalarda ona gideceksin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Galiba genelde pek beğenilmedi. Ancak benim en çok beğendiğim ac oyunu oldu. Ben tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jack_sparrow_82 -- 14 Mart 2016; 18:56:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Assasins creed sendika oyunu cok iyi arkadaslar hunharca tavsiye ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Bloodborne

Assasin's creed Black Flag i tavsiye eden var mı? 45 tl psn de.

AC 2 den sonra serinin en iyi oyunu.
    AC fanları korsandan assassin mi olur bıdı bıdı falan yapmışlardı.
    Oyun çok keyifli. Korsanlık işi tadından yenmiyor.
    Sırf şu shanti ler için alınır oyun.

• Nømad kullanıcısına yanıt
    Geçen indirime girdiğinde 20 tlye endonezya psnden alacaktım. Sonra Sony parama göz dikti ve kartımın geçersiz olduğunu öğrendim. Oyuncular için yapılan bir konsolda para verip oyun alamıyoruz. Sony kardeş illa Türkiye'deki kan emicilere düdüklenin diyor.
  • Us psn de 10 dolar

• Bu hafta ki indirimde neyi bekliyorsunuz arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beckonn

Us psn de 10 dolar

Sağolasın hocam, sayende ucuza aldım :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gravity rush remastered a indirim beklemem biraz saçma ama umut işte

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önemli değil dostum, iyi oyunlar :)

• Yarin geliyor Naughty Dog indirimi US PSNe

Uncharted Collection ve The Last of Us indirimleri icin beklemedeyiz
  • İnfamous second son+first Light, killzone shadow fall ve sezon past paketleri 60 liraya düşmüş, yalnız fiyatlar ne zaman kadar böyle olacak göremedim

Edit:şimdi baktım da baya bi oyunda indirim var, gta dan shadow of mordor a, unravel den until downa, the order da uncharted collection da, mortal kombat x de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beckonn -- 16 Mart 2016; 12:10:31 >
  • quote:

İnfamous second son+first Light, killzone shadow fall ve sezon past paketleri 60 liraya düşmüş, yalnız fiyatlar ne zaman kadar böyle olacak göremedim

Edit:şimdi baktım da baya bi oyunda indirim var, gta dan shadow of mordor a, unravel den until downa, the order da uncharted collection da, mortal kombat x de

hangi psn acaba?

Bu arada bayadır beklediğim journey koleksiyoncu sürümü (içinde flow ve flower oyunları da var) 39 a düşmüş , birde Middle-earth™: Shadow of Mordor da 66 tl ben ikisini de alırım heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msb_bjk -- 16 Mart 2016; 13:04:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: msb_bjk

quote:

İnfamous second son+first Light, killzone shadow fall ve sezon past paketleri 60 liraya düşmüş, yalnız fiyatlar ne zaman kadar böyle olacak göremedim

hangi psn acaba?

Bu arada bayadır beklediğim journey koleksiyoncu sürümü (içinde flow ve flower oyunları da var) 39 a düşmüş , birde Middle-earth™: Shadow of Mordor da 66 tl ben ikisini de alırım heralde

Bari sen yazaydın hangi psn olduğunu. Turkiyenin forum anlayışı bu. Tl demissiniz trye bakiyoruz gelen giden yok.

• Tuomir kullanıcısına yanıt
    us, rus ve tr psn e baktım hiçbirinde göremedim bende indirimleri

edit: endonezya psn e ea indirimleri falan gelmişte orada da kredi kartları geçmiyordu artık sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 16 Mart 2016; 13:28:09 >
  • fifa 16 70 tl ye düşmüş endonezya da .. inşallah rus psn de de bu tarz bir indirim gelirde alırız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 16 Mart 2016; 13:33:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuomir

quote:

Orijinalden alıntı: msb_bjk

quote:

hangi psn acaba?

Bari sen yazaydın hangi psn olduğunu. Turkiyenin forum anlayışı bu. Tl demissiniz trye bakiyoruz gelen giden yok.

TR psn

Journeyhttps://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/journey-koleksiyoncu-s%c3%bcr%c3%bcm%c3%bc/cid=EP9000-CUSA02172_00-JOURNEYCOLHD0001

Middle-earth™: Shadow of Mordor https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/middle-earth-shadow-of-mordor-y%c4%b1l%c4%b1n-oyunu-s%c3%bcr%c3%bcm%c3%bc/cid=EP1018-CUSA02152_00-SHADOWMORDORGOTY

benim istek listemde olduğu için gördüm bir de unravel az biraz inmiş gibihttps://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/unravel/cid=EP0006-CUSA02532_00-UNRAVELUNRAVEL09

• Geldi bile harika oyunlar indirime girmis bu parti kacirmayin derim :)

• Beklenen indirimler geldi. TLOU plusla $20a Uncharted Collection $30a dustu. PS3 icin Crash ve Jak and Daxtera indirim gelmemesi kotu oldu. Turk PSNe indirimlerin gelip gelmeyecegi yarin indirimler yenilenince belli olacak.

http://blog.us.playstation.com/2016/03/15/celebrate-naughty-dogs-legacy-in-this-weeks-franchise-sale/
  • Uncharted Nathan collection 119
    The Last us Remastered 80
    The order 1886 89 tl

TR PSN DE

• 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.