Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
76.204
Cevap
1.564
Favori
3.788.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Us psn de assassin's indirimleri başlamış
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kholat ı alan oynayan oldu mu acaba Türkçe altyazı var olarak gözüküyor ve tr psn de 53,99tl nasıl bir oyundur acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Herhangi bir Assassins oyunu 5$ düşmediği sürece almam artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 9 Mart 2016; 11:27:30 >
  • Syndicatein gold editionini $35a dusurmeleri sasirtti. Syndicate alicak olan varsa ekstra $5i verip onu alsin her bir dlc paketi zaten $6dan basliyor.

Bu hafta supriz bir indirim yok ama gelecek hafta olacak olan Naughty Dog indiriminde Uncharted Collection veya The Last of Usa gelecek bir indirim super olur.
  • Aylardır Syndicate Sezon Passa'a indirim bekliyorum 30 doların altına indirmiyor karaktersiz şerefsizler. Gold Edition 35 dolar, Sadece SP 30 dolar. Oyunu önceden alanlara hiç bir kıyak yok. Ulan yatacak yeriniz yok be.
  • batuak29 B kullanıcısına yanıt
    Hocam noughty dog indirimi resmi mi.ayrıca hangi psn de olacak.

• zugu kullanıcısına yanıt
    Evet hocam resmi indirim. Son iki indirim hem us hem de tr psnde vardi ondan bu da herhalde olur iki psnde de. US Psnde doviz kurundan dolayi daha ucuz oluyor ama

• TR psn de madmax 90tl ye dusmus. Sizce alinir mi cok iyi yorumlar yok ama oyunun atmosferi cok hosuma gitmisti

• far cry 4 71 tl cok ıyı fiyat bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuak29

Evet hocam resmi indirim. Son iki indirim hem us hem de tr psnde vardi ondan bu da herhalde olur iki psnde de. US Psnde doviz kurundan dolayi daha ucuz oluyor ama

unch 4 için bir indirim gelirmi acaba ?

• airport34 kullanıcısına yanıt
    Pre-orderlar icin indirim cikmaz hocam. Pre-Orderda indirim olunca daha onceden yuksek fiyata alanlara da farki iade etmeleri gerekiyor cunku. Uncharted Collection, The Last of Us bir de PS3 icin Jak and Daxter'a indirim gelir herhalde
  • Unc 4 e indirim falan gelmez oyun daha cıkmadı, cıktıktan sonrada belki aylar sonra ancak gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • batuak29 B kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam.yararlı bilgi

• Dijital kardeşlik bölmü efsane nerede nekrofili kazıklı voyvoda var hepsi burada, 15tlden season pass verirsin abi tam oyun da içinde mi der, kimisi Tr psnde 39 tl olan oyunu 50 tlden satar, Allah sonumuz hayır etsin...
  • erenkurban23 kullanıcısına yanıt
    Biraz daha beklersen o oyunda baya bir indirim olacaktır. En azından US psn de, 20$ ı gorur gibi geliyor bana.

Haa oyun alınır mı orası ayrı konu, kendi adıma 10$ ı gorurse alırım, çok bekleyeni olmadığım için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Dijital kardeşlik bölmü efsane nerede nekrofili kazıklı voyvoda var hepsi burada, 15tlden season pass verirsin abi tam oyun da içinde mi der, kimisi Tr psnde 39 tl olan oyunu 50 tlden satar, Allah sonumuz hayır etsin...

aynen öyle adam alıp çatır çatır oynadığı oyunu aynı fiyatı bırak daha pahalısına satmaya çalışıyor 2.el oyun mu antika mı belli değil değerleniyor heralde
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Bende biraz dolandım orada baktım fiyatlara, anında geri çıktım, uyanık! çok

• cryptdlg kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam dusebilir dogru gecen amazonda 25dolara dusmustu kutulusu bekleyeyim ben iyisi

• quote:

Orijinalden alıntı: airport34

quote:

Orijinalden alıntı: batuak29

unch 4 için bir indirim gelirmi acaba ?

Gelir niye gelmesin 2017 de.

• 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.