Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (145. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 8 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü5 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
76.205
Cevap
1.564
Favori
3.788.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
78. Sırada  bugün en iyi #19
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bill54

gta V i endo psnden alan arkadaşlar tuş farklılığı var mı? ya da tr psnden herhangi bir farkı?

Hiçbir fark yok.
  • Shovel Knight, gözden kaçırmayın çok güzel oyun
  • BadGuy kullanıcısına yanıt
    eğer kafa dengi arkadaşlarınız ile birlikte oynarsanız çok eğlenceli oluyor,biz arkadaşlarla ile birlikte takılırken çok gülüyoruz
  • DeepBlue_ kullanıcısına yanıt
    kart ınternet alısverıslerıne veya yurt dısı alısverıslerıne acık mı bunlar da etkı edıyor olabılır ayrıca adres kısmına noktalama ısaretlerı ısım de tr karakter falan etkı edebılıyor ılk kullandıgımda bende yapmıstı ancak ıslemlerı eksıksız yaptıysanız banka ıle gorusun ben tr den alısverıs yapmadım sureklı endo dan yaparım zıraatlerı gonderırken ınternet alısverıslerıne kapalı gonderıyorlar ve yurt dısına da kapalı oluyor bence bu durumu banka ıle gorusun
  • Merhaba,

Ayni anda 2 kisi oynayabilecegi vurdulu kirdili bir oyun var mi eglenceli olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekomeko

Merhaba,

Ayni anda 2 kisi oynayabilecegi vurdulu kirdili bir oyun var mi eglenceli olsun

Call Of Duty Black Ops 3 tavsiye ederim ofline olarak oynuyacaksan tabi
    2 tane mod vardı benim gördüğüm kadarıyla normal hikaye modu birde zombi modu var aynı makinede ekran ikiye bölünüyor öyle oynuyabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Payday The Heist alınır mı? Fiyatı 2,50 TL. Bir de yine arkadaşımla online oynayabileceğim bir yarış oyunu önerir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: terry134

Arkadaşlar Payday The Heist alınır mı? Fiyatı 2,50 TL. Bir de yine arkadaşımla online oynayabileceğim bir yarış oyunu önerir misiniz?

Hocam ps4 için olan payday sadece 2.5tl mi yoksa bu ek paket falan mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Star Wars 104 tlye düşmüş. Sizce alınır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

Geldi ve gitti. Di'li gecmis zaman

Geliyor mu demeliydin o zaman, veya gelir mi? Böyle yazınca yeni indirime girmiş gibi anlaşıliyor da.

• unicornek kullanıcısına yanıt
    Ah hocam ah ben de öyle sandım bir an. Az önce yazdı arkadaşım PC içinmiş. Sevinmiştim ben de. Kusura bakmayın.
  • Deve Katili kullanıcısına yanıt
    burası donanımhaber, herkesin farklı kimliklere büründüğü yer. Kimimiz çok bilmiş, kimimiz küstah, kimimiz her şeye muhalefet oluyoruz farkında olmadan. Belki gerçekte alakamız yok o kişiyle

arkadaşımızda biraz daha nazikce izah edebilirmiş durumu "ben indirim geldi ve bitti anlamında söylemiştim" gibi, ama onun yerine, biraz bilmişlik taslar gibi cevap verince sende doğal olarak yanlış anladın. Belki de öyle demek istemedi tamamen iyi niyetle söyledi. Şimdi muhtemelen o da benim dediğimi yanlış anlayacak ve karşı cevap yazacak. Böyle yorumlara çok takma derim. Herkes birbirinin yorumunda bir açık, laf sokmaya yer arıyor çünkü burada. Tıpkı şu an benim yaptığım gibi değil mi
  • le passager kullanıcısına yanıt
    Yok yanlis anlamayacagim. Yazdigim mesajda yanlis olan birsey goremedim. O oyunlara indirim geldi bir daha gelmesini beklemiyorum demek uzun gelmisti suan goruyorumki oyle yazsam bunlari yaziyor olmayacakmisim. Neyse geldi dedigimde hersey anlasiliyordu. Hem siz hemde ben konuyu daha da acikliga kavusturdugumuza gore iyi forumlar dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeepBlue_

Kart numarasi gecersiz olayi benimde basima denk geldi. Burda bir cok arkadasin basina gelmisti. Son durum nedir hala psn de mi sorun var yoksa bende mi ?

Bende de ayni sorun olmustu. Ya kart türü ile alakali ya da banka baska.kart dene o zaman olacaktir.

• Arkadaşlar Sizce Ocak indiriminden hangi oyunları almalıyım? 500 liram var. Tavsiye edeceğiniz uygun fiyatlı oyunlar var mıdır? Birden fazla oyun alabilirim. Sıkıntı olmaz benim için. Eğer tavsiye etmem paranı boşa harcama diyorsanız dinlerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: MyLifeForAiur

Arkadaşlar Sizce Ocak indiriminden hangi oyunları almalıyım? 500 liram var. Tavsiye edeceğiniz uygun fiyatlı oyunlar var mıdır? Birden fazla oyun alabilirim. Sıkıntı olmaz benim için. Eğer tavsiye etmem paranı boşa harcama diyorsanız dinlerim.

Ben de yeni Uncharted collection god of war ve last of us cd şeklinde ps4 bundle aldım. TR PSN den Pes 2016 aldım. Geçen hafta bir alana bir bedavadan order ve until down aldım. Şimdiki indirimden de Türkçe oldukları için Knack, Killzone ve infamous second son/ first light alacağım. Tearaway unfolded da tavsiye ediliyor sanırım bunu da alacağım. Ama ne gariptir ki is Bankası sanal kartı kabul etmiyor halbuki aynı kartla PES i almıştım. Anlamadım

• cagkan1905 C kullanıcısına yanıt
    Nerden bu kanıya vardınız peki ? çünkü ben yaptığım araştırmalarda hep tam aksini görüyorum
    Hatta buyrun dakika 32:55 – 34:30
    http://www.donanimhaber.com/2si1/haberleri/2si1-Uzaktan-bakinca-5-yakindan-10-numara-Teknoloji-ve-Oyun-programi.htm
  • Lutfen yardimmmm

Arkadaşlar bi konuda tavsiyenize ihtiyacım var: 
    genelde araba yarışı (driveclub-crew) futbol oyunlları (pes2015-2016 ve fifa serisi) bir de gta5 oynuyorum. farklı bir oyun istiyorum. diğer türlere oldum olası pek ilgim olmadı ama yeni nesil oyunlar görsel anlamda ilgi çekici duruyor. hem indirim açısından hem de gerek görselliği gerekse oynanışıyla ilgimi çekecek bir oyun öneriniz var mı ?

• Bence ilk etapta;

Witcher

Starwars Battlefront

Drive Club (Season Pass'lı paket)

Bu oyunları al ve özellikle düşündüğün bir başka oyun yok ise de Ocak ayının ilk haftası açıklanacak yeni indirimleri beklemeni tavsiye ederim şahsen.
  • EmreNX E kullanıcısına yanıt
    Bence sony exclusive oyunları dene sonuçta ps4 almışsın bunları oynamayacaksın neden ps4 aldın derler adama

İnfamous second son (türkçe dublaj)
    İnfamous First Light (Türkçe Dublaj)
    Killzone shadow fall (türkçe dublaj)
    Knack (türkçe dublaj)
    The Order 1886 (türkçe altyazı)
    Until Dawn (Türkçe altyazı)
    Uncharted collection (Tüm seri 1-2-3 hepsi tek oyunda Türkçe Dublaj)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MARCO -- 2 Ocak 2016; 11:43:06 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.