Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1413. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: seth89 , oyungazi , Cncvdr , Cncvdr Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 14 Misafir - 15 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
76.215
Cevap
1.564
Favori
3.789.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
83. Sırada  bugün en iyi #11
Sayfa: önceki 14111412141314141415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerek yok hocam. Premium Pass içeriyor Devrim sürümü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedTigger

Arkadaşlar indirimde olan BF1 devrim sürümü bütün dlc in olduğu sürümü? Bunu alinca sezon pass almaya gerek var mı? Şimdiden teşekkürler

Bütün DLC'lerin olduğu sürüm.
  • Arkadaşlar oynayan varsa smite oyununda türkçe mevcutmu ?

• Jiraiya kullanıcısına yanıt
    Heavy Rain de Beyond Two Souls da zevk alarak oynadığım oyunlardı. Çok beklenti içinde olmayın yine de. The Last of Us çok özel bir oyun çünkü.

• kişiye göre değişir ben last of us'tan sonra beyond two souls oynayıp çok beğenmiştim. hatta daha çok etkilenmiştim öyle diyeyim.
  • GOZ_35 kullanıcısına yanıt
    Beyond Two Souls'u hadi sevmeyebilirsin normal karşılarım ama Heavy Rain gibi bir baş yapıtı nesini sevmedin anlatır mısın merak ettim?
  • quote:

Arkadaşlar indirimde olan BF1 devrim sürümü bütün dlc in olduğu sürümü? Bunu alinca sezon pass almaya gerek var mı? Şimdiden teşekkürler

Bende dün akşam aldım hala iniyor. Full preminyum paket var. Online oynamayacağım ama bakalım single tek nasıl olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Lonkia

Arkadaşlar oynayan varsa smite oyununda türkçe mevcutmu ?

Bende merak ediyorum hocam

• Bekledigim cogu oyun bf indirime göre malesef daha pahalı. Şuan için bf1, gts ve bf1 tf2 li paket gözume takıldı. Bunlar dışında overwacht fiyati iyi gibi geldi.Bunlarıda alip almamakta ciddi anlamda kararsizim. Yaris cok seven biri degilim ama telefonda oynadigim asphalt 8 oyunundan falan keyif alip uzun sure oynamistim. Gts fiyati uzun sure bu seviyeleri gormez diye dusunuyorum ve elimde bulunsun diye aklimi celiyor.

Bf1 ise muhtemelen alacagim, ama titanfall 2 ile birliktemi alayim yoksa tek mi ona karar veremedim.

Overwacht ise plus almadan muhtemelen almam.

Fifa 18 alacaktim o kadar cok kotu yorum yapildiki bf sonrasi al.aktan neredeyse vazgectim 😂

Fikirlerinizi bekliyorum arkadaslar.

Bunlar disindada,

Ac origins

Gta5

Injustice 2

Cod ww2 gibi oyunlarida dip fiyat gormelerini bekleyip almayi dusunuyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yellow canary01 kullanıcısına yanıt
    10 numara oyun alabilrsiniz ben de gold ediditonu var :) düşünme bu fiyata bence
  • Destiny2 alınır mı bu fiyata yoksa biraz daha bekleyim mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fifa 18 konusunda kararsız kalan arkadaşlara öneride bulunayim. Almayın bu seneyi bos geçin. Ben alalı çok oluyor. Haftada 1-2 saat anca oynuyorumdur. O da sirf para verdim boşa gitmesin diye. Dijital almamış olsam çoktan takaslamistim. Ultimate team de zerre zevk kalmamış. Droplar leş durumda 250k coinlik paket açıyorsun icinden 85+ oyuncu bile goremiyorsun. Daha açtığım paketin maliyetini karşılayan oyuncu bile bulamadim. Fut Champions da normal suresi 9-8 gibi skorlarla biten maclar var. Alt biten mac neredeyse %0. Bıraktım oynamayı komple diyebilirim. 60 lira civarina düşünce alın diyeceğim ama o zaman da anlamı kalmayacağı icin, bos geçin bu yılı. Muhteşem oyunlar var store da. Yeni indirimler de gayet güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Çok güzel oyun tavsiye ederim biraz bohem bir atmosferi var hikayesi de adamın içine oturuyor dert gibi bişey ama kesinlikle tavsiye ederim çok güzel hikayesi var. Firmanın çıkardığı en iyi oyun heavy rain bence. İçini bunaltabilir atmosferi haberin olsun.

Firmanin cikardigi en iyi oyun bence hala cok acik ara Indigo Prophecy. Androidde bile var oynamak isteyenler denesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gertize

Fifa 18 konusunda kararsız kalan arkadaşlara öneride bulunayim. Almayın bu seneyi bos geçin. Ben alalı çok oluyor. Haftada 1-2 saat anca oynuyorumdur. O da sirf para verdim boşa gitmesin diye. Dijital almamış olsam çoktan takaslamistim. Ultimate team de zerre zevk kalmamış. Droplar leş durumda 250k coinlik paket açıyorsun icinden 85+ oyuncu bile goremiyorsun. Daha açtığım paketin maliyetini karşılayan oyuncu bile bulamadim. Fut Champions da normal suresi 9-8 gibi skorlarla biten maclar var. Alt biten mac neredeyse %0. Bıraktım oynamayı komple diyebilirim. 60 lira civarina düşünce alın diyeceğim ama o zaman da anlamı kalmayacağı icin, bos geçin bu yılı. Muhteşem oyunlar var store da. Yeni indirimler de gayet güzel.

Fifanin daha demosundan beri soyluyordum ben de ayni seyleri. Fifa 17de 5000 e yakin macim oldu FUTta. Her weekend lige girdim. Kesinlikle odullendirmiyor. Bir hic ugruna is zevk almaktan cikip it dovusune strese sikintiya giriyor artik. Haksizliklarla bas ede ede insani ruh hastasi eder Fut. Kendi basariniza odul vermeyerek sizi para harcamaya itiyor. EA kadar pis kokusmus bir firma yok. Fifa 18 de oynanis da sacmaladi robotlasti en ufak futbol ruhu yok. Varsa yoksa atnosfer ve lisans. Cicili bicili menuleri vs. Gerisi les.

• arkadaşlar bu indirimler ayın 16 sına kadar değil mi sayfayı açıp bakamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: habip07

quote:

Bende dün akşam aldım hala iniyor. Full preminyum paket var. Online oynamayacağım ama bakalım single tek nasıl olacak

Sadece hikaye modu için aldıysanız boşa para vermişsin

5-6 saatte bitiyor

Ama online oynuyacaksan tabiki değer

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

30 yılı boşa harcadım diyorsun yani.

TLOU hevesiyle oynamasın. Yoksa hem Heavy Rain hem de Beyond Two Souls’u 10 defa bitirdim.

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Merak edip aldım. İleride online oyuna geçerim diye düşünüyorum. Şimdilik hikaye modu yeter bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi habip07 -- 23 Aralık 2017; 22:14:20 >
  • Dante kullanıcısına yanıt
    Fahrenheit dan bahsediyorsun değil mi?

• 
Sayfa: önceki 14111412141314141415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.