Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1412. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Sudafed , Sudafed , apokalipta , tansut35 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 4 Misafir - 6 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
76.181
Cevap
1.562
Favori
3.785.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
43. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 14101411141214131414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar yilbasi indirimleri olucak mi olucaksa ne zaman basliyacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gt Sport alacak varsa sec hakkına talibim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xD 3d 5d

arkadaslar yilbasi indirimleri olucak mi olucaksa ne zaman basliyacak

şuan yılbaşı indirimi değil mi zaten ?
  • The last of us gibi oyun yoktur ama ucundan kenarından benzeyen oyun- oyunlar var mı bildiğiniz? İndirimde olmasa da olur takip ederiz???

• quote:

Orijinalden alıntı: mustang_88

The last of us gibi oyun yoktur ama ucundan kenarından benzeyen oyun- oyunlar var mı bildiğiniz? İndirimde olmasa da olur takip ederiz???

Quantic dream oyunlari. Beyond two souls. Heavy rain aklima ilk gelenler.

• Deranzo kullanıcısına yanıt
    Araba yarışı seviyorsanız düşünecek bişey yok fiyatı çok indi alınır

• steep alasım var nasıl acaba oynayan varmı
  • OnurOnly kullanıcısına yanıt
    Dikkatimi çekti ama inat ettim gold edition indirim bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yellow canary01

steep alasım var nasıl acaba oynayan varmı

Ben de merak ediyorum. +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

GT Sport'u beğendim gerçekten. 90 lira zaten fiyatı hiç bir şekilde paranız çöpe gitmez merak etmeyin. Sürüş okulu bile çok zevkli.

Bu tür oyunlarla da pek aram yok ama her kesime uygun mod var oyunda. Öyle çok bunalıma sokmasın diye orta seviye seçtim, DS4 ile zevkli oldu.

Araçların iç grafikleri v.s çok güzel. Bir tek gölge kalitesi hoşuma gitmedi.

DS4'ün motion sensor ile de denedim. Gayet hassas, yani 30 derece açıyla çevirirseniz direksiyon da aynı şekilde dönüyor iyi ama el kol ağrıtıyor.

Sonuç olarak düşünmeden alın.

Hocam beta sürecinde çok oynadım da Project Cars'ın sürüş dinamiği mi diyim artık bu kelimelere yabancıyım... His olarak daha iyi gelmişti. Ama Project Cars 2 ile beraber Gran Turismoyu da aldım markaların savaşı adına.

• mustang_88 kullanıcısına yanıt
    Evet onun gibi yok maalesef fakat hikaye bazlı iyi bir oyun arıyorum dersen. Witcher 3 tavsiye ederim. Oyunun dünyası, karakterleri, atmosferi, ana karakteri içine çekiyor oynarken. 59 liraya F/P oyunu.
    Sakın Heavy Rain ve Beyond alma. Hayatımı (30 yıl) oyunlara verdim kardeşim. TLOU’dan sonra sakın aman diyeyim.

Yakın zamanda Days Gone gelecek diye biliyorum. Oldukça benzer. Kıyamet sonrası senaryosuna benzer istiyorsanız Metro Redux ve Fallout 4 diyebilirim. Ama tabii ki farklı oyunlar. Last of Us'ın bana yaşattığı duygu yoğunluğunu bir daha bulamam muhtemelen.

• ps4 plus üyeliği tekrardan indirime girer mi?
  • s3rhatt kullanıcısına yanıt
    Fallout 4 herkese hitap etmiyor dostum Sağlam İngilizce lazım PS4'de oynamak isteyenler varsa yoksa boş oynarsınız hiç bir şeyi anlamazsınız tadını varamazsınız. Ama Metro serisi, The Last of Us alternatif bir oyun olabilir.

Metro Redux 22,50 TL olması lazım şuan. Bu fiyata resmen al beni diyor kaçırmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOZ_35

Sakın Heavy Rain ve Beyond alma. Hayatımı (30 yıl) oyunlara verdim kardeşim. TLOU’dan sonra sakın aman diyeyim.

Sebep nedir hocam? Ben PS4 e yeni geçtim, Heavy Rain alacaktım.
  • Jiraiya kullanıcısına yanıt
    Çok güzel oyun tavsiye ederim biraz bohem bir atmosferi var hikayesi de adamın içine oturuyor dert gibi bişey ama kesinlikle tavsiye ederim çok güzel hikayesi var. Firmanın çıkardığı en iyi oyun heavy rain bence. İçini bunaltabilir atmosferi haberin olsun.

• Arkadaşlar indirimde olan BF1 devrim sürümü bütün dlc in olduğu sürümü? Bunu alinca sezon pass almaya gerek var mı? Şimdiden teşekkürler

• gran turismo sportun yeni update ile gelen kariyer bolumunu psn plus olmadan offline oynayabiliyormuyuz

• GOZ_35 kullanıcısına yanıt
    30 yılı boşa harcadım diyorsun yani.
  • 
Sayfa: önceki 14101411141214131414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.