Şimdi Ara

..::Playstation Oyun Dünyasından Günce Haber ve Paylaşımlar::..

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
2.935
Cevap
67
Favori
68.772
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Diğer >> ..::Playstation Oyun Dünyasından Günce Haber ve Paylaşımlar::..
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2043 Mesaj

Evet arkadaşlar artık paylaşımlarımı bu konu başlığından takip edebilirsiniz. İyi forumlar..

Günün Haberleri

Share Factory Gözünden PS4 Oyunları..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LogiaType -- 8 Ocak 2020; 12:4:21 >

|
    |

• ..::Playstation'a Gelmesi Beklenen Popüler Oyunlar Hakkında Offical Takip Siteleri::..

Konuyu takip eden arkadaşlardan bir rica,

Son zamanlarda aldiğım Pm'lerin etkisi ile mini bir oylama yapmaya karar verdim, bu Topic bana ait olmadığı için açıkcası hiç kimsenin görmek istemediği bir bilgiyi Konu Kirlenmemesi İçin paylaşmak istemem ,

Ps4 ve gerekirse talep geldiği takdirde Ps3 için de çıkması merakla beklenen oyunlar hakkında Güncel haberler haricinde extra olarak bulduğum boş vakitlerde, kolaylık olması maksadıyla Oyunların Resmi siteleri olan ( Youtube - Twitter - Facebook vs.. ) gibi onaylı Resmi siteleri derleyip yavaş yavaş farklı cevaplar altında yayımlamayı düşünüyorum. En azından buradan okuduğunuz haberler dahilinde ekstra resmi sitelerini de ziyarette bulunarak oyun hakkında yapımcının paylaştıkları diğer bilgilerden de haberdar olabiliecek ve nadiren de olsa gerçekleştirilen mini yarışmalara katılabilirsiniz.

Yayımlansın isteyen arkadaşlar (+)
    Hayır yayımlanmasın Sayfalar İngilizce diyen arkadaşlar ( - ) vermesini rica ediyorum.

Not: Yazmiş olduğum iletinin daha göze çarpıcı olması ve sayfa sonunda kalarak SAĞLIKLI BİR ŞEKLİLDE OYLANMASI için bir süreliğine paylaşımda bulunmayı bırakıyorum.

By maildecept

Arkadaşlar 17 Şubat tarhi itibari ile istifa etmiş bulunuyorum, yapmam gereken işler ve biraz da gerginliğin sebebiyle konu ile ilgilenemiyorum. 6 Mart tarihinde TR' ye dönmüş olucam sanmayın konuyu terk ettim, ilgilenmiyorum... sadece biraz zamana ihtiyacım var. Takip eden herkese tekrar tekrar tesekkur ederim.

..:: Capcom Sözünü Ettiği Sürpriz Ne olacak ::..

İşi gücü bırakıp yazıyorum bu haberi :)

Daha önceki bir Capcom haberimde paylaşmıştım sanırım, kısacası yaklaşık bir kaç ay önce CC tarafından biz oyuncuları heyecanlandıran haberlerle güne başlamış ve ardından bekleyiş içerisine girmiştik çok geçmeden DMC çalındı kulağımıza, yeni nesil adı altında çıkacağı haberleri gelmişti.
    Haberi duyup DMC serisini eksiksiz oynamış fakat dmc: definitive edition oynayamamış biri olarak sevinenlerden biride ben olmuştum, herneyse çokta uzatmıycam duyduğum heyecanımı.

Ayrıca Kazunori Sugiura Amcamız, oldukca ses getirecek etkileyici oyunlar üzerinde çalıştıklarını söylemekten kaçınmadı fakat bahsi geçen oyunlar 2016 yılına dair oyunlar olduğunu belirtelim.

Sürpriz tabi ki bununla bitmedi.

Hiroyuki Kobayashi ise yeni yılla birlikte yani Ocak ayı için ses getirecek "büyük" bir oyunun duyurusunu yapacaklar, şimdilik forumlarda ki tahminler bir Deep Down olasa da belli olmaz diyerekten ısrarcı olmamak gerek. Panta Rhei oyun motorları ile yola devam eden ekip hepimizin ağzını sulandıran güzellikte grafikleri ve oynanış videolarıyla ilgimizi çekmeyi başaran oyunlardan birtanesi. Beta sürümü 2014 yıl sonuna kadar gelecek denmesine rağmen Kazuhiro Sugiura özür dileyerek ileri bir tarihe ertelediklerini ve sebeplerinin ise oyunu daha fazla geliştirmek ve iyi hale getirmek olduğunu söyledi, açıkcası yeterli gelmiyorsa ertelemeleri yerinde bir karar olmuş, sadece Japonya için çıkacak olsa bile eminiz ki ilerleyen dönemlerde oyun bizlerle de buluşacaktır.

Kısaca oyunu mini gif'ler ile hatırlayalım mı ? :)

Siz de durumlar nasıl bilmem ama bu oyuna karşı abartısız hislerimi gösteren bir gif ile lafımı burada bitiriyorum.

Sıkılmadan sonuna kadar okuyan tüm arkadaşlara Saygılar sevgiler.

By maildecept

..:: /\-/\-/\-/\-/\-/\-/\-/\-/\ ::..

Bir süreliğine (18 gün), en azından kendi adıma olan paylaşımlarımı burada noktalıyorum. Takip eden arkadaşlara T.Ederim tekrar.

..:: Yoğun İş Temposu ::..

Arkadaşlar son birkaç gündür oldukca gergin ve yoğun bir iş temposu yaşıyorum.. şuan ki durumumdan yola çıkarak 3-4 gün paylaşımda bulunamayabilirim.
    Yaşanan bu yoğunluk sürecinde bir süre sayfa ile ilgilenemez isem kusura bakmayın lütfen.

Ne oyunmuş Şu Destiny dedikleri...

Bir oyunun bu kadar pohpoh' landığını ilk defa görüyorum: hangi yabancı foruma ve siteye baksam tıka basa oyunla ilgili gerekli, gereksiz haberler ile dolu.
    Hakkında roman falan çıkartabilecek hale geldim. Ciddi ciddi ilk defa bir oyundan oynamadan sıkıldım hatta tiksinme derecesine doğru gidiyor hislerim.

Çok ilgi çekici bir haber ile karşılaşmadıkça bu oyunla ilgili fazla paylaşımda bulunmayabilirim.

• Yarbay
    5895 Mesaj
    Konu hayırlı olsun, güncel kalması dileğiyle. Teşekkürler.
    |
    |
    7297 Mesaj

NeoGAF'ta "thuway" lakabıyla tanınan ve oyun endüstrisinden sızdırdığı bilgilerle adını duyuran Ahsan Rasheed, Twitter'dan yayınladığı mesajında COD:Advanced Warfare videosunun Xbox One üzerinden gösterilmesinin sadece bir pazarlama taktiği olduğunu ve oyunun lider platformunun düşünülenin aksine Xbox One değil PS4 olduğunu söyledi. Buna kanıt olarak da Infinity Ward çalışanlarının birçoğunun evinde PS4 kullandığını ve konsolu övdüklerini gösteren Rasheed, Firmanın yeni nesil COD'u daha güçlü olan PS4 üzerinden geliştirdiğini tekrar etti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lecturer -- 6 Mayıs 2014; 11:13:29 >

• Yarbay
    7297 Mesaj
    Killzone Shadow Fall'a Yeni Ücretsiz Harita Geliyor..

Guerilla, buna ek olarak Warzone'da yapacakları bazı değişiklikleri de açıkladı. Buna göre, oyundaki resmi Warzone'larda oyuncu sayısını 24'e çekiyorlar. Modlar ise şu şekilde olacak; 24 Player Warzone - 24 Player Team Deathmatch - 24 Player Domination Bunlarla birlikte bu modlarda kullanılan silahlardan bazılarına da ince ayar çeken Guerilla, ileride oyuna ekleyecekleri yeni özelliklerle oyunun multiplayer zevkini daha da artırmayı hedefliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lecturer -- 6 Mayıs 2014; 11:31:07 >
    |
    |
    Konu hayirli olsun, guncel kalacaginda eminim ve cabaniz taktire deger tesekkurler.
    |
    |
    |
    |

Xiaomi Mi 8 Lite ≤≥ Xbox OneS 1TB | GT:profiteertr
  • Yüzbaşı
    283 Mesaj
    Teşekkürler
    |
    |
  • Yarbay
    2360 Mesaj
    konu hayırlı olsun uzun sure popüler olacağına eminim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

PSN ID : Rambo_Berk

"Eğer oğlumun başına bir kaza gelirse veya bir polis onu vurursa ya da kendisini hücresinde asarsa, hatta kafasına yıldırım bile düşse bu salondaki bazı kişileri suçlarım. Ve o zaman affetmem." Don Vito Corleone
  • Yarbay
    7297 Mesaj
    Teşekkürler arkadaşlar. Elimden geldiğince ve dilim döndüğünce dünya basınından haberleri yığacağım buraya Allah'ın izniyle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lecturer -- 6 Mayıs 2014; 12:29:03 >
    |
    |

Naughty Dog'dan Arne Meyer: "The Last of Us Remastered ile ilgili bazı internet sitelerinde yayınlanan ve yıl sonunu gösteren çıkış tarihlerinin hiç biri gerçeği yansıtmamaktadır. Oyunun çıkış tarihi hala 2014 yazı"

NetherRealm Stüdyosu Başkanı ve Mortal Kombat efsanesinin mucitlerinden Ed Boon Twitter'dan yayınladığı mesajda 2 Haziran'da yeni bir duyuru yapacaklarını açıkladı. E3 2014'den 10 gün önce yapılacak bu açıklama ister istemez akla yeni bir oyun duyurusu getiriyor. Bu duyuru Injustice: Gods Among Us 2 veya Yeni nesil Mortal Kombat olabilir mi? Bekleyelim ve görelim..
    |
    |
    Daha yararlı olmuş olacaktır böyle bi konu açman hocam eline sağlık takipteyiz
  • Binbaşı
    1662 Mesaj
    Hayırlı olsun umarım tarihe karışmaz konu
  • Yarbay
    7297 Mesaj

Eyvallah renktaş..
    |
    |
    Dark Saga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Karışmaz hocam evelAllah.
    |
    |
    Nachtsicht93 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Infinity Ward: "Neversoft ile birleşmekten dolayı inanılmaz mutluyuz ve tüm ekip yeni projelerle ilgili büyük heyecan duyuyor."
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    _PiSLiCK_

çeşitli konularda paylaşımlarınızı görüyordum hep tek bi konuda toplamanız güzel olmuş

|
    |

Hatta o da bu konuya yazsin
    |
    |
    İsterim, fakat bir yar-ı bâki isterim.

• Yarbay
    7297 Mesaj
    Bu hafta "Bound by Flame" oynuyoruz. Çıkış tarihi 9 Mayıs..

|
    |
    Böyle daha iyi oldu bence de, hadi hayırlı olsun

|
    |

iPhone X 64GB | PlayStation®4 PRO 1TB | Macbook Air 13" MID 2012
    | Samsung 49KS8500 |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
SEO
kolayoto.com
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,812
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.