Şimdi Ara

Playstation Now [ANA KONU] - Güncellendi (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.304
Cevap
117
Favori
206.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    amazonda 40$ di kod olarak enpara ile aldım zaten yıllık kullanıyordum ben indirim olunca ekim 2021e kadar uzatım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

amazonda 40$ di kod olarak enpara ile aldım zaten yıllık kullanıyordum ben indirim olunca ekim 2021e kadar uzatım
    İndirim hala devam ediyor mu biliyor musunuz hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rampage

şu sistemi türkiye'ye getirmek ne kadar zor olabilir gerçekten anlayamıyorum. parasını verip oynamak istiyoruz senelerdir becerip getiremediler. herşeyi hazır olan bir sistemi tr psn'e uyarlayacaklar sadece. ps türkiye'nin bu umursamazlıkları deli ediyor beni.
    hocam kusura bakmayında bunlar hep bahane gibi geliyor bana tr psnde yok tamam ama sanki bölge kilidi var alın kullanin uk veya us psnden. ben 2 yıldır us psnden kullaniyorum. geçen ay uk psnow 235lira us psnow 260liraydı gayet güzel rakamlar.
    istiyen 7günlük deneme kullansın ama tr psnde yok bahanesine sığınmasın...

• nevruz84 kullanıcısına yanıt
    bitti hocam malesef

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    uk psn'den nasıl alınıyor ki? 3 farklı kart ile denedim olmadı uk paypal'a kart eklemeyi denedim kabul etmedi. adamlar diyor ki başka ülke vatandaşları ps now kullanmasın. ben niye bunlarla uğraşmak zorunda kalayım? 5 sene önce çok yakında türkiye'de diye reklam yapıyorlardı madem beceremeyeceklerdi hiç heveslendirmeselerdi insanları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Açık. Luksemburg'da şuanda 7 günlük deneme var.

Ayrıca arkadaşlar Dünya, Türkiye'den ibaret değil. Diğer ülkeler de 7 günlük denemeyi kullanıyorlar. Dünyada sadece biz yokuz. Kullanmak isteyen kullansın.
    Saldırayım o zaman.

• nevruz84 kullanıcısına yanıt
    Cdkey sitesinde 38 £ us,italy 32 £ ps now yillik isterseniz bi oraya bakin, redditte sikca bashsediloyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toprak12345 -- 10 Temmuz 2020; 21:17:43 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wither

Açık da ininal geçiyor mu belli değil.Yarın orası da kapatır 7 günlük denemeyi.Ben uğraşamıcam daha fazla,Türkiye'ye gelirse uygun fiyata yıllık alırım.
    Deneme yapıp haber veririm.

• Rampage kullanıcısına yanıt
    direk psnde kart geçmez hocam kod ile alacaksınız 35£ fiyati vardi gecen ay

• Rampage kullanıcısına yanıt
    UK PSN'e Ininal sanal kart ekleniyordu. Direkt Ininal ile alınıyor olmasıl lazım.
  • Lüksemburg psn e ininal kart ekleyip deneme sürümünü aktif ettim. Şu anda sorun yok. Umarım bunlarda kaldırmaz denemeyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: venomemre1907

Bloodborne indirdim tr altyazısı yoktu büyük ihtimal yok gow 3 demi altyazı var demiştiniz
    GOW 3 değil benim dediğim en son çıkan GOW. Şu an ps now'da yok kaldırıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

hocam kusura bakmayında bunlar hep bahane gibi geliyor bana tr psnde yok tamam ama sanki bölge kilidi var alın kullanin uk veya us psnden. ben 2 yıldır us psnden kullaniyorum. geçen ay uk psnow 235lira us psnow 260liraydı gayet güzel rakamlar.
    istiyen 7günlük deneme kullansın ama tr psnde yok bahanesine sığınmasın...

Alıntıları Göster
    İyi, güzel diyorsunuz. Haklısınız da ama sistem Tr de olsa Playsation 3 oyunlarını da steam eder oynardık ve kupada kazanırdık.

• emre00 E kullanıcısına yanıt
    evet bu konuda haklısın benim ana hesap us olduğu için sorun olmuyor kupa olayı..

• Luxemburg psn’de denedim az önce, ininal kart geçiyor ve 7 günlük deneme alabiliyorsunuz. sadece almanca olduğu için garip gelebilir, ezbere gidin, aynı sonuca varıyorsunuz :))

• UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    İninal kartı internetten alabiliyormuyuz sanal olarak yoksa illa fiziksel kart olarakmı almamız lazım?

• CrrystaL kullanıcısına yanıt
    Fiziksel karta gerek yok. Telefon uygulamasından sanal kart oluşturunca oluyor.

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

Luxemburg psn’de denedim az önce, ininal kart geçiyor ve 7 günlük deneme alabiliyorsunuz. sadece almanca olduğu için garip gelebilir, ezbere gidin, aynı sonuca varıyorsunuz :))
    Oyunlarda ingilizce var mı?

• lextor L kullanıcısına yanıt
    sadece store almanca hocam..

• 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.