Şimdi Ara

Playstation Now [ANA KONU] - Güncellendi (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.305
Cevap
117
Favori
206.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yigit1044

yakında komple kalkacak gidişat bu yönde.

Önce paypalı önlediler şimdi kaldırdılar uk psn den.

Biz dedik ama bazı kafasızlar anlamıyor , her yerde reklam etmeyin dedik iyice ele ayağa düşürdüler.

Facebook grubunda adam gönderi atmış ps now u anlatıyor millete,söyledim isteyen kendi bulsun sen niye yayıyorsun diye bana diyor yıllardır kullanıyom bir şey olmaz diye.Böyle kafası basmayan saflar yüzünden oyun oynayamayacak millet
    Ps5 donemi biter zaten
    Sade bu konu degilki ucuz diye bizim psndennoyun alip sattilar sonude fiyatlandirmayi euro uzerinden yapmaya basladi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -- Ps now Temmuz --
    Watch Dogs 2
    Street Fighter V
    Hello Neighbor
    Infinite Mini Golf
    The Turing Test

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu leş İnternetim ile God of war 2 oynayabiliyorum çok mutluyum cidden, donmalar oluyor ama yapacak bir şey yok 8mbps İnternetten bu kadar. Daha sonra Ratchet&Clank başlayacağım baştan

Tek canımı sıkan nokta gow 2 de alt yazı seçeneği olmaması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Levenbreh -- 8 Temmuz 2020; 22:12:31 >
  • Bende 1 ile başladım hocam bende kablonete geçtim baya iyi 😊

• Uk psn de 1 haftalık deneme kaldırılmış malesef. Lüksemburg psn de ise var şu anda. Lüksenburg psn e ininal kart ekleyip alan oldu mu acaba daha önce? İninal kart eklenebiliyor mu yani?

• Benin uk psnde açılmış hesabım var. Ücretsiz denemeyi başlatmamıştım. Artık bir hafta ucretsiz deneme kaldırıldı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: theheretic

Uk psn de 1 haftalık deneme kaldırılmış malesef. Lüksemburg psn de ise var şu anda. Lüksenburg psn e ininal kart ekleyip alan oldu mu acaba daha önce? İninal kart eklenebiliyor mu yani?
    Ne demek kalktı? Daha şimdi UK hesabı açtım deneme almak için Bana bir şeyler oluyor Rıza baba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lextor

Ne demek kalktı? Daha şimdi UK hesabı açtım deneme almak için Bana bir şeyler oluyor Rıza baba.

Alıntıları Göster
    alabildin mi deneme ? yanlış bilgi mi deneme kalkması ?

• quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

alabildin mi deneme ? yanlış bilgi mi deneme kalkması ?

Alıntıları Göster
    Yok hacı abi bulamadım. Google'dan linke giriyorum hata sayfası çıkıyor. Aşırı üzgünüm şuan. Heyecanla açtım hesabı metro oynayacaktım.

Japon psn dede ücretli olmuş sanırım 7 günlük deneme. 100 yen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lextor -- 10 Temmuz 2020; 18:14:36 >
  • lextor L kullanıcısına yanıt
    çok kötü oldu bu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Denizinbabası

Lüksemburg psn için devam ediyordu.
    luxemburg psn linki nedir arkadaşlar ? google üzerinden gariptir ulaşamadım.

edit, buldum.https://store.playstation.com/de-lu/grid/STORE-MSF75508-GAMETOPSELLERS/1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UyGaR___ -- 10 Temmuz 2020; 18:41:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

luxemburg psn linki nedir arkadaşlar ? google üzerinden gariptir ulaşamadım.

edit, buldum.https://store.playstation.com/de-lu/grid/STORE-MSF75508-GAMETOPSELLERS/1

Alıntıları Göster
    Orasıda kapanmıştır büyük ihtimal.

• Lazzow kullanıcısına yanıt
    Bloodborne indirdim tr altyazısı yoktu büyük ihtimal yok gow 3 demi altyazı var demiştiniz

Açık. Luksemburg'da şuanda 7 günlük deneme var.

Ayrıca arkadaşlar Dünya, Türkiye'den ibaret değil. Diğer ülkeler de 7 günlük denemeyi kullanıyorlar. Dünyada sadece biz yokuz. Kullanmak isteyen kullansın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 10 Temmuz 2020; 20:14:37 >
  • lüksemburg dışında hangi ülkelerde deneme aktifse, bilenler yazsın çok yararlı olur. burasının da kapanması an meselesidir herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UyGaR___ -- 10 Temmuz 2020; 20:18:52 >
    Açık da ininal geçiyor mu belli değil.Yarın orası da kapatır 7 günlük denemeyi.Ben uğraşamıcam daha fazla,Türkiye'ye gelirse uygun fiyata yıllık alırım.
  • şu sistemi türkiye'ye getirmek ne kadar zor olabilir gerçekten anlayamıyorum. parasını verip oynamak istiyoruz senelerdir becerip getiremediler. herşeyi hazır olan bir sistemi tr psn'e uyarlayacaklar sadece. ps türkiye'nin bu umursamazlıkları deli ediyor beni.
  • wither kullanıcısına yanıt
    yıllık 260 liraydi geçen ay indirim vardı

• Rampage kullanıcısına yanıt
    Ps Tr'nin söz hakkı yoktur bu konuda.Merkez Sony kararı verecek olan bence.
    Stream için altyapı kaldırmıyorsa bazı ülkelerde sadece Ps4 oyunlarını aç o ülkede , direkt download ediliyor onlar.İstedikten sonra zor değil ama ihtiyaçları yok işte tok satıcılar.

UK psn'den falan bu ara parasıyla yıllık alacak olan varsa kardeşlik için msg atabilir.
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    Hangi store'dan hangi kartla aldınız?
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.