Şimdi Ara

PLAYSTATİON EXPERİENCE 2015 (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
412
Cevap
1
Favori
8.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Attila the Great

Tövbe estağfrullah ne troll lüğümü gördün. Ben de hep doğru olduğunu düşündüğüm şeyleri yazıyorum.

Sana troll demedimki
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: Attila the Great

Tövbe estağfrullah ne troll lüğümü gördün. Ben de hep doğru olduğunu düşündüğüm şeyleri yazıyorum.

Sana troll demedimki

İçim fesat, ben yanlış anlamışım. Özür diliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Playstation Experience konusuna mı girdim yoksa ''Playstation 4 mü Xbox One mı'' konusuna girdim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehantaha

Ben Playstation Experience konusuna mı girdim yoksa ''Playstation 4 mü Xbox One mı'' konusuna girdim?

Haha ilk girdiğimde bende böyle düşünmüştüm. Alışırsın

• Xbox cılar çekemiyor konsolu. Farkı attı sony yayıyor şimdi. Onlar hala xbox daha iyi desin.

• powersmachine54 kullanıcısına yanıt
    Bilge troll konuştu, bir Güneş edasıyla bizleri aydınlattı. Tepeden tırnağa aydınlanmış hissediyorum.

• Gow 4 tanıtımı başladı

• Santa monicanın destek verdiği balerin platform oyunu Bound'tan uzun bir video.

https://www.youtube.com/watch?v=c0-fJPXQ7Vk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kennnn

Santa monicanın destek verdiği balerin platform oyunu Bound'tan uzun bir video.

https://www.youtube.com/watch?v=c0-fJPXQ7Vk

Videoyu izleyen kör oldu. Uzak durun Vay Santa Mokoko vay, uğraştığın işe bak!

• Şu oyunla MM'de kendi kafasına sıkmış oldu böylelikle. Kimse bununla o kadar saat uğraşabileceğini zannetmiyorum. Seneye Uncharted dışında gelecek adam gibi bir exclusive oyun yok şaka gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuomir

Şu oyunla MM'de kendi kafasına sıkmış oldu böylelikle. Kimse bununla o kadar saat uğraşabileceğini zannetmiyorum. Seneye Uncharted dışında gelecek adam gibi bir exclusive oyun yok şaka gibi.

Gran Turismo da gelecek. Sony E3'te bombaları bi patlatır 2017 dopdolu geçer. Kaldı ki bu remastered'lar da bi yere kadar hocam mutlaka konsolun satışı yavaşlayacaktır Sony daha da çekici hale getirmek için patlatmak zorunda.
  • quote:

Şu oyunla MM'de kendi kafasına sıkmış oldu böylelikle. Kimse bununla o kadar saat uğraşabileceğini zannetmiyorum. Seneye Uncharted dışında gelecek adam gibi bir exclusive oyun yok şaka gibi.

2016 : Uncharted 4, Ratchet and Clank, Horizon, Gravity Rush 2, Ni No Kuni, Nier 2, Ace combat 7, SF V, persona 5, dreams ve muhtemelen Rime gelicek, şimdilik aklıma bunlar geliyor. GT sports betası şubat vs gibi yapılacağına göre o da 2016 gibi gelir sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 6 Aralık 2015; 23:35:32 >
  • Uncharted dışında adam gibi exclusive oyunu mu yok ? Şaka mısınız siz arkadaşlar

DETROIT
    HORIZON ZERO DAWN
    RATCHET AND CLANK
    THE LAST GUARDIAN
    STREET FIGHTER V
    UNCHARTED 4 A THIEF'S END
    RIME
    NI NO KUNI 2
    ACE COMBAT 7
    HELLBLADE
    DEEPDOWN

Daha ne getirsin adamlar ?

2017'de de zaten god of war 4, gran turismo sport (bence 2016 sonunda çıkacak) ve yine new ipler gelecek 2018 last of us 2 tek başına yeter neredeyse, daha evolution studios, sucker punch, supermassive games gibi firmalar devam oyunları yapacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 7 Aralık 2015; 0:29:58 >
  • Şemmamme 3 2017'de mi geliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Uncharted dışında adam gibi exclusive oyunu mu yok ? Şaka mısınız siz arkadaşlar

DREAMS
    HORIZON ZERO DAWN
    RATCHET AND CLANK
    THE LAST GUARDIAN
    STREET FIGHTER V
    UNCHARTED 4 A THIEF'S END
    RIME
    NI NO KUNI 2
    ACE COMBAT 7
    HELLBLADE
    DEEPDOWN

Daha ne getirsin adamlar ?

2017'de de zaten god of war 4, gran turismo sport (bence 2016 sonunda çıkacak) ve yine new ipler gelecek 2018 last of us 2 tek başına yeter neredeyse, daha evolution studios, sucker punch, supermassive games gibi firmalar devam oyunları yapacak...

Wild i da ekleyelim,online i çok tutacak gibi geliyor mutlaka insanlar farklı hayvan türleriyle birbirleriyle kapışmak isteyecektir,ragdoll ve animasyonlar güzel olursa çok eğlenceli bir ortam olur gibi geliyor. Birde detroit diye bir oyun çıkacak ama 2016 mi 2017 mi bilmiyorum.

• Detroit yazacaktım Dreams yazmışım düzelttim onu, dreams de media molecule (little big planet) firmasının ex oyunu gerçi.
  • Su Tom Clanys Ghost Recon ne zaman cikacak bilgisi olan varmi .saglam bi oyuna benziyor.E3 de tanitilmisdi.

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Evet Uncharted dışında adam gibi oyun yok. Adamlar GT7 Prologue'u normal oyun diye kilitleme pesindeler. MM batırdı. Ace Combati listeye eklemene anlam veremedim. Ace Combat yani? Deepdown yeniden geliştiriliyor akıbeti belli değil ve büyük ihtimalle iptal edilecek. Yine multiplatform yine multiplatform yine multiplatform. Ubi Ea 2k falan olmasa PS'ı indiestation yapacak bu herifler, ilerleyeceklerine geriliyorlar. MMin yaptığı oyuna bir bakın. Dinamikler 2005 yılında EAin çıkartmış olduğu Spore adlı oyundan farksız hiç değilse o oyunda bir amacımız vardı. Little big planet'ta bir amacımiz vardı. Burada ise yurume özürlü bir geyiki yonetiyoruz. Sony bizlere yurekten oyuncusunuz deyip sonrasında ise resmen sömürüyor. En büyük sömürü kaynakları ise PSplus adındaki para tuzağı. Bir iki sene içerisinde çıkmış olan exc lere bakın bir de simdikilere adam gibi oyun yok. Yine söylüyorum adam gibi oyun yok. Bu durumdan memnun kalırsanız daha fazla indie oyun yolda demektir. Remasterlardan gazlarını alamadılar şimdi de cebinizdeki son kuruşa PS2ye çıkmış oyunları satılığa çıkararak göz diktiler.

• quote:

Evet Uncharted dışında adam gibi oyun yok. Adamlar GT7 Prologue'u normal oyun diye kilitleme pesindeler. MM batırdı. Ace Combati listeye eklemene anlam veremedim. Ace Combat yani? Deepdown yeniden geliştiriliyor akıbeti belli değil ve büyük ihtimalle iptal edilecek. Yine multiplatform yine multiplatform yine multiplatform. Ubi Ea 2k falan olmasa PS'ı indiestation yapacak bu herifler, ilerleyeceklerine geriliyorlar. MMin yaptığı oyuna bir bakın. Dinamikler 2005 yılında EAin çıkartmış olduğu Spore adlı oyundan farksız hiç değilse o oyunda bir amacımız vardı. Little big planet'ta bir amacımiz vardı. Burada ise yurume özürlü bir geyiki yonetiyoruz. Sony bizlere yurekten oyuncusunuz deyip sonrasında ise resmen sömürüyor. En büyük sömürü kaynakları ise PSplus adındaki para tuzağı. Bir iki sene içerisinde çıkmış olan exc lere bakın bir de simdikilere adam gibi oyun yok. Yine söylüyorum adam gibi oyun yok. Bu durumdan memnun kalırsanız daha fazla indie oyun yolda demektir. Remasterlardan gazlarını alamadılar şimdi de cebinizdeki son kuruşa PS2ye çıkmış oyunları satılığa çıkararak göz diktiler.

Guerilla new ip Horizon Zero Dawn, Quantic Dream'in yeni oyunu Detroit, Ico ve Shadow of the Colossus gibi şaheserleri yapan japan sce studios'un 3. oyunu The Last Guardian adam gibi oyun değillerse sen bu konsolu sat oyun moyun oynama kardeş.

Sanki ps3 döneminde uncharted 1-2-3 çıktığı yılla birlikte god of warlar gran turismolar geldi

Uncharted 1 2007 yılı ne gow var ne gt

Uncharted 2 2009 Ne gow var ne gt

Uncharted 3 2011 gow 3 2010'da çıktı gt desen öyle

Boş konuşmayın yani...

• Sorun oyunların olup olmadığı değil beyler,önemli olan bu oyunların habire ertelenmesi...
    Uncharted 4,No Man Sky,Ratched Clank,Rime,Hellblade,Deep Down,Last Guardian bu oyunların hepsi 2015'te piyasada olmaları gerekiyordu normalde.
    Ben hep derim Sony 1 Yıl geriden gidiyor bu nesilde

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.