Şimdi Ara

PLAYSTATİON EXPERİENCE 2015 (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
411
Cevap
1
Favori
8.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Teşekkür ederim hocam bir sitede gördüm biraz önce moba varmış bitane hemen ilgimi çekti 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony nin acele etmesine gerek yok ki fark açılmış zaten konsol her türlü satıyor nasılsa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emretor23

İsteseler çok rahat bir şekilde 2 yıl içerisinde çıkarırlar hocam oyunları,kapitalist sistemin bir parçası bu durum.
    Örneğin Uncharted 4 2015 sonunda hazırdı ve hiçbir bahaneleri olmadan 2016 ya attılar gördük sonra Remastered koydular yerine...
    Sony,2 yıldır yıl sonuna adam gibi oyun koymuyor birde işin bu kısmı var.Adamlar ne olursa olsun Halo 5,Forza 6,Tomb Raider yaptı bu sene,adamlar ne yapsın daha ben onu anlayamadım.
    Sony Beyond Two Souls,Tearaway,Uncharted Remastered yaptı başka birşey yok neyse bu konu uzar gider...

Kış ayında Bloodborne Order oynarken Çöp Box da bi halt yoktu yaza ise Until Dawn geldi. 2016 da nerdeyse hiçbirşey yok Xbox da Sony yığınla oyun çıkarıyor ve çoğu Gow dan daha önemli oyunlar bana kalırsa çünkü Gow bitti akıbeti ne olacak belli değil. Çok haksızlık ediliyor sebebini hiç anlayamadım. Bloodborne bile tek başına Halo ve Forza ya yeter.

• matrix506 kullanıcısına yanıt
    Yalnız Bloodborne gibi bir oyun var ki PS4te başlı başına konsol alma sebebi. Başlangıçta oyunla ilgili düşüncelerim oldukça olumsuzdu. Lakin alıştıkça başında gecirdigim saatler o kadar eğlenceli bir hal aldı ki bu zevki bana en son PS1deki Digimon World 3 yasatmıştı. Başlı başına konsol alma sebebi Bloodborne her köşesinden bir sır fışkırıyor.

• Bir Gow duyurmadılar diye konsolda oyun yok gibi bir algı oluşmuş.
    Bugüne kadar çıkan sony exc. oyunlarını görmezden gelip Xbox One'ın time exc oyunu bile ballandırıla ballandırıla anlatılıyor. Önümüzdeki zamanda sony cephesine hangi oyunların geleceğini söylemeye bile gerek yok. Adamlar duyuracaklarını duyurdular zaten. Xbox'u anlamsızca yüceltmeye gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tuomir

Yalnız Bloodborne gibi bir oyun var ki PS4te başlı başına konsol alma sebebi. Başlangıçta oyunla ilgili düşüncelerim oldukça olumsuzdu. Lakin alıştıkça başında gecirdigim saatler o kadar eğlenceli bir hal aldı ki bu zevki bana en son PS1deki Digimon World 3 yasatmıştı. Başlı başına konsol alma sebebi Bloodborne her köşesinden bir sır fışkırıyor.

Ya şu oyunun Goty diye sürümü çıktı hem normal oyun hem de old hunters bir arada. Alayım bari artık, taraflı tarafsız o kadar övüldü ben anlamsızca hala uzak duruyorum. :) Oysa ki severim de böyle oyunları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

@slicer

Sen feci bir XBOY'sun...
    Gözün XBOX'tan başka bir şey görmüyor. Size söylenince zorunuza gitti değil mi?
    Kinect'in gereksiz ve uyduruk bir alet olduğunu söylediğimde acayip sinirlenmiştin.

Peki.
  • Slicer gözümden çok düştü. Neymiş mazisi öyle, Allah affetsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: slicer

quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

@slicer

Sen feci bir XBOY'sun...
    Gözün XBOX'tan başka bir şey görmüyor. Size söylenince zorunuza gitti değil mi?
    Kinect'in gereksiz ve uyduruk bir alet olduğunu söylediğimde acayip sinirlenmiştin.

Peki.

XBOX Fanboyu slicer'in zoruna gitti. Bu da güzel...

Seni gidi seni Peki...

• quote:

Orijinalden alıntı: Tuomir

Souls oyunları hastalıktır. Bir bulaşırsa bırakmaz

• Gravity Rush 2 için oynanış videosu gelecekmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 9 Aralık 2015; 15:03:34 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.