Şimdi Ara

PlayStation'da 2K ve Rockstar Games oyunlarının kutulu versiyonlarında indirimler başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PlayStation'da 2K ve Rockstar Games oyunlarının kutulu versiyonlarında indirimler başladı

PlayStation oyunlarında yeni bir indirim başladı. Ancak bu sefer indirimler PlayStation Store'da değil. İndirimler oyunların kutulu sürümlerinde geçerli.

Ayrıca Bkz.209 TL değerinde 5 farklı oyun Amazon Prime üyelerine ücretsiz oldu

İndirimler ne yazık ki tüm oyunlarda değil, yalnızca seçilmiş 2K ve Rockstar Games oyunlarında geçerli. İndirimlere baktığımızda ise GTA V, Red Dead Redemption 2, The Outer Worlds, NBA 2K21 ve Mafia gibi oyunları görüyoruz. 

Özellikle The Outer Worlds'ün fiyatının gayet iyi olduğunu söylemek gerek. İndirimlerin oranı ise oyundan oyuna değişiyor. İndirimlerin geçerli olduğu son tarih 26 Nisan 2021. Oyunları indirimli bir şekilde teknoloji marketlerinde ve web mağazalarında bulabilirsiniz. Bazı teknoloji marketlerin web sayfasını aşağıda sizler için linki ile birlikte ekledik. Linke tıkladığınızda direkt olarak PlayStation Oyunları bölümüne ulaşacaksınız.

Bu tarz indirimlerde oyunların stoklarının kısa sürede bittiğini söyleyebiliriz. Bu yüzden almak istiyorsanız acele etmenizde fayda var.

• herhangi bi indirim gören link atabilirmi

• 699₺ yerine sadece ve sadece 499₺ Bu fırsatı kaçırma

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kampanya mağazalarına bak ölüm üçlüsü toplanmış

• Hahahhaa

• Yılın sıcak fırsatı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten 2k indirim yapmış, bir de Vatan indirimi eklendi, üstüne avantajixten 918 tane kupon kullanarak rdr2 yi 3 liraya getirdim arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SacredDivinity kullanıcısına yanıt
    Ne diyosunnn?

• Aral'dan oyun alacağıma paramı sokağa atarım, en azından kazık yemedim fırsat vermedim derim. Türkiye'deki oyun fiyatlarının -dijital mağazalar da dahil olmak üzere- bu şekilde olmasının en büyük nedeni vizyonsuz Aral'dır.

• Nba 2k21 799 hahsgsjshshshsh aynen knk süper indirim. Kusura bakmayın da rdr2 için 250 lira istemek biraz ayıp. İndirim yapıyorsan 100den bırakacaksın

• Dijital alın arkadaşlar CD almayın.

• outer worlds kaptım teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.