Şimdi Ara

PlayStation 6, kendi neslinin en güçlü konsolu olabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony, PlayStation 6'yı kendi neslinin en güçlü konsolu yapmayı planlıyor ve bu nedenle bu hedefe ulaşmak için gerektiği kadar zaman ayırmaktan çekinmeyecek gibi görünüyor. Bir süre önce paylaşılan bilgiler yalnızca Sony'nin yeni nesil sistemi hakkında değil, aynı zamanda PlayStation 5 Pro hakkında da bazı güncellemeler sunuyor.

Bilindiği gibi Sony henüz orta nesil yenilemesini duyurmamış olsa da, üçüncü taraf stüdyoların son zamanlarda geliştirme kitleri almaya başlamasıyla konsolun gerçekten piyasaya sürülme olasılığı giderek artıyor gibi görünüyor. Geliştirme kitlerinin gönderilmeye başlanması, Sony'nin PlayStation 5 Pro’yu bu yılın sonlarına doğru piyasaya sürebileceği anlamına geliyor.

PS6 kendi neslinin en güçlüsü olabilir

PlayStation 6'ya gelince, kaynakların Sony’nin yaklaşık bir yıldır sistem üzerinde çalıştığı ancak CPU ve RAM gibi temel özelliklerin kesinleşmediğini söylüyor. Ancak Sony’nin PlayStation 6 için sadece AMD donanımlarını kullanmayı düşündüğü dolayısıyla mevcut nesilde olduğu gibi gelecek nesilde de AMD’nin CPU ve GPU çözümlerini büyük olasılıkla göreceğiz.

Ayrıca Bkz.Yeni nesil Xbox, el konsolu olabilir: İki farklı sürümde geliyor

Sistem özelliklerine henüz karar verilmemiş olsa da Sony'nin, PlayStation 6'yı kendi neslinin en güçlü konsolu yapmaya kararlı olduğu söyleniyor. Konsolun çıkışı için bahse konu olan 2028 yılı da aslında bunun bir göstergesi olabilir. Birkaç gün önce farklı bir kaynak PS6 için 2026 tarihini vermiş ve Sony’nin AMD ile anlaştığını söylemişti. Farklı kaynaklardan benzer AMD söyleminin gelmesi iddiaları doğrular nitelikte. Ancak PlayStation 6 çıkış tarihi 2028 için daha olası ve mantıklı duruyor. Microsoft’un geçtiğimiz yıl FTC davasında ortaya çıkan belgelerde yazılım devi de yeni neslin 2028’de geleceğini belirtiyordu.

Kaynak:https://wccftech.com/playstation-6-most-powerful-generation-amd/

• PS6 hala eski konsollar gibi cihaz üretecekse işi yaş , kabin ya da VR başlığı şeklinde yeni bir modele geçmesi lazım artık. Her şeyi içinde cihaz görmek istiyoruz , ps5 bile almadım almaya değmezdi bana göre. Ps4 den pek de farkı olduğunu düşünmüyorum , özellikle çıkmayan oyunları yüzünden daha da gereksizdi.
  • Pro pro dediniz şimdi de 6 diyorsunuz. İçi de dışı da bomboş bir haber. İçinde ne bir bilgi ne bir rakam var.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ps7 yada üst versiyonu çıkana kadar en güçlüsü olacak tabi😁😁

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Büyük ihtimalle kendi neslinin en güçlü konsolu olacaktır çünkü o tarihe kadar Xbox tarihin tozlu raflarına gömülecek gibi duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarih gösterdiki güç değil oyun önemli

• Hele hele

• Bir 4080 ayarında makine bekliyoruz o zaman.

• Tık uğruna vicdan tesellisi diye fırına atılıp koyulan beceriksiz bir habercilik örneği daha.

• Bu nesilde pro çıkmaz Ps6 2027 son çeyrek çıkar.

• PS6 hala eski konsollar gibi cihaz üretecekse işi yaş , kabin ya da VR başlığı şeklinde yeni bir modele geçmesi lazım artık. Her şeyi içinde cihaz görmek istiyoruz , ps5 bile almadım almaya değmezdi bana göre. Ps4 den pek de farkı olduğunu düşünmüyorum , özellikle çıkmayan oyunları yüzünden daha da gereksizdi.

• Habere bak ya editörler bitmiş donanım haber bitmiş.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Umarim cihazin ebatlari kuculur. Ps5 den kat ve kat güçlü mini itx kasalar var malum....

• Konu sahibinin işi gücü yok saçma sapan konular açıp duruyor

• Artık vr atılımı gelmedikçe 6 7 8 gibi numaralrin gelmesi hiç bir anlam ifade etmiyor

• Hiç gerek yok niye mi

Ps5 güçsüzdü çirkin bir tasarımı vardı boyutu çok büyüktü, aman Allahım bir ssd'si var devrim yapacak dedi yapamadı ama yine de çok sattı

Xbox güçlüydü tasarımı nispeten iyiydi daha küçük bir boyutu vardı, gamepass vardı hatta herkes konsolu FIFA için alıyor deniyordu ve konsol gamepass servisi içerisinde FIFA ile geliyordu ama az sattı

insanlar sadece FIFA için alıyorsa Xbox alması gerekirdi ama ps5 yok sattı,

Bu sebeple güçlü konsol yapacağım falan kasmasın pro da yapmasın maliyeti düşük bir makine üretip yüksek kar marjiyla ps6 olarak satsın yeter

• Kendi neslinin tek konsolu olacak diyelim ona 

Apple konsol işine girmedikçe tabi.

• Ps4 pro bana hala yetiyor. Demon souls ve steelrising de Bi gün gelirse çok süper olacak

• yapma yaw

• Xbox denen konsol öldüğü için haliyle tekel konsol olacak Ps6.

• uchihaitachi kullanıcısına yanıt

Oyununda pek önemli olmadığını gören bir nesil var ortada, bu nesil eski neslin remaster nesli oldu ben ps5 olarak görmüyorum Ps4 Pro Max Deluxe olarak görüyorum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.