Şimdi Ara

PlayStation 6, kendi neslinin en güçlü konsolu olabilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

• Her yeni konsol zaten en güçlü versiyon olmuyor mu? ??

• s_demirci_53 kullanıcısına yanıt
    harbiden öyle tekel çığırtkanlığını yapan tipler ps'nin domine edici üstünlüğünü görmezler. millet de inadına alıyorsa ben olsam 700 dolardan satarım ps 6 yı hemde nasıl olsa xbox'a asla kaymıyorlar :p

• İnternet konsolu yapın. Sadece sunucudan uzak bağlantıyla oyun oynatabilecek donanımı olsun yeterli. Fiyatı maksimum 100 dolar olsun. Her oyunu kiralayıp veya abonelikle oynayabilelim.

Konsol yeni teknolojilerde geri kalıyor, oyunda çıkmıyor forumdaşlarında dediği gibi. Üstteki yöntemle donanım her zaman yeni ve güçlü olur. Herkese faydalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackGhost12 kullanıcısına yanıt

Yada moduler yapida insa etseler takip cikarilabilir bir grafik birimi islemci ve ram olsa yeter isteyen 30 fps odakli uygun kitlisini alir isteyen daha yuksek performans veren kiti toplar biraz bilgisayar gibi olur en azindan anakart sabit kalir. Benimkisi bir dusunce

• sony tek kulvarda yürüyor, yaptığı konsol benzersiz olmalı ki , exclusive oyun işi tam olarak bunun parçası, microsoft aldığı stüdyolarla işi farklı boyuta taşıdı lakin iki tarafta o beklenen oyun ve bolluğu sunamıyor ancak sony yine de en iyi konsolu sunmalı, extra oyunlarla desteklemeli hatta yapılacak başka eklemeler varsa yapmalı, bu hakka geçmişe sahip ççünkü, ben misal konsoldan fare klavye ile valorant oynasam yeni tasarımıyla tam istediğim hale gelen apple macbook alır, ortalama bir pc alır konsola kayabilirdim, fiyatlar her anlamda uçmasaydı , bunun gibi işler lazım

• PlayStation 5 çıkalı daha 3 yıl oldu PlayStation 6 haberleri yapılıyor... Ortada doğru düzgün exclusive oyun yok.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ps4 pro vs ps5 de yenilen kazıktan sonra ps6 yı ancak gta 6 sattırır...

• Gran Turismo pc ye gelsin ps 5 ın de 6 nın da canı cehenneme

• Bu sony fanları çok komik ya. Tekel olacak Sony, Xbox bittiği için diye zevkle tweet atıyorlar. 2-3 bin de kesmedi 4-5 bin liraya oyun almak istiyorsunuz :D

Sony TR’den çekildiğinde ben Xbox kullanıcısı olarak üzüldüm. Keşke kalsaydı da piyasa rekabetle devam etseydi diye.

Ama fanboyluk başka bir şey tabii. Yine de iyisiniz çünkü Xbox bir yere gitmiyor. Daha beğenmediğiniz oyunları 50 milyonluk PS5 kitlesinin bir kısmına 60 70 dolara satarak bizim gamepass’lere sponsor edecekler de ucuza kullanmaya devam edeceğiz 

Allah’a şükür oyun firmalarının bağımlısı olmadık Exclusive’den biz para kazanıyormuş gibi savunmadık. Yarın bize daha iyi gelse biz de ps ya da yeni bir konsol geçebiliriz çünkü dümdüz müşteriyiz.

• Doğru Düzgün bir dizayn yapsınlar artık bu ne ya ps4 sonrası cihaz dizaynı berbat

• Microsoft konsol üretmeyi bırakırsa belki olur :)

• Daha GTA VI çıkmadı çüüğş hoooğyyp brrrıııpss

• Numenorian Man kullanıcısına yanıt

MS'in rekabetinden ne kadar hayır geldiğini de düşünmek lazım :D Sektörü ileriye taşıyan ve kalitesini arttıran bir rekabet mi, oldukça tartışılır.

Sony zaten, bazı konularda Xbox yokmuş gibi davranıyor. Mesela Dolby Atmos gibi bir özelliği konsolun 3. yılında getirdiler. Xbox olmasa da daha geç getirmezdi 

• Castle Bravo kullanıcısına yanıt
    Normalde dikkate alınıp cevap yazılacak bir mesaj değil ama şu an sıra bekliyorum bir yerde o yüzden yazacağım.

Bu yokmuş gibi davranmayı Xbox’a değil de PS’nin fanboy müşterilerine borçlu. Ne takarsa pardon yaparsa yapsın kabul ediyor kitle. Oyunları 2 binden 3 binden sallıyor alıyorlar. PS5’e çıkan oyun sayısı ortada Sony rerere rarara remaster remake şampiyon modunda takılıyor sorun yok. 2025’te GTA çıkana kadar oyun yok onun önünde arkasında oyun çıkarmak da mantıklı olmaz baya bi yeni IP beklemesin kimse yani Dolby Atmos’u 3. Yılda getiren adamlar tekel olsa neler yaparlar veya yaptılar önceki bazı nesillerde herkes biliyor. Oyunun loglarında 1920x1080 yazısını silip 3840x2160 yazıp yolluyorlar 70 dolar elhamdülillah.

Bu arada PS plus sistemi bana bir yerden tanıdık geliyor. Acaba mecbur mu kaldılar yoksa kullanıcının yararı için mi yaptılar bunu

Ben PS olsam ben de kendimi iyiye götürmeye çalışmam ne yapsam okey bir kitle varsa karşımda gerek yok.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Numenorian Man kullanıcısına yanıt

Game Pass'den önce PS Now vardı. Hatta Control'ü, Wolfenstein 2'yi PS Now'dan bedavaya bitirdim ben.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.