Şimdi Ara

PlayStation 5 STOK TAKİP ve SOHBET (773. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.534
Cevap
510
Favori
1.399.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 771772773774775
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Parayı dolarda tutuyorum ancak karaborsaya düşerse 2000 dolar civarında olur. Trdeki fiyatı 1000 dolar olursa düşünmeden alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Berkay. -- 14 Aralık 2023; 23:45:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .Berkay. . kullanıcısına yanıt
    1000 dolar çok fazla daha düşük olur muhtemelen. Gta6 sadece konsollara geleceği için fazla konsol üretirler bence çip sorunu falanda yok şu an. Konsol satışları patlar gider

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Almanyadan cihaz isteği olan varsa ücreti mukabilinde getirebilirim haftaya döneceğim.istanbul içi elden teslim ederim düşünen varsa dm den yazabilir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • .Berkay. . kullanıcısına yanıt

TR deki fiyatı bilmem ama gelişmiş hiçbir ülke vatandaşı ps5 pro ya 1000 dolar vermez.

Cdli versiyondan 200-250 dolar yukarıdan çıkar en fazla.

• Merhabalar , bir ürün satın aldık kutusu vs yeni açılmamış ama garanti sorgulandığında ürün  22 Temmuz 2022 de garantisi başlamış görünüyor. Acaba ps5 lerde bilgisayarlar gibi mi? Yani üretim tarihi mi çıkıyor sorgulanınca bilgi verebilirseniz gerçeten sevinirim

• okitai kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla sorgulama şansı yok ama siz nereden ve nasıl sorguladınız?

• amazon tr'de ps5 slim eurasia garantili satılmıyor mu?

• nxplay kullanıcısına yanıt

slim resmi olarak türkiyeye gelmedi

• byvolcan kullanıcısına yanıt

ne zaman gelecek belli mi?

• nxplay kullanıcısına yanıt

türkiye distribütörü belli değil hocam yani ne zaman gelir bilinmez

• merhaba arkadaşlar. ben eskişehirde yaşıyorum sahibinden de mağazalar var konsolpark, kahraman konsol gibi bunlar eft sonra kargo şeklinde çalışıyor haklı olarak. bu firmalardan alışveriş yapan oldu mu ? ps5 slim dijital + 2. kol 20.800 tl. istanbula gitme şansım yok arabayla gitsem benzin param trendyol üzerinden almaya eşit gelir. sizce kahraman konsoldan veya konsolparktan bu şekilde alma konusunda sıkıntı yaşarmayım bilgisi olan veya tecrübesi olan yazarsa sevinirim . ayrıca bi ikinci el cihaz buldum son sürüm fat kasa cdli 2. kolda var 5 aylık amazon trden alınmış. 1.5 yıl garantisi olduğunu söylüyor satan kişi cihaza bakmalı mıyım sizce fiyatı nasıl ?

• HarleyDavidson kullanıcısına yanıt
    Kahraman konsolun hem sahibinden hem Google'daki yorumları düşük mağdur ettikleri insanlar var. Diğer firmayı bilmiyorum. Tek diyeceğim Kadıköy spotçularına pek yanaşma, eski yazıcıoğlunda çalışmış biri olarak tavsiyemdir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enigmatical kullanıcısına yanıt
    Hocam firma öner bana nereden almalıyım.

• HarleyDavidson kullanıcısına yanıt
    Khalkedon'dan aldım ben bir sorun yaşamadım. Sahibinden üzerinde puan daha iyi, Google'da daha iyi, yorumlarda kahraman kadar olumsuz yazmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alb teknolojiden slim modelini almayı düşünüyorm. bu ithalat garantili ürünlerin üzme ihtimali cok mu arkadaşlar? Ben mesela eskişehir'De yaşıyorm alet bozulsa istanbul'a mı göndermemiz lazım servis vb için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirArthurDayne -- 25 Aralık 2023; 19:1:53 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ps5 slim yurtdışı cihazı 16500 e buldum alınır mı

• İyi mi ettik kötü mü ettik bilmiyorum 21 bin liraya (1000 lira world kampanyası ile 20 bin) diskli slim aldım ithalatcıdan. Trendyol'un 2 ay ertelemeli vadesiz 6 taksit fırsatını görünce dayanamadım. Malum önümüz karanlık maaşlara zam gelecek ekonomi her geçen gün kötüye gidiyor. Maksat yatırım olsun diye yaptık bi delilik umarım sorunsuz gelir cihaz

• Mr.Prestige kullanıcısına yanıt

Hocam virüs gibi link bu nedir?  

• 
Sayfa: önceki 771772773774775
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.