Şimdi Ara

PlayStation 5 STOK TAKİP ve SOHBET (770. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.542
Cevap
491
Favori
1.402.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 768769770771772
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    saturn
    SONY PlayStation®5 (Modellgruppe: slim) | SATURN
    https://www.saturn.de/de/product/_sony-playstationr5-slim-d-chassis-2907071.html

Almanyada satışta

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• balkan82 kullanıcısına yanıt

Trendyolda ithalatçılar getirmeye başlamış 21500 civari fiyatı var. Bence alınabilir

• Aynen ben de gördüm şimdi. Türkiye'ye de getirmişler. Bilkom yıl sonuna kadar getirmezse alırım artık bir ithalatçıdan. Doları ne kadar daha bu seviyede tutabilecekler belirsiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balkan82 -- 30 Kasım 2023; 15:21:9 >
  • balkan82 kullanıcısına yanıt

Slim Yerine son seri 1216 veya 1218 olan seriyi almak daha mantıklı aslında sonuçta aynı 6NM işlemci ve anakartda aynı sanırsam bu son seri anakartı bayağı inceltmişlerdi bu yüzden slim kasaya sığdırıp satılıyorlar ve slim testlerinde daha çok ısınıp daha çok güç harcadığı ortaya çıkmıştı malum kasanın küçülüp ısı dağılımı daraldığı için olsa gerek tahliye konusunda zayıflamış

• Gta 6 2025 ilkbaharda çıktığında 4k 60 fps oynamak istediğim için ps5 pro almayı düşünüyorum. Ps5 4k 60 fps açacağını düşünmüyorum açsa bile pronunki ultra grafikse ps5 orta grafik gibi görüneceği için stok sıkıntısı olmazsa tercihim ps5 pro olacak. Sizce ps5 pronun 2025 nisan mayıs gibi stok sıkıntısı olur mu? 1500-2000 dolar mı olur yoksa 900-1000 dolara alabilir miyiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .Berkay. . kullanıcısına yanıt
    Sanki ps5 pro kesin çıkacak gibi konusmussun hiç belli değil çıkmayabilir de çünkü Sony tarafinda çıkan bir bilgi yok

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar bende slim kasa ps5 düşünüyorum da, alsak ps4 oyun kütüphanemi ps5 de kullanbilir miyim?

• murattekno kullanıcısına yanıt

Tabiki hocam

• metal_my666 kullanıcısına yanıt

hocam bazı arkadaşalr dedi yükseltme falan yapmak lazımi yani böyle bir durum yok mu?

• Slim ps5 acaba kutusu ile beraber kabin valize sığar mı? Deneyimleyen varsa bilgilendirirse sevinirim. Fat kasa kutu ile sığamayacakmış gibi duruyor ama slimin ölçüleri bulamadım

• Yakın zamanda almanyadan ps5 alan var mı? Noel sebebiyle indirime girer mi acaba. Arkadaşıma aldırmayı düşünüyorum ama fiyat konusunda ne kadar mâl olur bilemiyorum. Bilgisi olan var mı bu konuda?

• MücahitBayram55 M kullanıcısına yanıt
    Gidin sarı siteden alın daha iyi. İthalatçı garantisini garanti yokmuş gibi düşünün.

• murattekno kullanıcısına yanıt

Hocam bazi oyunlar için geçerli o durum. Örnek vereyim Last Of Us 2 nin ps4 sürümünü satin almışsınız diyelim. Bu oyunu ps5 de ps4 sürümünü indirim sorunsuz oynarsiniz. Fakat ben ps5 geliştirmelerini görmek istiyorum derseniz ayri. Yapimci bunu extra ücretle satıyor. Fakat bu her oyun için geçerli değil. Örnek vereyim destiny 2 ps4 surumu var. ps5 geçtiğinizde direk ps5 sürümünü indirip ücret ödemeden oynayabilirsiniz. Bu durum oyun yapimcisina göre değişiyor. Ama ps5 konsolunuzda ps4 oyunlarinizin hepsini oynarsiniz tek eksisi ps4 versiyonlarini oynayacaksiniz bu kadar ;)

• metal_my666 kullanıcısına yanıt

cd li ps4 oyunları da oynana biliyormu?

• ruhhastasi kullanıcısına yanıt

Digital Ps5 kullanıyorum o konuda bilgim yok.  

• ruhhastasi kullanıcısına yanıt

ps4 oyunlari ps5 te calsiiyor

• Walter H.White kullanıcısına yanıt

Slim sığıyor

• 2khakan kullanıcısına yanıt
    Forum dahil alışveriş sitelerinde bir satıcının hiç olumsuz yorumu olmadığını görünce, güya çok güvenilir denen bir satıcıdan Türkiye garantili diye iddia ettikleri PS 5 almıştım, kutunun üstünde orijinalde olmayan Sony Türkiye garantilidir yazan logo vardı, güvenlik bandrolü de üzerindeydi, güvenerek açtım ama içinden Türkçe kullanma kılavuzu çıkmadı içi açılmış iç kutular yırtıktı, ama nasılsa garanti kağıdıda vardı içime sinmedi iade ettim, sağolsun burda bir arkadaş vatan' ın bundle sattığı linki attı da daha uygun fiyata aldım.Bence en güzeli yurtdışından alınan bir cihazı almak, fly mış, teknodepsoymuş alınmaz çoğu konsolun ne olduğunu dahi bilmeden alıyor işte adam yorumlara cihaz orijinal yazıyor...

• bilkom garantili slim satılıyor mu artık?

• 
Sayfa: önceki 768769770771772
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.