Şimdi Ara

PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM (176. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.968
Cevap
734
Favori
1.521.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
169 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla ben 8.5 a 3 taksitle cdliyi aldım. İthalatçı garantili. Stok falan yok 3 5 e bakmadim aldım benim çilem burda biter. İnşallah stok gelir de alırsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • player2974 kullanıcısına yanıt
    Nerden aldın kardeşim ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • lordjaguarlj L kullanıcısına yanıt
    Çok uygun hocam kaçırmayın

• Myhres7 M kullanıcısına yanıt

N11den aldim. Mobilde indirim var normal ps5 kategori de gözükmüyor. Fly teknolojisiden aldim cdli ithalatçı garantili 8.499

• Dijital tek kol 6 bini bir daha gorememek beni acayip geriyor insallah yanilirim :(

• öncelikle stok haberi bekleyen herkesten özür... son 2-3 sayfadaki mesajlara bakınca son kullanıcı olarak cihazı alıp açıp oynayacak arkadaşları uyarmak amaçlı aşağıdakileri yazmam gerektiğini düşünüyorum.

*kasım ayına girildi ve resmi fiyattan yeni stoklar kesin GE LE CEK!, her büyük firmaya ayrı ayrı gelecek, sırayla gelecek (önceki aylarda olduğu gibi), şu 10 gün ekstra tetikte olun, çünkü burayı takip ederek stokçularla yarışıyorsunuz, kendi yöntemlerinizle siteleri ve mağazalarını sık kontrol edin yeterli.
    *kimseyi ifşa etmiyeceğim, elinde geçen aylardan 1-2 cihazı olan, sağda solda ilana koyan, stokçuluk yapanlar var son sayfalarda... mesajları dikkatle okursanız karaborsaya(yani ellerindeki mallara) yönlendirmeyi amaçlayan umutsuz, karamsar yazılar var. “Stok harici yazmayın” denmesine rağmen bilerek buraya yazıyorlar, amaç okuyan son kullanıcıyı çaresiz düşündürüp fahiş fiyattan satabilmek. o yüzden gerekirse dolar artsın zamlansın firmalardan gidin adınıza faturalı cihaza taksitle 7bin verin ama millete 8.5k 9k gibi paraları kaptırmayın.
    *ps5 üretim sorunları bittiğinde heryerde bollaştığında, dolar 10u geçtiğinde bile fiyatı 9k bin olmaz emin olun.
    *özellikle ps4 sahipleri için söylüyorum, ps5 akla kara değil, adam akıllı oyun yok, konsola özel oyunlar bollaşmadan cihazların garantisi bitecek, ne kadar geç o kadar iyi.
    *yazdıklarım digital için geçerli ve digital demişken diğer Avrupa ülkelerine nazaran Türkiye'ye diskliden daha çok inanılmaz digital versiyon girişi var ama kötü zihniyetin elinde çoğu ( yurtdışı karaborsa sitelerinde digital satışı çok çok az) 6k verip 8.5-9k den kılçıksız iyi para bıraktığı için stokçuların gözdesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wntln -- 2 Kasım 2021; 0:14:37 >

• wntln kullanıcısına yanıt
    Digital’i bekliyorum ama 7 bini geçmez inşallah

• Bartınoğlu kullanıcısına yanıt
    Bu yıl görür de, yeni yılda 6299-6399 gibi bir resmi fiyatı olur. 7000 olacağını hiç sanmıyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Stoğa girse bile nasıl alacağız ki? Girer girmez tükeniyor 24 saat ekranı mı yenileyeceğiz anlamadım bu işi. Stok gelirse nasıl yakalayabiliriz bilen var mı?

• Stok takibi için PlayStation Türkiye Discord'unu ve Telegram'ı takip edin. Buradan çok zor.

• Konuyu yeni görüyorum. Emeğinize sağlık :)

• Sony bayisinde calisan elemana sormustuk yeni gelecek olan sıtoklar zamli gelecek dedi diksli 8300 tl dijitalim 7000 yakin bir fiyatla satilacagini soyledi vatan bilgisayar series x fiyatini arttirmiş 8300 tl yapmis demekki stoklar geldimi ps5 fiyati 8300tl olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mg3 -- 3 Kasım 2021; 21:51:17 >
  • mg3 M kullanıcısına yanıt
    6499 dijital, 7999 diskli olur benim tahminim.

• mg3 M kullanıcısına yanıt

ya ne bilmeli o lale sattığı cihazın daha adını yazacamayacak adamlara fiyat sormayın ekmeğine baksın!

• Dijital 6999 oldu büyük teknoloji marketlerde cd li henüz aynı oda artacak

• CorleoneXT kullanıcısına yanıt
    Daha bir şey olduğu yok. Ortada fol yok yumurta yok. 1000 TL zam olmaz.

Profiline baktım da, al satçı bir karaborsacıymışsın zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 4 Kasım 2021; 10:32:10 >
  • CorleoneXT kullanıcısına yanıt
    Zam değil indirim gelecek.Ps5 yeni bir makina değil artık.

• Aragorn Elessar kullanıcısına yanıt
    Yine karaborsacılar piyasada biz buradayız diye orataya çıkmışlar :)

• Bazı teknoloji marketler kendince kampanya yapıp yanında dualsense ile 7K sattı. Diğer teknoloji marketlerde ise fiyatları hala sabit. Kimse kuskulanmasin karaborsacilari sevindirmeyin.

• Aragorn Elessar kullanıcısına yanıt

Komiksiniz karaborsacının ne olduğunu bilmiyorum biliyormusun? Neyse senin gibi yeni yetmelerle uğraşmaya gerek bile görmüyorum

Sektörde çalışanın cd siz 6999 cd li 7499 etiket fiyatı var kollara oyunlara vede cd li makineye zam gelecek yılbaşına kadar da doğru düzgün stok olmayacak.

1 adet arkadaşımın makinesini sattım . Sıfır fiyatının altına seni alakadar ediyormu? Sektörde çalışanım diyorum istesem 20 tane alıp satma imkanım geçti elime işim olmaz

Sizin gibi yeni üyelere iyiliğin bilgi vermenin bir anlamı da yok zaten yarın stok gelince fiyatı görürsünüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CorleoneXT -- 4 Kasım 2021; 10:50:20 >
  • 
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.