Şimdi Ara

PlayStation 5'in çıkış tarihi ve fiyatı sızdırıldı iddiası (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
0
Favori
7.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne kadar yalan olsada doğruluğunu korumakla birlikte 1 ay öncesinde çıkabilme mevzusunu da düşündüren bir olaydır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Allah kahretsin yav sanki dolar ya da euro 10 tl şu fiyata bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony'den böyle bir şey bekleyen hayal kırıklığına uğrar. Telefon bölümü Xperia X gibi SD 6xx telefonu 3200 liraya sattığı için battı. Örnek teşkil etmesi açısından o senenin amiral gemisi Galaxy S7 2500 falandı. Bakın amiral gemisi sony nin orta seviyesinden 700 lira ucuzdu diyorum. O yüzden kimse sony almadı ve şuan sony mobile yok burada.

PSde de inmesini beklemeyin. Kâr marjı neyi gerektiriyorsa onu yapar. Eğer bi fiyat politikası değişikliği olacaksa bunu global yapar türkiyeye özel bikaç lira hariç bi şey farketmez.

• Yeni nesilde hangisi heaaplıysa ona geçerim.
    5000 tl benim için çok.
    Zaten oyunlarıda 100 liranın altına indi mi alıyorum.

300 lira 500 lira oyuna vermem.

• Valla bu fiyata çıkarsa abimden rica ederim getirsin yurt dışından. Onunda bi kısmını o versin bi zahmet, 200-250 euro'sunu ben veririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

çok yanlış bir kıyaslama.telefon ev bilgisayarı çamaşır makinesi gibi zorunlu şeylerle hobi ürünlerini kıyaslamak.
    telefon kadar konsol satıyor olsaydı bu ülkede tüm oyunlar Türkçe olurdu
    12 bine telefon alanlar olduğu için bu fiyatlar ortaya çıktı
    5000 e az diyenler artarsa 12 bine PS5 satılır doğal olarak

Alıntıları Göster
    Ben kıyaslama yapmadım bende senin gibi eleştiriyorum.Çıkış fiyatının 400-500 dolar olması bekleniyor yazılmış.
    İphone 11 in de fiyatı 700 dolar.Doların türkiyedeki değeride malum. 7000 lirada civarlarında satılıyor.

PS5 in 5000 liranın altında çıkması çok muhtemel görünmüyor bu şekilde bakılırsa.Konsolların tabiki telefonlar kadar satılma ihtimali yok adamlar 6 yılda bir çıkartıyor.Bu da tabi bir dezavantaj ve fiyatının yüksek olma ihtimalini arttırıyor.

• Bu fiyatla çıkacak olursa Türkiye'de o zaman şu anki duruma 4.499 TL'den satışa çıkar . Ancak bu ekonomik krizimiz seneye daha da maalesef artacaktır ondan iyi ihtimalle Euro 9 TL Dolar 8 TL gibi rakamlar olacağından ben 5.499 TL'den satışa çıkacağını düşünüyorum .
  • 1 yil sonrasi icin konusmak mantikli degil ancak bugun çıksa muhtemelen 3.499 TL'den giriş yapardı. Daha fazla olmazdı (499 dolar fiyat belirlenecek ise).

Bugün saglam bir oyun bilgisayari minimum 4-5 bin TL. Bu seviyedeki bilgisayarla yarisacak (ki yarisacaktir) bi ps5 için kötü bir fiyat olmaz.

• adam 13 bın tl tele veriyor sonra ps5 nasıl 5000 tl olur diye ağlıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreDFace

Ben kıyaslama yapmadım bende senin gibi eleştiriyorum.Çıkış fiyatının 400-500 dolar olması bekleniyor yazılmış.
    İphone 11 in de fiyatı 700 dolar.Doların türkiyedeki değeride malum. 7000 lirada civarlarında satılıyor.

PS5 in 5000 liranın altında çıkması çok muhtemel görünmüyor bu şekilde bakılırsa.Konsolların tabiki telefonlar kadar satılma ihtimali yok adamlar 6 yılda bir çıkartıyor.Bu da tabi bir dezavantaj ve fiyatının yüksek olma ihtimalini arttırıyor.

Alıntıları Göster
    biliyorum sizin kıyaslama yapmadığınızı.yada pahalı ve kazık fiyattan satılması gerektiğini savunmadığınızı.
    sadece telefon ile konsolun şartlarının tamamen farklı olduğunu belirtmek istedim.iphone şu kur ile çıktıysa konsolada aynı kurla 5000 ucuzdur gibi bir şey söylemenin mantıklı olmadığını söyledim sadece
    iphone suz yaşayamayan ve intihar edecek çok insan var türkiye de.
    fakat ps bağımlılığı telefon bağımlılığı gibi değil
    hem yurtdısından getirilebiliyor konsol.telefon gibi değil.zorunlu kaydetme vergileri felanda yok.

kısaca ps5 i 5000 den getirirlerse istediği satışı yapamazlar.talep telefona göre çok çok az.
    temin etmek için alternatif yollar var.en kötü konsolu bırakıp pc ye geçerler

4000 olması gereken fiyat bence.5000 den kazıklanacak olan fiyat.bu fiyat milleti ürkütüp kaçırabilir diyecekler.
    ikisinin ortası 4500 den geçirelim diye karar verecekler gibi.
    yurtdısından 3000 e getirmek uygun olacak sonunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nemanja Bjelica -- 25 Kasım 2019; 15:21:29 >

• Sony birim bazda bizim alacağımız fiyattan parça almıyor ama 2TB SSD ile 500USD çok iddialı olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 25 Kasım 2019; 15:23:16 >
  • amazondan alsak bile 4200-4300'e gelecek vergilerden dolayı, sözde 500 dolar 2900 lira
  • Gider Amazon Almanya'dan alırım çok daha hesaplıya gelir garanti olarak da bir farkı olmaz hatta Amazon daha iyi bence.
  • Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Umarım tahmin ettiğin gibi olur.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    aynen.kargo ile yurtdısından alacağın yerine kazıkcı tr de al daha iyi
  • tayo3327 kullanıcısına yanıt
    var paramız allahın fakiri. senin ne kadar dangalak olduğunu millet like atarak gösterdi zaten.
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    ps 5 teknik özellikleri açıklanmadı henüz ama 500 dolar olursa fiyatı iyi yani

pahalı değil

ekran kartı fiyatına konsol alıyosun

ekran kartı değerini 1 yılda çok kaybederken konsol satmak istediğinde az değer kaybediyor
  • Bu habere konu olan twit serisinde 2TB olarak geçiyor. Güncel bir donanım ile gelecek ve diski de 2TB SSD olursa 500USD oldukça makul bir fiyat zaten. Bize 5000TL ayrı konu.

PC/PC donanımları ile oyun konsolunu asla karşılaştırmıyorum. İkisi ayrı dünyalar benim için. Konsolları sadece özel oyunları için alıyorum.

• konsol fiyatları böyle hocam.500 dolardan daha pahalıya çıkarınca patlıyor biliyorsunuzdur
    rekabet için sony ve microsoft 500 den çıkaracak.
    zaten 2-3 yıla pro,scorpıo larını felan çıkaracaklar
    o yüzden normal fiyat

std fiyat 500 dolar olacak o kesin.fakat ps5 pro hemen çıkabilir diyende var.
    std 500
    pro 600 dolar felan bir sürü bilgi var ortalıkta
    şubat ta duyurulacak diyorlar fiyat,teknik bilgi ve çıkış oyunları.göreceğiz
    bana kalırsa her zaman konsol derim.oyunları bu fiyata çıkmasına rağmen.
    oyunları steam den alır gibi ucuza getirmenin çok yolu var ps de.
    konsolu uyguna almak önemli
  • 5k-4k bunlar çok fazla fiyatlar gider pc buildler insan , konsolun en büyük artısı gaming pcden ucuz olmasıydı millet ps5 almaz ise oyundan da kazanamazlar plustanda .

edit : bu arada konuda ps nin paralı elemanları var sanırım 5k ya iyi diyorlar bide . Konsolu en iyi çıkma fiyatı 3000 tldir millet mırın kırın eder 3kya alır plusınıda alır oyununu da ama 5k ya koyarsan ps4 ü olan kitlenin çoğu almaz, ben şahsen almam çünkü 5k ederi yok o makinenin herkes biliyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sean john -- 25 Kasım 2019; 16:7:17 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.