Şimdi Ara

PlayStation 5'in çıkış tarihi ve fiyatı sızdırıldı iddiası (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
0
Favori
7.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yaklasik 1 sene var diyelim cihazın çıkmasına idareten ps4 pro alsam mı sizce ? Düz ps5 almıycam ps5 pro ya geçicem direkt.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    alma suan
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    Ps5 pro diye bir cihaz olup olmayacağı belli değilken yeni nesli kaçırıp eski nesille idare etmek mantıksız. Spor oyunları dışında oyun firmaları ps4 e oyun çıkarmaz zaten. Hiç ps4 yoksa bence slim alın geçin. Vay anasını diyecek bir fark yok ps4 ve pro arasında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berlin93

Ps5 pro diye bir cihaz olup olmayacağı belli değilken yeni nesli kaçırıp eski nesille idare etmek mantıksız. Spor oyunları dışında oyun firmaları ps4 e oyun çıkarmaz zaten. Hiç ps4 yoksa bence slim alın geçin. Vay anasını diyecek bir fark yok ps4 ve pro arasında.
    Hocam pro ve one x kullanıp sattım farklarını çok iyi biliyorum sadece 5 çıkana kadar idare etmek için pro alayım diyorum ayrica ps5 pro kesinlikle çıkacaktır çünkü rakibi artık hep 2 model çıkaracak.

• quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

Hocam pro ve one x kullanıp sattım farklarını çok iyi biliyorum sadece 5 çıkana kadar idare etmek için pro alayım diyorum ayrica ps5 pro kesinlikle çıkacaktır çünkü rakibi artık hep 2 model çıkaracak.

Alıntıları Göster
    Benimde en çok merak ettiğim mevzu o, pro versiyonu illa çıkacaktır fakat bu başta söyleyecekler mi yoksa konsolun nefesi tükenince piyasaya mı sürecekler onu merak ediyorum.

Eğer pro versiyonu daha en başta normal versiyonuyla çıkarsa ve fiyatı uçuk değilse ben hemen almayı planlıyorum. Geriye uyumluluk olacağı için oyun sıkıntısı da olmaz.

Fakat başta tek versiyon ve garip fiyatla insanları öpmeye çalışırlarsa fiyat normale dönene kadar ellemem...

• quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Benimde en çok merak ettiğim mevzu o, pro versiyonu illa çıkacaktır fakat bu başta söyleyecekler mi yoksa konsolun nefesi tükenince piyasaya mı sürecekler onu merak ediyorum.

Eğer pro versiyonu daha en başta normal versiyonuyla çıkarsa ve fiyatı uçuk değilse ben hemen almayı planlıyorum. Geriye uyumluluk olacağı için oyun sıkıntısı da olmaz.

Fakat başta tek versiyon ve garip fiyatla insanları öpmeye çalışırlarsa fiyat normale dönene kadar ellemem...

Alıntıları Göster
    Söylentilere göre iki modelin aynı anda çıkacağı yönde. Bakalım E3 de belli olabilir.

• oyuncu11790 kullanıcısına yanıt
    Pro 100$ daha pahalı olur herhalde

• hem standart hem pro modelin aynı anda çıkması satış stratejisi ve sunacaği performans anlamında çok yanlış olur düşüncesindeyim. standart versiyon çıktıktan 3 sene sonra slim ile pro aynı anda çıkar. ilk başta 2 versiyon çıkacaksa diskli ve disksiz versiyon olur büyük ihtimal

• İyice telefon mantığına döndürdüler konsolları.
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    Böyle bir şey olursa çok iyi olur. Disksiz daha ucuz olur boşuna fazlandan para vermemiş oluruz.
  • amazondan alsak bile 4200-4300'e gelecek vergilerden dolayı, sözde 500 dolar 2900 lira

• Vergiler ve günrük amazon.com da avantajlı olanilir

• ps5 pro diye bir şey çıkmaz.Slimi çıkar sadece.Ps2 de ve ps3 de pro gördünüz mü ?

Pro olayı 4k yı pas geçmemek için sony nin yapmış olduğu stratejiydi bence.Yeni bir konsol çıkaracağına var olanı güçlendirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lingua__Franca

ps5 pro diye bir şey çıkmaz.Slimi çıkar sadece.Ps2 de ve ps3 de pro gördünüz mü ?

Pro olayı 4k yı pas geçmemek için sony nin yapmış olduğu stratejiydi bence.Yeni bir konsol çıkaracağına var olanı güçlendirdi.
    Xbox tarafındada ps tarafında da pro veya daha güçlü versiyonu olacak artık kendileri söylediler.

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    :D yok la gumruk memurlari izin verecek mi anlaminda yazmistim kapidan gecer mi diye :)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.