Şimdi Ara

PLAYSTATİON 5 İÇİN TV TAVSİYESİ. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.727
Cevap
76
Favori
173.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung 55Q70T onerir misiniz Ps 5 icin ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jagatai

ps5 te kullandınız mı? aynısının 50" olanı var salonda ama genede 100hz olan bir model mi belirlesem diyorum. Aslında 32-43" inç arası bir model arıyorum ama bu arlıkta en son 2018de 100hz üretim olmuş garip

Oyun oynarken kullanıyorum hocam evet memnunum şimdilik çok iyi . Ekranı görüntüsü beni tatmin ediyor ambilight da ayrı bir hava katıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • shunter kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler aradığımı bulamazsam zorlamam o zaman evde zaten var ama Ps5 eksik😅

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Teşekkürler aradığımı bulamazsam zorlamam o zaman evde zaten var ama Ps5 eksik😅
    Eksik baya büyük hocam 😊

Alınacak ürün tek nasılsa o yüzden onda sorun yok aslında uygun TV bulmak bana daha büyük dert geliyor

• quote:

Alınacak ürün tek nasılsa o yüzden onda sorun yok aslında uygun TV bulmak bana daha büyük dert geliyor
    Valla hocam 10 binden kapi açılıyor o TV lere. Hiç lüzumu yok şahsi fikrim . Ben 4k 120 FPS olarak oyunların çıkacağını sanmıyorum 4k 60 FPS olarak devam eder diye düşünüyorum.

Tek düşüncem bu işte 2022 den önce zaten beklemiyorum ama o kadar donanım yaptılar illaki çıkarırlar diyede geçiyor içimden bilemedim 10k falan zaten vermem TV ye 42" yada küçüğü lazım aslında bana

• Arkadaşlar herkese merhabalar ; Ps5 için TV almayı düşünüyorum ,7-8 k arası bütçem olucak ; Açıkcası pek fazla da bilgim yok , sayfalara da baktım aradığımı bulamadım
    *4k 60 Fps benim için yeterli , 120 istemiyorum
    *Hdmi 2.1 destekli ve Hdr iyi performans sağlamalı

Bu bütçede ; bu kriterleri sağlayacak bir Tv var mıdır ?

• Return Zuha kullanıcısına yanıt

merhaba hocam 120 fps istemiyorsanız HDMI 2.1 destek neden arıyorsunuz?

• LuqueTr kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam , Dediğim gibi bilgi sahibi değilim :) Bilmiyordum Hdmı 2.1 120 fps olduğunu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Return Zuha

Merhaba hocam , Dediğim gibi bilgi sahibi değilim :) Bilmiyordum Hdmı 2.1 120 fps olduğunu :)

sorun değil hocam 60 fps istiyorsanız 2.0 yeterli :)

• Arkadaşlar, hdmi 2.1 girişe sahip televizyonum var, bunun için kaliteli iyi bir hdmi kablosu arıyorum, önerileriniz var mı ? şimdiden teşekkür ederim.

• @freedom77 ve @SlimmShadyyTR

Hocam ikinizde xh9096 almışsınız. Deneyimleriniz nasıl?(özellikle konsol için) Bende xbox series x için alma arifesindeyim son kararım xh9096 yönünde olacak gibi ancak kullandığınızı görünce bir sormak istedim. Şimdiden teşekkür ederim.

• viddey V kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ben çok memnunum açıkcası. Özellikle oyun tarafında hiç olumsuz bir deneyimim olmadı. 😊
  • oyuncu11790 kullanıcısına yanıt
    PAUGGE alın rahat edin 😊
  • freedom77 F kullanıcısına yanıt

Yorumun için teşekkür ederim hocam. Ben de şu an tvye çoık yakınım ancak içimin rahat etmesi için son araştırmaları yapıyorum, alacağım gibi duruyor.

Son olarak, forumda kullanan arkadaşlar testlerde köşelerde hafif siyahlık olduğunu ama kullanımda belli olmadığını söylüyorlar. Sizde böyle bir durum var mıdır? Varsa kullanımda farkediyor musunuz bu siyahlıkları?

Evet bu panellerin tamamında var ama İzlemeye hiç bir negatif etkisi yok hatta görünmüyor bile.
  • freedom77 F kullanıcısına yanıt

Anladım hocam tekrar teşekkür ederim yorumların için.

Rica ederim 😊
  • Televizyon konusu gerçekten büyük zahmet araştır araştır onun şu var bunun bu var derken dünya kadar şey. Ben de ağırlık olarak LG55NANO866’ya okey demiştim mesela ama bugün burda okuduğum internette başka yerlerde okuduğum şeyler doğrultusunda Sony xh9096 daha makul geliyor şuan. Ha olurda sermaye arttırabilirsem LG cx serisi olabilir ama şuan bütçemi aşıyor o yüzden Sonyde daha pozitifim.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.