Şimdi Ara

Playstation 5’den beklentileriniz nelerdir? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
1
Favori
3.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Butun pslere sahip oldum. Yenisini de alicam. Ama bu fiyatlar boyle devam ederse tek beklentim var.

Rahat bir sekilde kirilsin baska bise istemem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • >1440p

60fps

400$

12 teraflops gpu

Single player oyunlarda klavye-mouse

Minimum 1tb depolama

• 10 bin tl aşağıda bir fiyat ile türkiye pazarına girer ise asla almam. Bu 10bine oyunlar dahil değil bak. Oyundu extra koldu filan olursa en az 12-13 bin. O zaman alırım kullanırım. Ps türkiyeden gerekli çalışmalara şimdiden başlamasını bekliyorum
  • Çok hayal kurmamak lazım Sony Konsolu satması lazım

Çok muhtemel ile Gtx 1080 Ti gücünde bir Gpu olur

12 TFLOPs

Bu kart cpu ram sistem konsol uyumu ile pc ile karşısındaki 14 TFLOPs gücüne denk olur, yani

2K 60 Fps Ultra gibi bir kalitede oyun oynarız, Native 4k ile Ultra Bence 2020 de bile hayal ,4k60fps zaten tam rüya olur, AAA oyunlar da.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

Yav birader günümüzün lanet olasıca konsolları daha doğru düzgün 1080p 60 fps veremiyor, sen gerçekten 4k 60 fps ye inanıyonmu

Alıntıları Göster
    PS 5 ile ilgili bir sızıntı oldu.10 dan daha yüksek tflops değerinde canavar diye tabir edilmiş.Doğru veya yanlış ama 2020 sonunda yeni donanımlarla çıkacak konsol bu.Kalkıp da 2k pro gibi ,sahte 4k yapmazlar herhalde.4k iddiası olan pronun üstüne gerçek 4kyı akıcı fpsyle oynatan çok iddialı bir makine olacaktır

• Daha önce yazılmıştır belki ama ben ps4 teki tek kulak kulaklığı çok beğendim ucuz ama iş görüyor. Belki aynı tarz da tek kulaklık kablosuz bir kulaklık koyabilirler bu sefer içine . Şarj sıkıntı olacaksa da şarj olurken kol a yine ps4 de olduğu gibi bağlanıp yarım saatten kısa süre de şarj işi de hallolabilir. Umut işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Fiyat en az 1000 dolar olur, burada 10.000 liradan aşağı olmaz.
    1000 dolar olursa kapış kapış gider. Çünkü sadece o ikisi şu an 2000 dolar ediyor.
  • İşlemcinin 10 Tflops ve konsol fiyatının 500$ olacağı haberi yapıldı.

https://www.google.com.tr/amp/s/www.ntv.com.tr/amp/teknoloji/playstation-5in-guc-alacagi-islemci-belli-oldu,VGb4861-gUCR-Im-3FysGA

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Playstation 5’den beklentileriniz nelerdir?
    Playstation 5’den beklentileriniz nelerdir?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.