Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (4743. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Aliyuşa , KöpeklereFısıldayanAdam , Sine-FİL , TaKo Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 9 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü5 Mobil1 iOS
5 sn
180.852
Cevap
1.521
Favori
9.826.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
45. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 47414742474347444745
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dr. Luffy

Bu amazon.tr kaç stok getiriyor 3-5 tane mi bu kadar çabuk nasıl tükenir anlamış değilim

Bunada şükür diyelim, mesela Almanya Amazon 2 şubattan beri getirmiyor orayı bekliyorum ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joel_Miller -- 6 Mart 2021; 18:45:14 >
  • en son ne zaman gelmişti bu günden önce?

• Bu doğruysa satarım PS5'i kendime PC dizerim. Kimse Sony'nin kerizi değil, 1 yıl oyunlar özel olacak diye konsol alınmaz. Sony kendisine sıkıyor bu hamleler ile.

• Oyunların özel olması sizleri özel kılmaz ki. Ben oynayabileyim ama başkaları oynayamasın demek değil mi bu, bencilce değil mi? Ha dönüp benim gibi oyunların kalitesi etkileniyor deseniz anlarım. Veya BİRAZ da exc. kültürü hoşuma gidiyor ban zevk veriyor deseniz onu da anlarım. Ama bu daha çok bencilce geliyor bana. Sony'nin başarısından nemalanıp kendiniz gibi başarmış gibi bir haz mı yaşıyorsunuz anlamadım ki..?

• Hocam mesele bu değil. Ben Playstation gibi donanımı 2-3 yıl içinde eskiyecek bir cihaza PC almak yerine oyun makinam olarak yatırım yapıyorsam, sırf bu playtstation'a özel olacak oyunları oynayabilmek için bu donanıma ek para veriyorsam (oyunlarda çok daha pahalı PC karşısında), Sony'de bana vaat ettiğini vermekle yükümlüdür. Adamlar özel oyun diye bas bas duyurdukları oyunları PC'ye işgüzarlık yapıp getirmeyecek, getirecekse de "Only on Playstation" ibaresi koyup müşterileri kandırmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kataaay -- 6 Mart 2021; 19:5:47 >
  • Ps4'de kullandığım harici 1 tb hdd'nin içine ps5 oyunu kuramıyorum galiba. Ya da içindeki oyunları ps5 sürümüne de güncelleyemiyorum. Eğer gerçekten böyleyse üzdü.
    Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• FameHooker kullanıcısına yanıt

HDD'lerin içine sadece PS4 oyunlarını kurabilirsiniz hocam, PS5 oyunları kurulmuyor, Sony'nin onayladığı SSD'lerden almak gerekecek.

• kataaay kullanıcısına yanıt
    O zaman yaz aylarında Sony'nin ps5 için duyuracağı harici ssd depolamayı bekleyeceğim 😔
  • Arkadaşlar abimde ps4 var bende ps 5 bugün geldi online fifa nasıl oynayabilirim ? Yardımcı olabilirmsnz

• GOW'un PC çıkacağını düşünmüyorum şahsen. GOW: Ragnarok çıkışı öncesinde GOW'un PC duyurulması demek hem sony'e olan güveni azaltır hemde konsol satışlarını darbe vurur. Haa PC çıkarsa yer yerinde oynar orasıda ayrı tabii. Bana göre kırmızı çizgi TLOU-GOW-UC-SM'dir. Bu 4 oyun harici her oyun gelebilir PC'ye.

• Beyler benim makina geldi teslim aldım vatandan ama üzerinde Sony euroasia Türkiye yazmıyor.

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • Bekirin kullanıcısına yanıt
    Garanti bilgisine bak bakalım.
  • PLAYSTATION 5 Gameplay.

Oyun başlarda çok kötüydü ama toparlamışPlaystation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• Switch'i bende çok istiyorum. Fakat cihazı almak sorun değilde oyunları çok çok pahalı :(
  • Press a Key kullanıcısına yanıt
    Çıktı içinden :D garanti belgesi demekki kutu bastırmaya ugrasmamislar
    Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • FameHooker kullanıcısına yanıt

Harici derken karışıklık olmaması için Sony'nin yazın açıklayacağı PS5'in içine takılan nvme destekli ssd takılmalı. Yoksa harici ssd yani usb kabloyla takılan her ssd'ye PS5 oyunları kurulamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bekirin

Çıktı içinden :D garanti belgesi demekki kutu bastırmaya ugrasmamislar

Hocam bu sizin kaçıncı konsolunuz? Karaborsacı bir arkadaşı tokatlamamış mıydınız sanki? Ne yapıyorsunuz o kadar konsolu, SLI mı kuruyorsunuz? Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• GOWda ana hikayeyi yeniden bitirdim
    Oyunda alınabilecek herşeyi topladım sayılır hikayede olmayan diyarlar hariç
    Valkurlere geçecem hangi diyardan toplanabilirleri alırsam zırh silah seviyesini en üste taşırım,
    Sıra ile hangi Valküre gitmek mantıklı,
    Ve cücelerin verdiği yan görevlere henüz gitmedim onları yapmaya değer mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TakTAkk -- 6 Mart 2021; 19:53:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

Bir şansınızı deneyin.

Evet, bunu görünce bastım gittim mall of istanbula. Teknosaya 3 tane gelmiş ve bitmiş. Hepsine gittim teknoloji marketlerin. Yok maalesef. Yalnız sony de vardı diskli. 8200 kredi kartına, nakit 8000 dedi. Dedim fiyatlar düştü haberiniz yok galiba. Dedi yoo haberimiz var. Merkez bu şekilde satmamızı söyledi dedi. Güldüm çıktım..

Durum bu..

• quote:

Orijinalden alıntı: TakTAkk

GOWda ana hikayeyi yeniden bitirdim
    Oyunda alınabilecek herşeyi topladım sayılır hikayede olmayan diyarlar hariç
    Valkurlere geçecem hangi diyardan toplanabilirleri alırsam zırh silah seviyesini en üste taşırım,
    Sıra ile hangi Valküre gitmek mantıklı,
    Ve cücelerin verdiği yan görevlere henüz gitmedim onları yapmaya değer mi

Bence değmez. Yan görevler dandikti bence. Ama ben bişeyleri kolay kolay beğenmiyorum zaten. Yanlış yönlendirmiş de olmayayım. Ama angarya görevi yapmış olmak için yapmaktansa yapmam daha iyi. Süslemek için zaten çok çaba göstermedikleri gibi yan görevlerin temelde, git şuradan şunu getir ve o esnada da bin kere savaştığın şekilde tekrar savaş, şeklinde olduğu çok belliydi, sırıtıyordu.

Valkürler beni hayattan soğuttular. 2 tanesini Easy'e alarak ancak yenebildim. Tokatladılar beni resmen. Çok zorlar, onu söyleyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifeless. -- 6 Mart 2021; 19:48:44 >

• 
Sayfa: önceki 47414742474347444745
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.