Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (4727. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: hEro_ Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 16 Misafir (1 Mobil) - 16 Masaüstü1 Mobil
5 sn
180.840
Cevap
1.521
Favori
9.825.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 47254726472747284729
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: şopen27

Kime laf yetiştirme ye çalışmışım ispatın warmı
    Kullandığım cihazın kölesi olmuyorum kusura bakmayın
    Benmiyim troll

Yok 2-3 aydır gelip sadece

'' burda da sürekli konsolu övüyorlar fanboy dolu'' vb diye boş boş konuşuyorsun. Sadece bu cümleleri kurup gidiyorsun amacın ne anlayamadık

Burası kritik konusu falan değil dikkat edersen ana konu. Cihazı isteyen över isteyen de konsol savaşları çıkarmadan eleştirir. Herkes senin gibi para verip aldı cihazını merak etme köle değil zaten halihazırda hoşuna gitmiş sevdiği cihaza o paraları veren insanlardır o Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DDF6E77A0 -- 4 Mart 2021; 10:43:28 >

• Soundtrack cikti sonunda. Zaten niyetliydim ama simdi sirf bu sarki yüzünden pre-order yapiyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=WwszYNDE26I&feature=youtu.be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • the duderino T kullanıcısına yanıt
    Evet benim de ilgimi çekti fragmanlarda.Arcane Studios oyunlarını çok severim.Hele hele Prey.. Geçen nesilin Alien: Isolation ile bereber en Underrated oyunlarından..Dishonored'lar zaten ayrı kalite:)Bu oyunu da küçümseme,oyundan saymama çabaları var ama işallah sahada verecek cevabı:)Ben yuksegim kendisine...
  • Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

Twitterde sizdirilmiş eger doğruysa gow erteleme alacak gta 2022'de cikiş yapacak buyuk ihtimal sahte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mg3 -- 4 Mart 2021; 13:43:59 >
  • mg3 M kullanıcısına yanıt
    Market fişi sandım
    ciddiyeti yok bunun kendi istediği oyun listesini amatörce yapmış bir fan işte
    Spider-Man 2: 2021
    GTA6: 2022

Bu tarihlerden bile belli sallama olduğu.

Half Life 3 nerde? Uyduranın eli değmişken bi zahmet Half Life 3'ü de çıkarttırsaymış, milyonlarca insan heyecanla bekliyorlar. Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifeless. -- 4 Mart 2021; 14:3:21 >
  • Ben bir süre sonra Abby'yi kişilik olarak daha çok sevmiştim Ellie'den :)
  • TLOUS1'in hikayesi binde bir oyunda var
    Belki yeni oynadığınız için yada oyun bolluğundan size sıradan geliyor ama ps3te oynayıp 5-6 yıl yeni oyunu bekleyenler için bir efsanedir,2.oyun benim için büyük bir hayal kırıklığıdır orası ayrı konu tabi
    Hatta RDR2,GOW,witcher,batman serisinin hikayesiyle beraber en iyi 5 hikayeden biridir tlous1
  • Vatan da dijital siparis açıldı. Nette.

• Vatan dijital açmış arkadaşlar. Alamayanlar varsa affetmesin.
  • Arkadaşlar Vatan digital açtı seri girin.

• 14.34 itibari ile hala stokta arkadaşlar.

• Bitti bile. Alabilen olmuştur inşallah
  • Vatan dan 5 Subat'ta aldigim Digital Version iptal edilmisti. Bir aydır bakmadiğim yer kalmadi. Sonunda yine yakalayıp alabildim.

Umarim yine bir iptal rezaleti yaşamayız. Alan herkese hayırlı olsun şimdiden

• Meandrons M kullanıcısına yanıt
    Hemen müşteri hizmetlerini arayıp teyit eder misiniz ? Söylüyorlar onaylanıp onaylanmadığını çünkü. Ben öyle yapmıştım.
  • İnternet kopmuş bildirim 4 dakika geç geldi bitmiş bile anında
  • Teemo Erdoğan kullanıcısına yanıt
    Dijital olunca çok hızlı bitiyor. En son vatan diskli açtığında neredeyse 1 saate yakın stokta kaldı
  • Explorion E kullanıcısına yanıt

görüştüm ben mh ile

sorun olmadığını söylediler

ayrıca 10 martta mağazalara da gelecekmiş

• sinanozt S kullanıcısına yanıt
    Süper. Onaylandığını söyledilerse sıkıntı yok. Fatura kesilip , karşılama süreci öncesi site üzerinde onaylandı ibaresine dönüyor zaten. Hayırlı olsun. Keyifli oyunlar dilerim şimdiden.
  • 
Sayfa: önceki 47254726472747284729
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.