Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (4708. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: TechVET Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 17 Misafir (1 Mobil) - 17 Masaüstü1 Mobil
5 sn
180.859
Cevap
1.521
Favori
9.827.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
20. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 47064707470847094710
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende iyice şarjı bitince takıyorum. 3-4 saat full titreşim Gow oynuyorum 1 diş düşüyor hocam.
  • Aslında şuan hangi aşamadaki video sızdı veya nereleri gösterdiler bilmiyoruz. Sızıntı videolardan anlaşılacağı gibi geniş kapsalı olacak gibi duruyor. Ama yeni bilgiler gelmeden eldeki video bu. :) Birşeyler çıkarabiliriz ancak ötesi Resmi bilgileri bekleyeceğiz gibi görünüyor. Oyunu önceki nesil için yapımına başlanmıştı PS5 güncellemesi de illa ki alacaktır.

Hangi Boss'lar ile karşılaşılacak kimler olacak bilmiyoruz. Bekleyip görelim derim hocam. Zaten bu kadar sızıntının üstüne elbet bugün yarın Gameplay yayınlanır diye düşünüyorum. :)

@FelixSteiner

• Jigsaw999 kullanıcısına yanıt
    Gerçekten çok titiz kullanıyorum ama tutma alanları karardı gibi silince çıkıyor sanki ama çok can sıkıcı bir durum.
  • Digital ps5 satan yokmu ikinci el yurt disi farketmez fiyati biraz uygun olursa sevinirim tskler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ps4 pro'yu satılığa çıkardım.Oldu ki ps5 elime geçmeden sattım bunu usb'ye atıp ps5 e aktaramazmıyız illa ps4 cihazı da mı yanında olması lazım veri aktarmak için?

• Var aslında suya atlayınca,sandal kullanırken falan.. Tabi sınırlı:)
  • Bu Elden Ring ps5 falan gelicek mi ?

• Fifa 21 ( ps4&ps5 sürüm)
    Fifa 21 next gen ps5
    Arada nasıl bir fark var? Sonuçta iki sürümde de ps5 sürümü olarak oynayabiliyoruz.
    Tam olarak farkı bilen var mı ?
  • bhdr84 B kullanıcısına yanıt

Grafik olarak fark var. Bence ps5 sürümünün ps4 e göre gayet iyi grafikleri

• cimbomman kullanıcısına yanıt
    Burada bireysel alıp daha pahalıya satan arkadaşları kınayan ekip türk telekom adlı firmanın alenen ve yüzsüzlükle yaptığı karaborsaya hiçbirşey dememesi insanların aslında ne kadar vurdumduymaz olduğunu kanıtlıyor.yazık bu ülkenin haline.sony 5.999 fiyat veriyor tür telekon 7.499 tl fiyat çekiyor.ben hattımı iptal ettim turkcelle geçtim.gerçekten çok ayıp bu yaptıkları
    Aynı hepsi ps5 uyumlu tüm fifa paketleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: TakTAkk

Aynı hepsi ps5 uyumlu tüm fifa paketleri
    Tamamda aynı nasıl olur biri 200 tl diğeri 550 tl.
    Kesin fark vardır
    Fark yok sadece bir paket indirimde diğeri normal fiyatta bide UT içerikleri biraz farklı oyun olarak fark yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Modality

Arkadaşlar ps4 pro'yu satılığa çıkardım.Oldu ki ps5 elime geçmeden sattım bunu usb'ye atıp ps5 e aktaramazmıyız illa ps4 cihazı da mı yanında olması lazım veri aktarmak için?

Pro'daki verilerini HDD ya da USB'ye atarsan PS5 geldiği zaman takıp transfer edebilirsin hepsini.

• Adettendir..Sony ne oldu bizim TLOU 2 Remastered işi?

TLOU 2 Remastered ağlama ana konu hahahahaj
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Ps5 update gelecek diye almadım da he. Zırtlan gibi bekliyorum bir yandan da oynamamak için kendimi zor tutuyorum
  • Explorion E kullanıcısına yanıt
    Sabrım tükeniyor.En sonunda 30 fps bitirecem o olacak
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Yooook. Ben and içtim bekleyeceğim. Çıkmazsa oynamayacağım hatta. Bu saatten sonra geri dönüş yok. Sonuna kadar direnmeye devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark.king

Bugün control oynarken dikkatimi çekti. Oyun oynarken coil whine sesi geliyor makineden ama options tuşuna basınca kesiliyor. Sonra oyuna dönünce tekrar başlıyor ses. Belki normaldir ama ilginç geldi bana.

Aynen bende de aynısı oluyor. Fakat rahatsız edici buldum ben. 60 fps oyunlarda hep böyle mi olacak?

Açıkçası ps5 in yeni serisi geldiğinde garantisinden yararlanıp değiştirmek gerekli diye düşünüyorum. Araştırdığım kadarıyla cihazların cok büyük bir kısmında şu an bu var. Hatta olmayan var mı merak ediyorum.

• Oyna gitsin hocam nasıl olsa 60 fps geldiğinde bir daha oynamak isteyeceksin  

• 
Sayfa: önceki 47064707470847094710
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.