Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (4662. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: frkmngr9153
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 17 Misafir - 17 Masaüstü1 Mobil
5 sn
180.859
Cevap
1.521
Favori
9.827.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
14. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 46604661466246634664
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Final Fantasy VII The First Soldier | Mobile oyunu geliyormuş.

• Hocam finansal açıdan evet haklısınız PlayStation satma oranı açısından evet iyi bir hal aldı ama oyun yapan stüdyolar için gerçekten korkutucu bir hale geldi bile.İstedikleri teknolojileri, kapsamaları tam olarak kullanamıyorlar.Bu stüdyoların üst kıdemelerindeki insanlar için büyük bir uğraş yoktur belki ama alt katlarda çalışan sevgili arkadaşlar için gerçekten zor bir hal alabilme ihtimali barındırıyor her türlü sorun başlığı (finansal olur, akli dengesellik olur, her bir durumda kısacası..) Benim bu canlı yayından sonra açıkçası Horizon'un yeni oyununun bizlere gösterilen sunuş tarihine pek inanasım gelmiyor.Bir Teaser, bir fragman göster yahu.Ne bileyim göster birşeyler işte.4-5 Dakika boyunca FF7 Remake Comparison kesitini dahil ederek bizlerle alay ettiler adeta.Yayının sonunda GoW, Horizon gibi heyecan yaratacak oyunların gösterilmesini bekleyen insanlara ALAYCIL bir yaklaşım ile yaklaşıyorlarmış gibisinden izlenime sürüklediler.. Üzüldüm açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SIE Santa Monica -- 26 Şubat 2021; 2:4:16 >

• Kena yi bekliyordum gördüm uyuyabilirim artik demekki bu senede ps5 almak haram taki iyi oyun gelene kadar bekleyem bari
  • PS5'i hâlâ alamadım diye üzülüyordum.Görüyorum ki Sony "Boşver üzülme" diye teselli etmek için hazırlamış bu sunumları attığı adımlar da o şekilde gibi.Valla saçmalık bu yaptığı...Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• SIE Santa Monica kullanıcısına yanıt
    Studyolar kismina kesinlikle katiliyorum hocam.
    Sak diye yuzumuze kapattilar .bari bi tesekkur falan etseydiler😀
    Sanki gercek sunum videosu silinmiste son 2 saat kala uydurmuslar gibiydi
  • ps5 stok kitligindan dolayi mi saglam oyunlar cikartmiyor bu yil sony diye dusunmeye basladim. yeni oyunlarla gelen hype'i dusunuyor olabilirler. malum ps4 un aktif kullanicisi hala fazla ve bunlar stok bekliyor. birde daha gecen yilin sonunda duyurulan gow oyunu ile ilgili tek bir haber bile yok. hadi anladik bu yil cikartmayacaksiniz da bari birsey gosterin. traileri olmayan oyunlarin cikmasi 3 yili buluyor.

• Bari bi Ragrarok teaserı falan göstereydiniz bu ne salak etkinlikti ben anlamadım. 2023 e kadar bu konsoldan bi cacık olmaz anlaşıldı. En iyisi kutusuna koyup kaldırayım ölmezde sağ kalırsam Ragnarok oynarım artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgnycelik -- 26 Şubat 2021; 2:22:57 >
  • Bu plus oyunları hala mı açıklanmadı yaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phoneix-34 -- 26 Şubat 2021; 2:26:45 >
  • Oddworld'ün PS5 sürümü: Soulstorm, Nisan ayı PlayStation Plus oyunlarınızdan biri!

Abe'nin diğer Mudokon'ları özgürleştirmek için garip ve harika bir arayışının tüm detayları:http://play.st/3pVpHBJ

• Kena pre-orderı başlamış. PS5'teki fiyatları malesef Epic Games'in 4 katı kadar... İkilemdeyim. Konsolda oynamak istiyorum ama bu parayı vermek istemiyorum. Herhalde PS Plus'a gelmesini bekleyeceğim 2-3 sene.

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• Aylık oyunlardan biri derken ? ekstra ücüncü oyun mu acaba ? eğer 2 temel oyundan biri ise çok kötü oldu. Şahsen kütüphaneye eklemem bu oyunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nier -- 26 Şubat 2021; 3:17:57 >
  • ps store'da bi oyuna 50 liradan fazla vermem. ikinci el cd li alir satarim ayni fiyata. ki bu oyun listemde sonlarda olurdu.

• Japan studio kapatılma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Jim Ryan denen arkadaş geçenlerde Japon stüdyolarına yatırımı arttırmayı düşünüyoruz tarzında bir şey demişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tospik -- 26 Şubat 2021; 4:46:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hemen almak lazim bu fiyata kacmaz valla 79 lira ne
  • SIE Santa Monica kullanıcısına yanıt

Eskiden E3 sunumları ile yıla damga vuran Sony’den saçma sapan 30 dakikalık yayınlar yapan Sony’e. Acilen bu stratejinin değişmesi lazım.

Eskiden Sony sunumu olacak dendiğinde beklenti yüksek olurdu ve Sony beklentilerin üstünde bir konferans yapardı şimdi beklentiyi dusuk tutmama rağmen onun da altinda bir sunum oldu.

Elinde o kadar çıkacak şey olmasına rağmen gidip yakar top göstermek de zeka ister. Bu sene çıkacak olan hzd’nin gameplayini görmedik. Net olarak hzd 2022’nin basına, gow’un 2022’nin sonu hatta 2023 basına bile ertelenmiş olma ihtimali var. Güya bu sene çıkacak olan gow’dan daha sinematik trailer görmedik

• Bilgisayarda genelde böyle oluyor hocam. Mesela oddworldun yeni oyunuda normalde 50 dolar, bize 79 tl. Chivalry 2 40 dolar, bize 69 tl. Pc fiyatlarını bir kere görünce playstation da oyun alamaz hale geliyorsunuz

• Valla hocam yanlis anlamayin ama bu devirde bu ulkede ps enayilik resmen deymez yani sony turkiye malum kan emicinin önde gideni bide bizim paramizin degeri falan derken hic alinmaz
  • tospik kullanıcısına yanıt

Biz Bloodborne 60 FPS, Bloodborne Remastered diyelim, adamlar Bloodborne yapımında rol almis studyoyu kapatma yolunda gitsinler Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• KrallŞaplakçı kullanıcısına yanıt

Hocam yorgunluk bi de bu satte kalkıp yola koyulmak diyelim o yüzden oldu :) bişey kaçırmamışım ama ve keşke o E3 zamanları gibi olsa herşey gözüme bant çıkar gene uyumaz beklerdim, o başka :)

• quote:

Orijinalden alıntı: MortalRide

PS5'i hâlâ alamadım diye üzülüyordum.Görüyorum ki Sony "Boşver üzülme" diye teselli etmek için hazırlamış bu sunumları attığı adımlar da o şekilde gibi.Valla saçmalık bu yaptığı... 

Hocam valla ben de ne b.k yemeye aldım diyorum.

Bu adamlar bunu nasıl başarıyor anlamıyorum: Oyunu olmayan konsol şu an yok satıyor ve herkese de kitlediler.

Aldığım hafta Spider-Man'i bitirdim; şimdi öyle yatıyor.

• 
Sayfa: önceki 46604661466246634664
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.