Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3476. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: istanblue001 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 25 Misafir (4 Mobil) - 21 Masaüstü5 Mobil
5 sn
180.852
Cevap
1.521
Favori
9.826.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
46. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 34743475347634773478
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar; yılbaşı için akrabalarim Almanya'dan TR'ye gelecekler. yaşları itibari ile pek teknolojik konulara hakim olmadıkları için amazon.de ps5 siparişi adreslerine verip gelirken getirmelerini isteyecektim ancak amazon.de de stok gözükmüyor. web üzerinden başka nereden yada hangi yol ile ps5 siparisi verebilir ve akrabalarımın adresine gönderim yapabilirim.? bu konu hakkında bilgisi olan arkadaslar bilgilendirirlerse cok sevinirim.herkese iyi oyunlar

• Onur__ kullanıcısına yanıt
    Astro da hangi bölgede hata alıyorsun hocam bi deniyim bende cihaz sağlammı değilmi test edeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Hadi konsolu geçtim şarj istasyonu bulamıyor olmak !! Ne bileyim hiç mi stoklu çalışmadılar acaba.

Aynı dertten muzdaripim ama aslında böyle bir derdim olmamalıydı! Çünkü Amazon iptal etmeseydi 460 avroya zaten çakmıştım ps5 de'yi. Sürekli tekrarlamak istemiyorum ama insanın konsolu -üstelik o fiyata- yakalaması, ama sonrasında elinden alınması canını ne kadar yakar hepiniz tahmin edersiniz. edit: (Şimdi düşündüm de belki 420 avro da olabilir. Tam hatırlamıyorum. Eylülde sipariş etmiştim.)

Şimdi 50-100 avro fazla vermeye de hazırım ama alacak cihaz yok... Şimdi kendime akıyordum ne güzel. Şuan konuda haptic feedback falan övüyordum muhtemelen... Allah belanı vermesin Amazon...  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifeless. -- 2 Aralık 2020; 19:14:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• düş_man kullanıcısına yanıt

Bu alman sitelerini takip edip yakalama şansları var bu ay içinde stok az veya çok gelecek. Benimde kardeşim almanyadan bana alacak bende bu siteleri takip ediyorum.

https://www.medimax.de/

https://www.expert.de/

https://www.otto.de/

https://www.mediamarkt.de/

https://www.saturn.de/

https://www.amazon.de/

• anladım hocam, zaten çoğu şeyi denemişsiniz artık :)

şimdi bu hata kodunu alan ve çökme sorunu yaşayan (çoğu oyunda) baya bir kişi var gördüğüm kadarıyla

özellikle şimdi kanalını paylaşacağım adam bu soruna resmen kafayı takmış durumda :)

ce-108255-1 bu hata kodunu almaktan oyun oynayamadığını söylüyor,

hatta az önce video atılmış ve aynı hata kodlu sorunu Sony teknik çalışanına soruyor videoda ve cevap almaya çalışıyor.

adamın verdiği cevap kısaca, sorunu halen araştırıyoruz ama bu sorun büyük ölçüde TV çıkışı desteği, çözünürlüğü, HDR durumu gibi konulardan kaynaklandığını anlatıyor.

dolayısıyla sizin şunu deneme imkanınız var mı bilmiyorum? cihazı başka bir TV yada monitöre bağlayıp deneyebilir misiniz?

ayrıca adamın dediği HDR açıksa onu da bir kapatın. Yeni TV yada monitöre bağladıktan sonra cihazı safe moda alıp 2. seçeneği seçerek cihazın çözünürlük ayarını sıfırlayın.

farklı TV yada monitöre geçme imkanınız yoksa da safe moda geçip 2. seçenekten cihazın çözünürlüğünü sıfırlayın ve ayarlardan oyun çalışma seçeneğini Performans yada çözünürlük olan kısmı Performans modunda bırakın. otomatikte ve ya RT'yi açan diğer modda kalmasın cihaz.

umarım Sony çözebilir sıkıntıyı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 2 Aralık 2020; 20:13:38 >

• Yaşanan donma, çökme gibi yazılımsal sorunların çoğu, aşırı özellikleri olan (resmen bir PC gibi çalışan) TV'lerden kaynaklı olabiliyor arkadaşlar.

TV ayarlarınızı olabildiğince en default'a alıp, fabrika ayarlarnızla konsolda 3-5 saat takılıp sonrasında tek tek, istediğiniz ayarlamaları yapın TV'lerde.

• Days Gone şu an 60 FPS oynanıyor mu? Güncelleme geldi mi?
  • Geldi 4K 60 fps oynanıyor hocam
  • fatihsar kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam sağol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SacredDivinity

Set up tamamdır

Hayırlı olsun hocam Uçak aldımı bunu ))

• Hocam avukatım. :) Fakat çoluk çocuğu şikayet edip adliyede kendimi rezil etmeyeyim. Devam ettirse şikayet edecektim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demonsouls oyununu oynayamadıgımdan dolayı verıyorum arkadaslar . Ozelden yazabılırsınız. Sivas tokat kayserı .
  • vector x-31 kullanıcısına yanıt
    Belki uçağı da satın almıştır
  • Benim cihazda da plastik aksamda muhtemelen genleşme sebebiyle kütleme sesleri geliyor.Gece sessizliğinde daha net anlaşılıyor.Yatay kullanıyorum.Belki de stand tam oturmamış olabilir.

Bu arada Miles Morales'i sıfır çökmeyle bitirdim.Tüm toplanabilirleri toplamama rağmen 12 saat sürdü.Bence kısalığı fazla abartılıyor.Çok çok kısa değil oyun.

Oyunu neredeyse komple performans modunda oynadım.Ray tracing bu oyun özelinde fark yaratacak birşey değil.Belki diğer oyunlarda fps'den taviz verdirebilir ama Spiderman'de değecek birşey yok.Performans modu devamke

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 2 Aralık 2020; 20:17:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bıyıklı Bey

Bu gözler bunu da gördü ya vay arkadaş ya ne diyeyim bilemedim 😅

Hahahaha   yaw ne çakallar var piyasada arkadaş şuraya bak ))

• bende şarj istasyonu problemi yaşamak istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ererhan

Hem MGS hem de Silent Hill haberleri aklıma acaba Sony konami'den ip haklarını mı satın aldı. Çünkü MGS 1 den tam emin değilim ama silent hill'in hakları kesinlikle konami'nin elinde. Kojima Konami'den atılmadan önce bir silent hill demosu yayınlamıştı. O demo piyasaya çıkmış korku oyunlarının hepsinden daha korkunçtu. Kojima'nın elinden çıkmış bir korku oyunu görmek isterim. Zaten geçen sene de Kojima bir korku oyunu yapıcam korkudan oturduğunuz yere s***caksınız demişti. Ben heyecanlandım bu habere ama Kojima öyle 2-3 sene de oyun yapacak birisi değil yavaş yavaş yapacaktır.

Alıntıları Göster

''Kojima bir korku oyunu yapıcam korkudan oturduğunuz yere sıçacaksınız demişti.''

İşte bu adamı bu yüzden Seviyoruz  

• arkadaşlar ps5 te kardeşlik olayı hakkında bir şey soracaktım forumda birisi vardı Miles Morales almıştı ve primary olarak 2 ps5 te aktif olarak oynuyordu bu konu ile ilgili bir gelişme var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: cnbzkrt

Şuan nesil değiştirmek için acele etmeye gerek varmı hali hazırda PS4 kullanıcısıyim

Seni heyecanlandıran Hangi PS5 Exc oyunu var şu an piyasada -0- O halde fazla söze gerenk yok

bekleyip piyasada zebil olunca elimizi kolumuzu sallaya sallaya gidip PS5 beğenicez  

• vector x-31 kullanıcısına yanıt
    Şuan 0 oyun zaten iki konsolda ama insan o performansi görünce ister istemez PS4 e bakasi gelmiyor doğal olarak ayrıca suanki fiyatın üzerine ilerleyen dönemlerde iyi bir zamda gelir gibi 8300 TL'lik fiyatı mumla aramayalim sonra
  • 
Sayfa: önceki 34743475347634773478
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.