Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3405. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
180.840
Cevap
1.521
Favori
9.825.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34033404340534063407
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet
  • Kasvagor K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • ScRyedd kullanıcısına yanıt

Bence underrated bir oyun, çok hor gördüler. Ben dolaşa dolaşa, gerine gerine çok da sıkılmadan bitirdim oyunu, çok da keyif aldım. En büyük dezavantajı PS Ex olması. PS ex çıtası o kadar yüksek ki, insanlar burun kıvırıyor.

• bluemoon kullanıcısına yanıt
    PS4 Pro'da ,Checkerboard 4K 30 fps,PS4'de 1080p 30 fps çalışırken PS5'de Dynamic 4K 60 fps çalışıyor.
  • Killzone shadow fall ve god of war 2018 yolda 60fps akalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • God of War fiziksel kopya aldıysanız update yapmazsanız 4K 60 fps oynayabiliyorsunuz.Update yaparsanız ya da dijital aldıysanız 1080p 60 fps maalesef Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 28 Kasım 2020; 10:34:11 >
  • broodofqueen kullanıcısına yanıt

aynen katılıyorum hatta 2. ye bitirmemek için zor tuttum kendimi çünkü ps4 de drop yiyip duruyordu oynarken ps5 e saklıyorum new game plus ı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bonobo643

God of War fiziksel kopya aldıysanız update yapmazsanız 4K 60 fps oynayabiliyorsunuz.Update yaparsanız ya da dijital aldıysanız 1080p 60 fps maalesef

Biliyorum hocam kutulu gelecek iki oyunda 60fps update yapmayacagım 2 sinde de

• Arkadaşlar merhaba

Bu piyasada satılan avow , axen tarzı 55’ 4K tv lerde ps5 bağlasak 4K görüntü alırmıyız hdr istemiyorum zaten
  • Ratchet & Clank: Rift Apart - Play Has No Limits Mural

• quote:

Orijinalden alıntı: speederly

aynen katılıyorum hatta 2. ye bitirmemek için zor tuttum kendimi çünkü ps4 de drop yiyip duruyordu oynarken ps5 e saklıyorum new game plus ı.

hocam oyunu fat'ta denedim fakat ben de tam verim alamıyorum gibi hissediyordum..... ps4 pro alsak bu takılmalar fps düşüşleri vs gider mi? deneyen var mı acaba?

ps5e şu an geçmeyi düşünmüyorum

• Urzais100 kullanıcısına yanıt
    Onların 4kları Samsung LG gibi markaların 1080i anca eder
  • Dgkn_sglmr D kullanıcısına yanıt
    Elbette 6-7binlik LG Samsung çok daha iyidir , ama en azından 4K görüntü alırmıyım onu sormuştum
  • Urzais100 kullanıcısına yanıt
    6-7 binlik tvler için söylemedim yani atıyorum Samsung LG gibi markaların 1080 tvleri axen vs gibi markaların 4kların daha kaliteli canlı renkler konusunda daha iyi. İmkanınız varsa gidip mağazada bakın soğursunuz zaten
  • arkadaslar lg c7 oled' tvimi satıyorum. hatasız çiziksiz temiz. isteyen olursa dm den ulassaın lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epsilon

hocam oyunu fat'ta denedim fakat ben de tam verim alamıyorum gibi hissediyordum..... ps4 pro alsak bu takılmalar fps düşüşleri vs gider mi? deneyen var mı acaba?

ps5e şu an geçmeyi düşünmüyorum

Alıntıları Göster

bendekide normal ps4 proda durum nedir bilmiyorum güncellemelerle dropların gittiği yazıyordu internette ama son sürümde bitirdim oyunu hala droplar vardı ve rahatsız ediyordu. pro belki kurtarır ama 60 fps için ps5 şart. youtubedan bakabilrisiniz oyun 60 fps de başka bir boyuta geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speederly -- 28 Kasım 2020; 11:35:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: İstanbulldozer

arkadaslar lg c7 oled' tvimi satıyorum. hatasız çiziksiz temiz. isteyen olursa dm den ulassaın lütfen.

Hayirli isler

HdMİ 2.1 destegi olsa hemen alirlardi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerarici1110 -- 28 Kasım 2020; 11:43:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerarici1110

Hayirli isler

HdMİ 2.1 destegi olsa hemen alirlardi.

Alıntıları Göster

hdmi 2.1in 2.0dan farkı ney ki

4kda olduğu zaman 60 fps üstü mü destek verebiliyor tek özelliği bu mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Epsilon

hdmi 2.1in 2.0dan farkı ney ki

4kda olduğu zaman 60 fps üstü mü destek verebiliyor tek özelliği bu mu

Alıntıları Göster

e daha ne olsun:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Dgkn_sglmr

Onların 4kları Samsung LG gibi markaların 1080i anca eder

Bu kadar kesin yorumlar nasıl yapıyorsunuz aklim almıyor. Arkadaşımda awox 4k tv var. Ps4 pro'da 4k görüntü gayet net ve güzel gösteriyor. Öyle 1080p tv'ler daha net gösteriyor durumu hiç yok yani. Sırf markaya bakıp, 4k veremez, samsung 1080p tv'ler 4k awox'tan daha net gösteriyor falan , yanlış bir düşünce. Zaten bahsi geçen tv'lerin kullandığı panelleri çoğu lg oluyor.

• 
Sayfa: önceki 34033404340534063407
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.