Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3399. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir (1 Mobil) - 14 Masaüstü1 Mobil
5 sn
180.840
Cevap
1.521
Favori
9.825.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33973398339934003401
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bir tarafta 100-150 milyon dolarlara mal olan PS exc.leri var, diğer tarafta ilk günden Gamepass e sunulacak oyunlar hangi sistem bu maliyetteki oyun yapım maliyetlerini kaldırabilir ki?

Bu maliyeti kaldirabilmelerinin tek yolu 2A ölçeğinde, alışıldık şekilde MS tarafından boş hype yaptırılarak reklamı yapılan oyunlar veya bitmeyen oyunlar çıkartmak. Oyun içi esyalari satabilecekleri oyunlar yapmak. Belki de Bethesda yi Fallout 76 yi yaptıklari için almış olabilirler. Bol mikro ödemeli, senaryosuz, multi içerikli oyunlar.

Parasal manada bu sistem ancak bu şekilde döner. Zaten Gamepass kalite düşmanı diyorsam sebebi bu.

Gamepass=Bir milyoncu dukkani

Olayın özeti budur...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 27 ve 32 inç gibi boyutlardaki monitörlerde ciddi fark var mı 4k ve 1080p arasında?

Deneyim eden var mı?

27 ve 32 inçde 4K çözünürlük pek gerekli değil gibi yorumlar okuyorum. Doğruluk payını merak ediyorum.

Edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tyznker -- 27 Kasım 2020; 20:28:39 >
  • U2ME2 kullanıcısına yanıt
    500 dolarlık alete fazla bile 500 dolara 2k oynatan sistem bile toplanamaz
  • Digital baya az tercih edilmiş şaşırdım demek ki devir bulut oyun veya dijital çağına girmedi tam olarak
  • Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • blackprague kullanıcısına yanıt

Digital fazla üretilmedi.

• sony ispanyollara da para yedirmiş anlaşılan gamepass dururken gidip ps5 almak nedir

Dijitali kimse bulamadığı içindir hocam Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• brnbry kullanıcısına yanıt
    Valla 100 dolar bizim paraya vurunca baya fark ediyor benim tercihim kesin dijital olacak. Ps4e toplasan 3 defa disk sokmuşumdur
  • Daha bugün bir arkadaşımın kurduğu cümleyi aynen aktarıyorum;

"Abi PC'in varsa zaten Xboxa ne gerek var, Gamepass'im PC'de var ama sadece Forza indirdim. Başka oyun yok dedi"

Oynadığı, sevdiği oyunlar: Witcher, Cod, BF1, Death Stranding, Gears 5, RDR2, Crysis v.b. oyunların serileri.

Bu arada arkadaşım teknoloji meraklısı ve son olarak Nvidia 3090 almış ama yurt dışından getirtmiş. onun gibi düşünen tercihleri olan milyonlar varPlaystation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

Benim de tercihim kesinlikle dijital olacak. Disklide stok kovalamıyorum bile..

Hastasıyız şu simetrik tasarımın Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • Tyznker kullanıcısına yanıt

28 inç 4K bir monitör kullanıyorum gayet memnunum. 27-32 inç monitörlerde 4K çözünürlük değerinin ideal olduğunu düşünüyorum. İnç başına düşen yüksek piksel yoğunluğundan ötürü gayet keskin görüntüler alırsınız. 27-32 inç 1080p bir ekranda ise piksel sayarsınız ancak.

Kullanmakta olduğum ikinci ufak 22 inçlik 1080p monitörümde pikselleri 70-80 cm bir mesafeden bile rahatlıkla görebiliyorum ama 4K monitörde ekranın dibine de girsem pikselleri seçemiyorum o denli net bir görüntü sunuyor bu boyutlardaki 4K ekranlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 27 Kasım 2020; 20:51:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brnbry

Hastasıyız şu simetrik tasarımın  

Aynen hocam.Ben de cok begeniyorum disksiz versiyonu

Benimde amacim disksiz versiyon almak o yuzden disksiz versiyon ciktiginda elimdeki cihazi 10kya satip disksiz versiyon alacağim.

• Gamepass sayesinde playstationa bu tarz bi sistem gelecek gibi.

• ilkerarici1110 İ kullanıcısına yanıt

Yurtdışından mı almıştınız mevcut cihazını hocam?

• quote:

Hastasıyız şu simetrik tasarımın  

Dijital çok yakışıklı ya. Aşık oldum cihaza

• quote:

Yurtdışından mı almıştınız mevcut cihazını hocam?

Hayir tr.

• Diskli kasa dana gibi maşallah, cihazı çok seviyorum ama keşke biraz daha kibar olsaydı. Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• brnbry kullanıcısına yanıt

Bu tasarım gerçekten çok iyi, ben de çok beğeniyorum. Kusur bulmak için değil ama görsel açıdan tek sevmediğim yanı konsolun ölçüleri. Slim kasa olacak alıp bir köşeye koyar uzaktan izlerim. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Digital baya az tercih edilmiş şaşırdım demek ki devir bulut oyun veya dijital çağına girmedi tam olarak

Aslında bunun diğer sebebi ise Ellerinde bulundurdukları PS4 Kutulu oyunları. Bazıları arşiv yapıyor bazıları ise elinde kalanları değerlendiriyor. Haliyle PS5 Diskli versiyonu daha çok rağbet göreceğine benziyor. :)

• 
Sayfa: önceki 33973398339934003401
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.