Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3161. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 15 Misafir - 17 Masaüstü3 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
180.845
Cevap
1.521
Favori
9.825.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
45. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 31593160316131623163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teşekkürler hocam bende ona göre yerini ayarlayayım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: intercityfirm1895

Bende tam bununla ilgili yazacaktım. PS4 save’lerimi bulut üzerinden PS5’e indirdim. Ama mesela Resident Evil 2’yi açtığımda aktardığım save dosyası görünmüyor. Ekstra bir şey mi yapmam gerekiyor anlamadım. Bilgisi olan var mı?

https://www.reddit.com/r/PS5/comments/jtt635/save_data_from_ps4_not_working_in_ps5/

Bazı oyunlarda bu sorun varmış.Başka biri de Resident Evil 2 Remake'te sorun yaşadığını yazmış.

• Edward Kenway kullanıcısına yanıt

Bilgi için teşekkürler.

• Şimdi arkadaşlar şöyle bir durum var.Bir dostumla yıllardır PSN kardeşliği yapıyoruz.Benim PS4'um onun Pro'su vardı.Ben şimdi PS5'e geçtim.Plus üyeliğini de arkadaşımın hesabından kullanıyoruz yani plus üyesi olan o.O kütüphaneye ekliyor ben indiriyordum plus oyunlarını ve sorunsuz bir şekilde oynuyordum.Şimdi PS5 ile gelen PSN Plus Collection oyunlarını mutlaka PS5 sahibinin eklemesi gerekiyormuş iki tarafın da oynayabilmesi için.Ben arkadaşımın hesabına girip kendi makinamdan kütüphaneye ekleyebilir miyim?Ya da başka bir yolla mı olacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 20 Kasım 2020; 0:52:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GOW ve TLOU2 indirdim ama henüz dualsense desteği gelmemiş

• Arkadaşlar Overgame'den aldığım ön sipariş bugün öğlen saatlerinde geldi, oynamaktan foruma yeni atmaya fırsat buluyorum :D bu arada kara borsaya düşmüş. HAHA

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • quote:

Orijinalden alıntı: shunter

102 oluyor herhalde
    Valla hayvan gibi hocam ona göre ayarla kendini. O değil şimdi hanım görmedi bakalım sabah ne tepki olacak. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek bir şey ilgimi çekti rest mode da kol u şarja takılı bırakıyorum (ön usb portunda) şarj etsin diye ki ayarıda açık şarj etmiyor. Ön usb portlar rest mode da şarj için enerji sağlamıyor galiba yine bir güncelleme bekleyeceğiz.

Edit. Arka usb portlardan ediyor. Takıp bir kaç kez açıp restmode almama rağmen çok şükür bir sıkıntı yaşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ardamax -- 20 Kasım 2020; 0:12:56 >
  • Arkadaslar 2. Updateden sonra herhangi bi brick yasayan oldu mu data transfer ve rest mode da?

• meXel_ kullanıcısına yanıt
    2.update dediğin sabah yaptığımız 860 mb ise rest mode da ön usb portlsrından dualsense şarj olmuyor

• Şimdi oyun indirmek için rest moda aldım,bi tık tırsıyorum ama hayırlısı olsun napalım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi G.R.I.M.S.O.N888 -- 20 Kasım 2020; 1:4:44 >
  • Steelseries Pro Wireless kulaklığını bağladım. İstediğim performansı alamadım. Ses baya az ve cılız çıkıyor. Aynı kulaklığı dualsense'e kablo ile bağlıyorum, çok daha iyi bir ses alıyorum.

• Ardamax kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam o olması lazım, yarın inş geldiğinde bi bakayım bende şarj olayına

• G.R.I.M.S.O.N888 kullanıcısına yanıt
    Hocam sonra geri dönüş yaparsanız çok sevinirim, İnşallah bir sıkıntı çıkmaz

• Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşına söyle o hesabı kendi cihazından ana hesaptan kaldırsın sonra sen hesabı senin PS5'e ekle, Plus'tan oyunları kütüphaneye topla sonra tekrar ver arkadaşına hesabı kullansın sende de yan hesap kalsın.

• meXel_ kullanıcısına yanıt

Valla benim bildigim spider man oynarken rest moda alınca cihaz cortluyor,yoksa normal alırsanız sorun yok.Düşünsenize öyle bir sorun oldugunu,ortalık yıkılırdı valla.

• 6 ay sonra almayı düşünüyorum askerlikten dolayı sizce fiyat ne olur? Alıp mı gitmeliyim beklemeli miyim?

• Daha Makine Gelmeden Şarj İstasyonumuzu aldık

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• G.R.I.M.S.O.N888 kullanıcısına yanıt
    Dualsense in şarj almasından bahsediyoruz spiderman oynarken rest mode almaktan değil hocam

• Şimdi şöyle zaten arkadaşın makinada benim hesap ana hesap, kendi hesabı yani plus üyesi hesap yan hesap.Zaten ana hesap değil.

Dedikelrinizden yola çıkarak benim PS5'te onun hesabına girerek oyunları eklemem konusunda bir engel yok gibi görünüyor o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 20 Kasım 2020; 1:15:28 >
  • 
Sayfa: önceki 31593160316131623163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.