Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2582. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: catcat111 , seko5454 , Burakalip , Burakalip Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 14 Misafir (1 Mobil) - 15 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
180.840
Cevap
1.521
Favori
9.825.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25802581258225832584
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ön sipariş süreci ile fiziki mağazadan satış süreci birbirinden ayrı yürütülür genelde.

Çoğu teknoloji marketi ve hatta e-ticaret sitesi planlarını buna göre yapmıştır. Sony ile anlaştıkları cihaz sayısı, lojistik, bütçe vb. başlıklar üzerinden.

• BVBLİFE kullanıcısına yanıt

Hani playstationa oyun yapmak çok kolay olacaktı oda mı yalan oldu :)

• volkimjj V kullanıcısına yanıt

Hesap az önce açıldı. Herhangi bir şey istemediler. Sanırım Amazon Türkiye'yi çok aktif kullanmam ve Amerika siparişlerimin de olmasından küçük bir incelemeyle açtılar hemen. En güzeli de PS5 pre-orderım hala duruyor. Lakin aldığım 460 Euro cüzdan kodu iptal olmuş. İnadına tekrar alacağım pazartesi, kapatsınlar bakalım. Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• LuqueTr kullanıcısına yanıt
    Eyvallah üstadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abysm Nucleus

Hesap az önce açıldı. Herhangi bir şey istemediler. Sanırım Amazon Türkiye'yi çok aktif kullanmam ve Amerika siparişlerimin de olmasından küçük bir incelemeyle açtılar hemen. En güzeli de PS5 pre-orderım hala duruyor. Lakin aldığım 460 Euro cüzdan kodu iptal olmuş. İnadına tekrar alacağım pazartesi, kapatsınlar bakalım.  

geçmiş olsun, iyi siparişlerinize birşey olmamış

• şopen27 kullanıcısına yanıt
    Mağazalar genelde pandemiden ötürü yoğunluk olmaması adına ellerindeki stoğun büyük bir çoğunluğunu internet tarafına çevirdi. 19 unda büyük ihtimal twk tük mağzada yakalayabilirsiniz oda sabah 10 da kapıda kuyruğa girerseniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • EBGames Kanada, siparislerimin bir kismini simdiden yolladi. Kulakligim, Kameram, Sarj istasyonu ve uzaktan kumandam az once elime ulasti. Merak edenlere kutular ve dizayn.

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • Demon's Souls - The Music of Demon's Souls | PS5

• hocam ac valhala gerçek 4k60 fps verememesi doğrumu aslı varmı hocam

• Şuan için söylenti olarak geçiyor Resmi bir açıklama yok hocam. :)

@Hakanpsha

• Kurdan etkilenmemek icin 400-500 euro kenara atip amazondan almak suanlik en garantisi sanirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dievas

EBGames Kanada, siparislerimin bir kismini simdiden yolladi. Kulakligim, Kameram, Sarj istasyonu ve uzaktan kumandam az once elime ulasti. Merak edenlere kutular ve dizayn.

turkiyeye yollarlarmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Demon's Souls - The Music of Demon's Souls | PS5

abi şu oyunlardan kalite ve profesyonellik akıyor resmen yahu... özellikle şu müzik olayına bayılıyorum fromsoftware oyunlarında, adamlar yine döktürmüş belli. çok büyük saygı duyuyorum adamlara ,kazandıkları her kuruş helal olsun.

• dievas kullanıcısına yanıt

pour ps5?

• Kanada'da resmi 2 dil var, Ingilizce ve Fransizca. O nedenle oyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: ArdaTuranizmo

turkiyeye yollarlarmi?

Alıntıları Göster

Bildigim kadariyla hayir ama denemek isterseniz https://www.gamestop.ca// burdan deneyin.

• Şu 4K 120fps muhabbetine ben de katılayım. Gerçi bu tarz muhabbetler zerre umrumda değil ama merak ettim; Samsung 49KS8500 kullanıyorum, bilen bilir PS4 neslinin efsane televizyonlarından biriydi... Üstelik esas randımanı PS5'de alacağımı düşünüyorum. Ekranın gerçek yenileme hızı 100hz diye biliyorum.

Bu sitede de bilgileri mevcut: https://www.displayspecifications.com/en/model/db33419

Hatta refresh rate kısmında 100/120 Hz diye bir bilgi var. Fakat hdmi girişlerinin hepsi de 2.0 şeklinde... Şimdi 2.1 olmadığı için 4K 120fps bir oyunu tv desteklese bile oynayamayacağım sanırım. Doğru mudur?

• inşallah söylentiden ibarettir

• quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Şu 4K 120fps muhabbetine ben de katılayım. Gerçi bu tarz muhabbetler zerre umrumda değil ama merak ettim; Samsung 49KS8500 kullanıyorum, bilen bilir PS4 neslinin efsane televizyonlarından biriydi... Üstelik esas randımanı PS5'de alacağımı düşünüyorum. Ekranın gerçek yenileme hızı 100hz diye biliyorum.

Bu sitede de bilgileri mevcut: https://www.displayspecifications.com/en/model/db33419

Hatta refresh rate kısmında 100/120 Hz diye bir bilgi var. Fakat hdmi girişlerinin hepsi de 2.0 şeklinde... Şimdi 2.1 olmadığı için 4K 120fps bir oyunu tv desteklese bile oynayamayacağım sanırım. Doğru mudur?

Çok ekstrem bir durum olmazsa alamayacaksınız hocam.Kesin bilgi.Bu sadece 4k çözünürlük de geçerli.Zaten bazı spor,yarış ve indie oyunları hariç 120 fps göremeyeceğimiz için çok problem etmeyin.Bu arada ks8500 ü de biliyorum. F/p tv si idi zamanında.Işık sızma problemleri de vardi işte bir tek ..iyi oyunlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spartacus55 -- 30 Ekim 2020; 19:29:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 25802581258225832584
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.