Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1443. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: catcat111 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 12 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
180.840
Cevap
1.521
Favori
9.825.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14411442144314441445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AlgoMan

Çin'den geleceğinin garantisi yok. Avrupa üzerinden dağıtılması daha olası.
    niye daha fazla para odesinler anlamsız.
  • blackzeros B kullanıcısına yanıt
    Olay lojistikle ilgili tamamen. Sony'nin bizim ulkemizi de içeren lojistik üssü Avrupa. Sony'in TR'ye doğrudan getirmesi için ciddi satış adetleri hedeflemiş olması gerekiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    PS4 Pro, PS4'ten 3 sene sonra 2016'da çıktı. Yine 1700 TL gibi uygun fiyattan çıktı. 400 dolar zaten uyguna geliyor, 400 doların içinde vergi de var. Şuanda bile 400 dolar 2878 TL yapıyor. Normalde konsolun bu civarlarda çıkması lazım. Fakat burası Türkiye...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakulta8585

Benim PS4 Pro Modern Warfare oynarken asiri rahatsiz edici. Sanki evin icinde ucak kalkiyormus gibi ses yapiyor. Özellikle Modern Warfare Menüsünde. PS5 ciksin alacagim hemen. Biktim.
    7-8 kişi oynuyorsak en az ikisinde bu ses var. bizim kulaklar alıştı artık
    Modern warfare'i PS5 alınca, PS4 kullanıcılarıyla beraber oynayabileceğin kesin değil. Farklı platform olduğu için crossplayi açman gerekebilir. O zamanda ver elini PC oyuncuları Henüz net bilgi gelmedi.
  • anlık euro

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    Hakli olabilirsin ama ses cekilmez oluyor. Zaten arkadaslarda dalga geciyor artik :). Anlamadigim kimisinde de Pro var, fakat o kadar ses cikmiyo. Ama bende dedigim gibi özellikle COD MW Menüde asiri ses cikariayo. Acar acmaz cosuyo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sakulta8585 kullanıcısına yanıt
    haklısın dostum. biz bile kulaklıktan gelen sesten çok rahatsız oluyoruz. Malesef ki; 2-3 ayda bir termal macunlarını yenilemeniz lazım. Ankara'da iseniz size bir yer önerebilirim. Bizim ekip orada yaptırıyor.
  • Arkadaşlar burası ps5 ana konusu. Borsa konusu değil. Lütfen bu tip paylaşımları konusunda paylaşın.
    https://forum.donanimhaber.com/dolar-7-04-euro-8-37-g-altin-463-05-agustos--121573265

Burda ps5 haberleri ile alakalı paylaşımları görmek istiyoruz.Her konuyu açtığımızda kur bilgilerini görmek istemiyoruz.Zaten herkes bu bilgiye rahatlıkla ulaşabiliyor.Bir daha burda paylaşıp, konuyu kirletmeye gerek yok.Dediğim gibi konusu mevcut orda paylaşılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 6 Ağustos 2020; 12:29:53 >
  • veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    tesekkürler. Fakat Ankarada degilim.

• aviator_ kullanıcısına yanıt
    Cihaz hangi sürüm hocam. Bazı serilerde kasıyormuş bazılarında kasma olmuyormuş.

• Konsol alacaklar şimdiden 400 euro çekin yoksa daha pahalıya alırsınız

• Konsol çıkana kadar euronun 9 var gibi bide %50 vergi.

• Ben saldım artik hiç bir konsola 10.000 TL veremem bu kurun sonu yok

• GT_55 kullanıcısına yanıt
    Bu şartlar altında ps5 haberi paylaşilsa ne olur paylaşılmasa ne olur para pul olmuş pul bu saatten sonra kim takar ps5 i xbox i

• stalker7777 kullanıcısına yanıt
    Ben zaten Türkiye için söyledim tamamını. Yurtdışında tabi satılır. Para mı 400-500 Euro. Bizde PS4'ün çeyreği kadar ancak satılır. Açıkçası 7-8 bin lira dökecek kadar bir ihtiyaç olarak görmüyorum ben. Yazıktır günahtır. Yurtdışından almanın yolunu ararım.
  • Avrupalı, Amerikalı ---> Acaba Kratos Odin'e ne yapacak?

Türk ---> Gow 2 çıktığında euro kaç olur?
  • 
Sayfa: önceki 14411442144314441445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.