Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (5274. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
180.881
Cevap
1.521
Favori
9.828.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
90. Sırada  bugün en iyi #12
Sayfa: önceki 52725273527452755276
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teşekkürler hocam sipariş geçtim hemen. Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

Aynı ürünün fiyatı bazı sitelerde, 950 ile 1.500 TL arasında seyrediyor, akıl alır gibi değil..

• Stok durumunu araştırmadan gittim Ps5 almak için PC yi sattım, haliyle Ps5 alamadım ve mal gibi ortada kaldım. Sıkıntıdan patlıyorum evde. İstesem GittiGidiyor Trendyol gibi sitelerden alırım ama karaborsacı kan emiciler 1 lira dahi kazansın istemiyorum. Şu stok sorunu ne zaman çözülür arkadaşlar fikri olan var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dijital oyunları kardeşlik-al sat işleriyle uğraşamam diyenler bence mutlaka diskli almalı. Diskli oyun her türlü zarar ettirse de satılır. Ama ps5 digital alıp dijital her oyunu hesabıma alırım gibi bir düşüncede olanlar çok ciddi zarara uğrar uzun vadede. Birde ileride satış noktasında dijital ve diskli arasındaki fiyat farkı yine korunur diye tahmin ediyorum. Bundan 5 sene sonra belki dijital 10bin tl, diskli 12 bin tl ye satılacak ikinci elde. Yani digital kovalayıp bulamayıp diskli alan arkadaşlar hiç üzülmesin. Hem dönem dönem ucuz cd li oyun düşürebilirler, hem de ileride satarken aradaki farkı geri alırlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gençler selamlar,

yeri burası değil belki ama cevap verecek olan vardır mutlaka..

PS5 diski PS4 e taksak oyun açılır mı? miles morales mesela? digital değil, CD den bahsediyorum.

teşekkürler..

• merhabalar Vodafone online mağazada satılan PS5 'ler Sony Türkiye garantili midir? konsolunu oradan alan oldu mu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: insane1907

gençler selamlar,

yeri burası değil belki ama cevap verecek olan vardır mutlaka..

PS5 diski PS4 e taksak oyun açılır mı? miles morales mesela? digital değil, CD den bahsediyorum.

teşekkürler..

PS4, PS5 disklerini okumaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: AVB44

PS4, PS5 disklerini okumaz.

Alıntıları Göster

tamamdır teşekkürler..

• Heisenberg919 kullanıcısına yanıt

1 yıldan önce düzelmeyebileceğini söyledi Sony. Arada sırada anlık stok girişi oluyor eğer karaborsadan almam diyorsanız, burayı sürekli kontrol etmenizi öneririm. Başka türlü stok bulmanız çok zor olacaktır.

• İyi ki Day 1 almışım şu konsolu ya, pandemide stok sıkıntısı olacağı çok barizdi.

• 007tr 0 kullanıcısına yanıt

Tabi ki Türkiye garantili, vodafone turkcell mediamarkt ne bileyim d&r buralar kurumsal firmalar, ne satıyolarsa gönül rahatlığıyla alınabilir garanti konusunda.

• TheMuyu kullanıcısına yanıt

Teşekkürler plus im. God of war pro da oynamıştım. Diğerlerini deneyeceğim.

• Teknosada ve benzeri distribütör yerlerde Borderlands 3 Standart Edition PS4 versiyonu 49 TL arkadaşlar.
    Fakat bunu alıp ps5 versiyonunu kurabiliyorsunuz.

geçen hafta aldım oyunu bugun geldi. PS5 de daha gelişmiş grafiklerle ve update ile oynayabilirsiniz. PS4 versiyonu olan bu diski ps5 e takınca daha cd yi kopyalamadan önce kopyala butonunun yanındaki 3 nokta ile ürünü gör diyin orada size ps5 versiyonunu hesabınıza eklettirecek ücretsiz olarak. ama unutmayın her seferinde oyunun ps5 versiyonunu oynamanız için disk takılı olması gerekiyor.

Ayrıca ps5 versiyonu dualsense için haptic feedback ile triggerlar için güncelleme yapılmış

https://www.teknosa.com/sony-borderlands-3-standart-version-ps4-oyun-p-125088303

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMuyu -- 17 Mayıs 2021; 16:2:43 >

• Frobe kullanıcısına yanıt
    Çok güzel resimler, elinize sağlık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mk4Ever. kullanıcısına yanıt

2 yıldır ps4 kullanıyorum. 1 kere disk takmadım. Her oyun dijital. Oyunları hep indirimden aldım ve karlıyım.

100e dijitalden aldım, gidip 200e disk alıp sonra 100e satsaydım elimde oyun da olmazdı.

istediğim zaman da oynuyorum dönüp dönüp. Seviyorum oyunlarımı.

5 i de dijital alacağım. Disk devri bitti artık kimse kendini kandırmasın. Oyunların boyutu 200-300gblar olmasa çoktan üretimi bitmişti işte bakma.

kaldı ki apple ürünlerinden diski çıkardığı an tarihe gömülmüştü bile :)

• Dualsense'teki drift sorunu garanti kapsamına giriyordu değil mi? Daha önce oynarken birkaç kere sanki drift yaşıyor gibi hissetmiştim ama üstünde durmamıştım, dün RE2 oynarken haritayı açtığımda imleç kendi kendine hareket ediyordu, bi drift olayı var gibi benim kolda. Bunu test edebileceğimiz bi yer var mı bir de garanti olayı nasıl oluyor daha önce yaşayıp tecrübe eden var mı bu durumu?

• Mk4Ever. kullanıcısına yanıt
    Ps4 tüm nesil ps5 de diskli aldım fakat tüm ps4 kullanımım boyunca tek bir oyunu bile kendi ana hesabımdan almadım 150 tane dijital oyun oynamissam belki 5 tane diskli oynamışımdır.

Dijital oyun indirime girer ve beğendiğim bir oyunsa yeni bir psn hesabı açıp oyunu oraya alıp makinaya ana hesap olarak kaydedip sonrasında kendi ana hesabimdan oynuyorum. Bitirdikten sonra aldığım fiyatı düşürüp dijital olarak hesabı satıyorum ayrıca diskli versiyon satışındaki gibi kargo vs derdi de olmuyor. Saveler thropy ler yine kendi ana hesabımda olduğu için hiçbirşey değişmiyor benim için.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Frank Slade kullanıcısına yanıt

Muhtemelen şöyle oluyordur;

Ustam driftli kol geldi napıyoruz, yenisiyle değişim mi?

Ne değişimi yaw, getir ordan kompresörü, yanlardan bas havayı geri gönder, daya gitsin, garanti bitene kadar dayansa yeter.

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• quote:

Orijinalden alıntı: typer_now

Eyvallah hemen sipariş çektim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt

Hocam hayırlı olsun almışsınız Spider-man Remastered'ı.

• kataaay kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam ps4 de oynamamistim hazır remaster versiyonunu yapmışlar kısmet ps5 miş :))

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 52725273527452755276
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.