Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3727. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: CCaGDaSS , Coimbra , Coimbra Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 20 Misafir (2 Mobil) - 19 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
180.885
Cevap
1.521
Favori
9.828.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
13. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 37253726372737283729
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ülkeye konsol 412 eurodan geliyor
  • emreDZ kullanıcısına yanıt

Hocam Euro bazında bakarsak 500 Eurodan girmiyor ülkemize. Eurolu fiyatlarda vergi de dahil oluyor genelde. Ben 500 dolar üzerinden hesapladım. Vergisiz çünkü. 6300 TL çıkıyor mağaza kar payını eklemediğim zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StativeDread -- 31 Aralık 2020; 17:48:10 >
  • Yılmaz7788 kullanıcısına yanıt
    Daha da az aslında, bu perakende fiyatının vergisiz hali sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 31 Aralık 2020; 17:47:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7000 olur bence ona da şükür valla yapacak birşey yok malesef
  • StativeDread kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam ülkeye giriş fiyatının baz fiyattan daha düşük olduğunu bilmiyordum.
  • Bu vergi düşüşü yurtdışı alımlarını etkiliyor mu
  • Vergi indirimi sonrası tahminim PS5 Diskli sürümün 6700, disksiz sürümünde 5800 tl bandında olacağı yönünde. Bazı arkadaşlar belli hesaplar yapmışlar ancak o miktarın üzerine konacak kar payları ile birlikte yaklaşık bu fiyatlara denk gelir diye düşünüyorum. Bundan sonra stok bulmak daha da zor olacaktır Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• cnbzkrt kullanıcısına yanıt

Etkilemiyor hocam, oradaki vergiler aynı.

• Digital edition gelse keske ama hiç haber yok 2021 sonbahar da mi gelecek ocakda mi belli değil .vergi düşünce stok sorunu daha fazla olmaz umarım .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Verginin düşmesini bekleyip de alacak arkadaşlara hayırlı olsun şimdiden. 400 dolarlık PS4'ü 1200 TL'ye aldığımız zamanları düşününce maalesef hala çok fazla bu fiyat. Ülkenin durumu malum tabi. Fiyatının düşmesi hiç yoktan iyidir belki de...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StativeDread -- 31 Aralık 2020; 17:54:55 >
  • Parasi hzir ciktigi gibi yapistiracagim. Sizce diskli mi disksiz mi alayim ????

• ANIL007 kullanıcısına yanıt

Eger Türkiye’den alacaksanız dijital versiyon en erken yazın gelir. Yurt dışı düşünüyorsanız ikisinin de avantajları var. Tercihinize bağlı bir durum

• tospik kullanıcısına yanıt

ilk kasa oldugu icin dualshock da yenilendigi icin kronik sorun olma ihtimaline karşın yurtiç cihaz dusunuyorum.

• tospik kullanıcısına yanıt

Aslında dijitalden yanayim ikinci el satista daha avantajli olur fiyattan dolayi.

• Arkadaşlar merhaba ps5 için TV önerisi olan varmı ben hı level 55 inç 4k hdr özellikli olan düşündüm ama 3.500 lira fiyatı onerirmisiniz ?

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• Bana kalırsa vergi oranı düşmesini"biz zaten özel fiyatla satıyoruz" diyerek fiyatlara yansıtmayacaklar.Ancak yaklaşık 1 lira civarı düşen dövizi yansıyabilir fiyatlarla.7500-7750 civarı bir fiyat görebiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 31 Aralık 2020; 18:8:34 >
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Özel fiyat 8300 normal fiyat 9500 civarı %30 düşerse 7 bin altı olmalı 500€ üzerinden değerlendiriyorum
  • 
Sayfa: önceki 37253726372737283729
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.