Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3469. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
182.082
Cevap
1.539
Favori
9.914.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
346 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34673468346934703471
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • Demon's Souls dan sonra Valhalla oynamaya başladım Ps5'de, görsel anlamda Valhalla acayip kötü geldi Demon's Souls'dan sonra.

Gerçekten görsel anlamda çok iyi duruyor oyun. Geçiş oyunlarından çok bir şey beklememek lazım gerçi Ps5'de oda ayrı bir konu.

• Nesil başlangıcı olduğu için şuan sadece Texture, assestler ve ışıklandırma/gölgelendirme konusunda üzerine gidilmiş. 1-2 Yıl sonra ham gücü ile yapılan oyunlarda belli bir sıçrama olacaktır geçen nesile nazaran. :)

En büyük faktör Sony'nin 1. parti oyunlarında ne derecede ileri gidecekleri. Bizlere neler gösterecekleri. Elbet bunun yanı sıra güçlü 3. Parti yapımları da yabana atmamak gerek onlarda suyunu çıkaracaklardır cihazın tabi imkanlar dahilinde diyelim. :)

@Gaara34

• Sirf kendi tvsi 2.1 degil diye baskalarina laf atanlari sidik yaristiranlarida gorduk ya

ego tatminine döndu konu

Oldu olacak tv de geride kaldin araba ev sor belki orda öndesindir.

Zihniyeylere bak ya

yazik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan Demons souls u full HD ve lcd tv oynuyorum muazzam gözüküyor gerisini siz düşünün artık

• PS camera adaptörü gelen oldu mu? Kasım başında 1-2 hafta içinde elinizde olur diye mail gelmişti ancak hala bir haber yok.

• Remake olmasına rağmen bu derece güzel yapan BluePoint'e teşekkür etmemiz gerek sanırım. PS5'de bu ve bunun gibi nice oyunları görürüz inşAllah. :)

@emretor23

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 2 Aralık 2020; 12:56:31 >
  • mgs remaka çoktan bitmiş diyorlar. Aslında çıkış oyunlarından biriymiş ama xbox ın sönük lansmanı sonrası ileri bir tarihe ertlenmiş. böyle iddiala varki doğru olması çok yüksek

• xcorp X kullanıcısına yanıt
    sende uzatıyorsun belki arkadaş hatası var ama sende böyle hata yapan birilerini bekliyorsun gibi cvp lar veriyorsun muhaha falan uzatmada bitsin tartışma
  • Dante kullanıcısına yanıt

Bunu neye dayanarak iddia ediyorsunuz merak ettim. Kanıtlarınız ne bu konuda

• Arkadaşlar ben de tv tartisma konusu acicam varmisiniz

şaka bi yana madem 4k -120fps alinmiyo ozaman niye kutuda yaziyor?

xboxcilar konuda ps tartismasi yapamayinca tv den vurayim demis baska aciklamasi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerarici1110 -- 2 Aralık 2020; 13:8:33 >
  • ilkerarici1110 İ kullanıcısına yanıt
    Hiç sorma hocam sony haybeye motif olsun diye yazıyor heralde
  • Kusura bakmayın da ben doğru düzgün cevap vermişken bana “böyle tipler uzaklaştırılsın, araştır cahil” falan yazan birine karşı tabiki uzatırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ardamax

Hiç sorma hocam sony haybeye motif olsun diye yazıyor heralde

Sen güzel güzel açiklamişin hdmi 2.1 de 120fps aldiğini. hdmi 2.0 olan kisilerin gelip sana cahil demesi garibime gitti sadece.

Hayatinda hic iphone kullanmamiş samsung kullanicisinin gelip sana kanka ios kasio rami şukadarmiş şunu açinca şöyle oluyomuş demesine benzettim.

Yanliş düşüyosam aydinlatin medenice tartişin anlatin amaciniz ego kasmak degilse tabi.

• ilkerarici1110 İ kullanıcısına yanıt

Hocam 120 fps yok diyen olmadı. 120 fps 4k veren AAA yeni oyun yok diyoruz, Cold War’da veremiyor olay bundan ibaret. Hemen şucu bucu moduna girmeye gerek yok, ps5’im var xbox’da almayı düşünmüyorum bu jenerasyonda.

Bu bölümde okuduğunu anlama oranı baya düşük sanırım, hala hdmi 2.1 diye sayıklandığına göre. Biz hdmi 2.1’imiz olmadığı için anlayamıyormuşuz.Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcorp -- 2 Aralık 2020; 13:16:43 >
  • Shellot kullanıcısına yanıt

Benimkisi geldi. Almanyadan gönderilmiş. Bedava gönderilmiş güya ama 16 lirada gümrük parası ödedik. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: xcorp

Hocam 120 fps yok diyen olmadı. 120 fps 4k veren AAA yeni oyun yok diyoruz, Cold War’da veremiyor olay bundan ibaret. Hemen şucu bucu moduna girmeye gerek yok, ps5’im var xbox’da almayı düşünmüyorum bu jenerasyonda.

Bu bölümde okuduğunu anlama oranı baya düşük sanırım, hala hdmi 2.1 diye sayıklandığına göre. Biz hdmi 2.1’imiz olmadığı için anlayamıyormuşuz. 

2.1 hdmi da 120 4k verilmiyor ozaman.

• console-master kullanıcısına yanıt

Hocam veriliyor da çok kısıtlı oyunda. Mesele hdmi 2.1 değil. Konsolun gücü.

Hdmi 2.1’in asıl kullanılacağı nokta VRR şu anda, pro versiyon falan çıkarsa o zaman belki yeni aaa’larda görebiliriz 120 fps 4k.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcorp -- 2 Aralık 2020; 13:18:34 >
  • 
Sayfa: önceki 34673468346934703471
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.