Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3470. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
182.173
Cevap
1.541
Favori
9.922.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
346 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34683469347034713472
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bend studyodan yeni syphon filter yapmasını benim gibi isteyen başka biri var mı ?
    Mgs remake , silent hill , syphon filtre beklediğim 3 büyük sürpriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KrallŞaplakçı -- 2 Aralık 2020; 13:19:13 >
  • xcorp X kullanıcısına yanıt
    Hiç çarpıtma ben sana araştır dedim ve konudan uzaklaştırılaın dedim. Şahsına cahil lafı etmedim. Sincap Allahın kırosu kuduz vb yakıştırmaları hemen yapıştıran sen oldun kusura bakma sana yazdığım yazıda üslup bozmadım. Ama sen bir anda üslup bozarak saldırya geçtin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ardamax -- 2 Aralık 2020; 18:56:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: console-master

2.1 hdmi da 120 4k verilmiyor ozaman.

Alıntıları Göster

ps4 ten ps5 e port edilmiş oyunlar için AAA oyun yok henuz demek ayri. Senin aldigin tv giris seviyesi bosu bosuna hdmi 2.1 aldin demek ayri.

Sony kutuya 4k-120fps yazdiysa zaten o kalitede oyunlar gelecek demektir. Adam zatrn bugünü düşünerek almadi o tvyi çoğu kiside geleceğe yatirim yapmissin dedi. Tv üzerinden hakaret etmek doğru degil.

@xcorp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerarici1110 -- 2 Aralık 2020; 13:20:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ardamax kullanıcısına yanıt

Ben sana karşı hiç üslubumu bozmamışken “şu tipler uzaklaştırılsın” gibi saçma cümleler kurdun, cahili diğer arkadaşa demişsin evet.

• ilkerarici1110 İ kullanıcısına yanıt

Ben boşuna 2.1 almışsın mı demişim hocam, siz mesajları okuduğunuza emin misiniz? Hatta en iyisini yapmış 8k’lı bir tv alarak, bende 8k oled bekliyorum zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcorp -- 2 Aralık 2020; 13:22:35 >
    O arkadaşda uslüp bozduğu için onu dedim çünkü o bana sana yazmış olduğum cevaba istinaden sayın cahil diye konuya girdi. Dikkat ettysen bana yzılana istinaden cevap vermişim. Sizin gibi direkt olarak hakarete meyillenmemişim.
  • Gerginliğe gerek yok arkadaşlar burası Playstation konusu.Herkes doğru bilgiyi aramak için bu konuya geliyor.Bilenler doğru düzgün bir şekilde doğru kaynaklarla bilgilendirsin.Bilgisi olmayan varsa da bilgisi olan kişilerin yazmasını beklesin.Birbirimize laf atıp gerginlik yaratmaya gerek yok.Büyütmeyelim.

Neyse hocam hakaret ettiğim için kusura bakma.Senin o lafına gerildim biraz. Sen üslubunu bozmasan bir şey demezdim zaten.

Eyvallah ama cidden dediklerine istinaden ben de onu dedim sende kusura bakma bende had aştıysam. Burda birbirimizi kırmaya gerek yok. Tabirlerle yakıştırma yapmaya da gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ardamax -- 2 Aralık 2020; 12:25:32 >
  • Arkadaşlar merhaba benim SAMSUNG 46 F 800 model televizyonum var Smart Tv 1000 Hz bu televizyon ile PS 5 nasıl olur görüntü kalitesi performansı ona göre konsolu almak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

• Söylediklerinin arkasinda dur kivirma
    Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dictattor kullanıcısına yanıt

Girip denediniz mi hocam R6’yı? Bariz bir fark var mı? Son olarak vadettikleri 120 fps’i sabit verebiliyor mu oyun?

• quote:

Orijinalden alıntı: gavran

Arkadaşlar merhaba benim SAMSUNG 46 F 800 model televizyonum var Smart Tv 1000 Hz bu televizyon ile PS 5 nasıl olur görüntü kalitesi performansı ona göre konsolu almak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

1000 hz gerçek değil yazılımsal değer 4k değilse bence 4k hdr 100 hz tv alın

• ilkerarici1110 İ kullanıcısına yanıt

Buradan 2.1’in gereksiz olduğunu nasıl çıkardın? 2.1 dışında hiçbir esprisi yok demek 2.1 gereksiz mi demek? Harbiden okuduğunu hiç anlayamıyorsun sen ya.

• gavran G kullanıcısına yanıt

Hocam elinizdeki tv 50hz, fhd ve hdr yok. 100hz 4k ve hdrli bir tv almanızı tavsiye ederim.

İlk defa bir konsol konusuna gireyim dedim, anında pişman olacağım sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: xcorp

Ben boşuna 2.1 almışsın mı demişim hocam, siz mesajları okuduğunuza emin misiniz? Hatta en iyisini yapmış 8k’lı bir tv alarak, bende 8k oled bekliyorum zaten.

Hocam oled den çok korkanlar da var sizde acaba yanık falan oldu mu?Yani parlaklığı sınırla ekran başında logolu bir tv kanalında çok fazla açık tutma falan.Yani kafa rahat değil genel kullanım için.İyi bir yerel karartmalı lcd tv hafif arkasından veya yanından ışık aldığı zaman gayet iyi siyahlar verebiliyor. Üstelik parlaklık avantajı da var.Bakalım sonra ki tv im oled mi olacak yoksa iyi bir yerel karartmalı mümkünse fald bir led tv mi olacak?Yeni modelleri bekliyorum..Lg her sene üstüne koyuyor oled konusunda..

• 
Sayfa: önceki 34683469347034713472
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.