Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3436. sayfa)

4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
180.877
Cevap
1.521
Favori
9.828.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
34. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 34343435343634373438
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vio35

Arkadaşlar kayıt olduğumuz ps kamera adaptörü gelmiş. Başka ulaşanlar oldu mu şu vr olayı için adaptör.

Ben adresi eksik yazdiğim icin kayboldu heralde 3 kere ps tr kayit actim butun ptt subelerini aradim ses yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vio35 kullanıcısına yanıt
    Banada gelmiş babam 19 lira vergi ödemiş sadece 👍🏻

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    sorma hocam yaa millet kafayı yemiş,bana abd'den ps5 gelicek dolar 8'ken yapıp vermiştim parasını samimi arkadaşıma satıcam şuan dolar 7.81,8 den mi satsam ayıp olur mu diye düşünüyorum millet boş kutuya 1000 lira istiyor 🤦🏻‍♂️
  • Bizde de donma olmadı zaten de her yazılımsal sorun herkes de olacak diye bir kaide de yok.

• oyunları almak için acele etmeyin, özellikle demons souls ve spider man için konuşuyorum, şuan kutulu ürünler inanılmaz fahiş fiyattan satılıyor, ki dikkat ederseniz 80 € olan demons souls çıkış fiyatı olan 620 tl yi kırdı bile 540 liralara satılıyor. demons souls 2-3 aya kalmaz inanılmaz fiyatlara satılacak, çünkü bu oyunun satış rakamları yüksek olmayacak.

black opsta çok bir indirim olmaz, ama ps5 versiyonu resmen kazık, ps4 versiyonu neredeyse yarı fiyatına ve ps5 upgrade mevcut, bu satıcılar komik gerçekten :) aynı şey ac valhalla içinde geçerli.

• Demon's Souls İngiltere'de falan baya iyi satıyor şu anda, bizdeki durumu bilemem ama 2-3 aya efsane bir düşüş olacağını sanmam.

Oyunlar artık 70 dolar ve dolar 8'e çok yakın geziyor sürekli. Bu fiyatlara alışmak gerek. Artık TR fiyatları daha uygun hatta oyunlarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcorp -- 30 Kasım 2020; 11:51:13 >
  • kadıkoy kahraman elektronık PS5 12,000 tl dedı ::) delırmısler

• quote:

Orijinalden alıntı: SergioLeo

kadıkoy kahraman elektronık PS5 12,000 tl dedı ::) delırmısler

küfür etseydin

• quote:

Orijinalden alıntı: SergioLeo

kadıkoy kahraman elektronık PS5 12,000 tl dedı ::) delırmısler

alıcısı olmasa adam o fiyatı veremez, bişey diyemezsin :)

dh ikinci el bölümüne hiç bakmıyosunuz sanırım az bile demiş adam Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• Belarusta 4800 TL ye 20 Aralığa ürünü mağazaya getirebiliyorum . Bu ürünü valize koysam türkiye girişte sorun yaşar mıyım ? Ekstra ödemem gereken bir tutar olur mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheDifference35 kullanıcısına yanıt

ps4 zamanında birşey olmuyordu.

bu nesilde sorun çıkartırlar mı bilmiyoruz.normalde 1 tane getirme hakkın var.işini garantiye almak için kutudan çıkarıp getirin diye tavsiye ediliyor.

siz deneyin.ve bizi bilgilendirin Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

pandemi dolayısıyla yurtdısına gitmiyor bu dönemde çoğu kişi.o yüzden bilemiyoruz bu dönemde gidip ps5 alıp gelen var mı

• 20 Kasimda Shop4tr den verdigim Dualsense elime ulasti. 10 gunde gelmis oldu ve kapida ptt gorevlisine 16 TL vergi odedim yani gamepad bana 616 TL ye gelmis oldu.

Sifir kapali kutu, ambalaj bandi dahi acilmamis hani aklinda dolandiricilik, sahte urun vs gibi dusuncesi olanlar var ise dusunmeden alabilirler.

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• ScRyedd kullanıcısına yanıt

Bu vergiler neye göre kimine az kimine çok çıkıyor birde bunu öğrenseydik.

• O gün denk gelen gümrük memuruna göre az ya da çok çıkıyor. Şansa artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joel_Miller

Bu vergiler neye göre kimine az kimine çok çıkıyor birde bunu öğrenseydik.

Getiren arkadasa sordum sansa dedi normalde daha yuksek olmasi lazim dedi ileride sorun yasarmiyim diye sordum yok sorun olmaz ekstra ucret cikmaz dedi.

• Kasapovski kullanıcısına yanıt

Saçma bir durum o zaman, eğer ki aslı varsa yani.

Şansa işmi olur gümrükte her ürünün vergilendirmesi var tarifesi var ona göre vergi çıkar
  • R-Kartal kullanıcısına yanıt
    Aynen o yüzden birisine 79₺ gümrük çıkarken diğerine 13₺ çıkıyor. Ya da birisine aynı ürün için 103₺ çıkarken diğer arkadaşa 17₺ gümrükleme çıkıyor. Ürünlerin hepsi de aynı yurtdışı sitesinden alınma. Şansa değilse nedir bu ?

Yukarıdaki arkadaş da ptt memuruna sormuş ve şansa olduğuny söylemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kasapovski -- 30 Kasım 2020; 12:42:3 >
    Yurtdışındaki firma malın tarifesini farklı veriyor o yüzden farklı çıkıyor birine kumanda der birine joyistik birine mouse hepsinin ayrı vergisi var birinde 50 ise diğerinde 100 fark ondan
  • quote:

Orijinalden alıntı: formw3

oyunları almak için acele etmeyin, özellikle demons souls ve spider man için konuşuyorum, şuan kutulu ürünler inanılmaz fahiş fiyattan satılıyor, ki dikkat ederseniz 80 € olan demons souls çıkış fiyatı olan 620 tl yi kırdı bile 540 liralara satılıyor. demons souls 2-3 aya kalmaz inanılmaz fiyatlara satılacak, çünkü bu oyunun satış rakamları yüksek olmayacak.

black opsta çok bir indirim olmaz, ama ps5 versiyonu resmen kazık, ps4 versiyonu neredeyse yarı fiyatına ve ps5 upgrade mevcut, bu satıcılar komik gerçekten :) aynı şey ac valhalla içinde geçerli.

Senin mantikla düşünürsek sekiro cikali nerdeyse 2 yil olucak en düşük 300 tl gordu oda yeni yeni çok satan baba oyunlarda zor bu dedigin.

• 
Sayfa: önceki 34343435343634373438
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.