Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1979. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: oguzxz , Anil.K Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
180.871
Cevap
1.521
Favori
9.827.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
32. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 19771978197919801981
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2k desteği kesinleşirse https://www.hepsiburada.com/casper-excalibur-e27qhd-g-27-144hz-1ms-hdmi-display-freesync-g-sync-2k-qhd-led-monitor-p-HBV00000V0B3U
    bu monitörü almayı istiyorum zaten 4k ayrıca bir tv mevcut elimde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bati-Wan_Kenobi

2k desteği kesinleşirse https://www.hepsiburada.com/casper-excalibur-e27qhd-g-27-144hz-1ms-hdmi-display-freesync-g-sync-2k-qhd-led-monitor-p-HBV00000V0B3U
    bu monitörü almayı istiyorum zaten 4k ayrıca bir tv mevcut elimde
    Oyuncu monitörü ayrı bişey, tv gibi değil, renkler falan, akıcılık daha başka

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aklıma takılan küçük bir detay var. DS4 ile DS5’in analog boyutları aynı mı acaba? Kontrolfreek almayalım yeni nesile ekstra.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Football Always kullanıcısına yanıt
    Tabii orası öyle ama gow vs gibi oyunları tv üzerinden oynamayı tercih ediyorum .
    4k monitör olarak da attığım kadar özelliğe sahip monitörlerin fiyatları çok uçuk harbinden oyun oynamak lüks oldu tamamen
  • ex oyunlar dışında ds4 çalışacak mı ps5te. mesela fifa nba gibi oyunlarda?

• quote:

Tabii orası öyle ama gow vs gibi oyunları tv üzerinden oynamayı tercih ediyorum .
    4k monitör olarak da attığım kadar özelliğe sahip monitörlerin fiyatları çok uçuk harbinden oyun oynamak lüks oldu tamamen
    Güzel bir monitör bakıyorum, bu süreçte güzel ürünleri ilet bana, haberleşelim

• Gorkem.IX kullanıcısına yanıt
    Kontrolfreek sitesinde PS4-PS5 diye geçiyor artık çok yüksek ihtimal ile uyumlu olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

Güzel bir monitör bakıyorum, bu süreçte güzel ürünleri ilet bana, haberleşelim

Alıntıları Göster
    Haberleşiriz tabii hocam ama şuanda monitörden ziyade nesile xbox ile mi ps5 ile mi başlasam onun derdindeyim
    İkisinde de kullanmak için bütçeyi aşırı arttırmadan 3k seviyesinde bir monitör alsam yeter diye düşünüyorum

• quote:

Haberleşiriz tabii hocam ama şuanda monitörden ziyade nesile xbox ile mi ps5 ile mi başlasam onun derdindeyim
    İkisinde de kullanmak için bütçeyi aşırı arttırmadan 3k seviyesinde bir monitör alsam yeter diye düşünüyorum

Alıntıları Göster
    Xbox ta neymiş ya🤔 Baklava varken lokum yemek gibi, müslüman mahallesinde salyangoz satmak gibi...

Hiçbir zaman bana yakın gelmedi, hiç içime sinmedi, sevemedim şahsen

• quote:

Orijinalden alıntı: 35ultrAslan

ex oyunlar dışında ds4 çalışacak mı ps5te. mesela fifa nba gibi oyunlarda?
    Bu seneki fifa-nba-pes serileri ps4 uyumlu çıkacak.Ps5'e geçtiğinde de bu oyunlar kütüphanende yer alacak.22 serileri ps5 uyumlu olur pandemi uzamazsa.
  • Football Always kullanıcısına yanıt
    Hocam normalde bende öyle düşünüyorum ama gow çıkana kadar en azından onu mu kullansam diye düşünüyorum ilk sene oyuna para vermem gibi bir şey neredeyse tabii diğer ay bir tanecik daha exc tanıtmaları herhalde beni bu kararımdan döndürebilir
  • quote:

Hocam normalde bende öyle düşünüyorum ama gow çıkana kadar en azından onu mu kullansam diye düşünüyorum ilk sene oyuna para vermem gibi bir şey neredeyse tabii diğer ay bir tanecik daha exc tanıtmaları herhalde beni bu kararımdan döndürebilir
    Arada kalmaya değer bir mevzu bile değil..
    Ya ikisi ya da tek başına ps her zaman

• SanJuniperoT.V. kullanıcısına yanıt
    Benim de merak ediyorum bu konuyu

• Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Bende öyle yapmayı düşünüyorum. Ps4 yine böyle kasım ayında çıkmıştı o zamanlar lisede yaz stajındaydım , temmuz gibi felan almıştım . ilk serilerde bazı cihazlarda mavi ışık hatası felanda çıkmıştı . Bide kardeşlik konusu devam edecek mi o da var eğer kardeşlik sistemi olmazsa büyük ihtimal konsolu oyun fiyatları yüzünden alamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exodus33 -- 20 Eylül 2020; 23:39:21 >
  • Aksesuar Kutuları :

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• Ps3 fiyatları düşer umarım. En büyük beklentim bu.

• fluox kullanıcısına yanıt
    ps4 değil hocam ds4ü sordum gamepadi yani

• cyberpunkun konsol çıkışı ile çıkması fena

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Aksesuar Kutuları :

Kumanda sanki televizyon kumandası gibi ilginç Disney kanalı vesaire var şimdi arayüzü merak ettim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 19771978197919801981
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.