Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1455. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: alpererez , istanblue001 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 14 Misafir (3 Mobil) - 12 Masaüstü4 Mobil
5 sn
180.877
Cevap
1.521
Favori
9.828.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
38. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 14531454145514561457
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dünya çapında 5 Milyondan fazla kopya gönderdik ve dijital olarak sattık. #FF7R PlayStation platformunda en çok satan dijital sürüm #SquareEnix Tarih!

• quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

Expansion paketinin adi AWE, sanirim acilimi da "Alan Wake Expansion."
    Orjinal açılımı: Altered World Event ama Alan Wake Expansion olarakta anılıyor
    https://control.fandom.com/wiki/Altered_World_Event

• Playstation Youtube "The Future of Gaming" Playlist'i güncelledi.

Sony Etkinlik duyurusu yakında açıklanacak sanırım. :)

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • Yapmayın bunu işte hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teen wolf -- 7 Ağustos 2020; 13:35:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Himurajutsu

Orjinal açılımı: Altered World Event ama Alan Wake Expansion olarakta anılıyor
    https://control.fandom.com/wiki/Altered_World_Event

Alıntıları Göster
    Hocam kesin en basta Alan Wake Expansion diyip AWE kisaltmasini bulup, sonra da "bu kısaltmaya nasil bir sey uydursak?" diyip Altered World Event demeye karar vermişlerdir

• Arkadaşlar sıkıntı yok Sony , rekorlarını rekor kırma peşinde, series de rekabetçi fiyatı ile insanları kendine çekecek gibi görünüyor, iyi oyunlar şimdiden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Hakikaten öyle. Dolardaki her 1 kuruşcuk artış bile devletin dış ticaret borcunu 3 ila 5 milyar Dolar arttırıyor 1 lira bile değil 1 kuruş. Sadece Türk lirasının değer kaybı ile kalmıyor doğal olarak artan bu borç yükü de bizlere her defasında fahiş vergiler olarak geri dönüyor ne yazık ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 7 Ağustos 2020; 13:49:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    23

• quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

Hocam kesin en basta Alan Wake Expansion diyip AWE kisaltmasini bulup, sonra da "bu kısaltmaya nasil bir sey uydursak?" diyip Altered World Event demeye karar vermişlerdir

Alıntıları Göster

Control'deki Federal büronun Araştırma merkezi AWE adını verdikleri yani Değişen dünya olaylarına bakıyor. Hatta Alan Wake oyununda olan olaylarda bu dava dosyalarında var. Dava numarasını unuttum şuan ama oyun içinde bulmuştum. Yanlış hatırlamıyorsam dava dosyasında incelenmesi gerek diye not vardı. Bu DLC'de de ona odaklanacaklar galiba. :)

Dediğin bi anlamda doğru ilk Quantum Break'da çıktı AWE ismi daha sonra control'de detaylı göründü.

• lSunTzu kullanıcısına yanıt
    Seni bu yaşa kadar getiren öğretmenlerin selam syle

• quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

hani hocam paraları gectim, bu 3 oyun da mtx den cok fazla para kazanıyor (bf den emin degilim) yani kısacası ne kadar cok platform o kadar mtx

Alıntıları Göster
    Haber doğruysa, en büyük aday COD dur. MW 2019 betasında hissettirdiler zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Himurajutsu

Control'deki Federal büronun Araştırma merkezi AWE adını verdikleri yani Değişen dünya olaylarına bakıyor. Hatta Alan Wake oyununda olan olaylarda bu dava dosyalarında var. Dava numarasını unuttum şuan ama oyun içinde bulmuştum. Yanlış hatırlamıyorsam dava dosyasında incelenmesi gerek diye not vardı. Bu DLC'de de ona odaklanacaklar galiba. :)

Dediğin bi anlamda doğru ilk Quantum Break'da çıktı AWE ismi daha sonra control'de detaylı göründü.

Alıntıları Göster
    Güzel bilgi hocam, Control daha oynamadım, bilmiyordum dediğiniz gibi olduğunu. Teşekkürler

• Sony yeni nesile iyi hazırlanmış gibi, etkinlikler, oyunlar hiç bitmiyor.

Dünkü State of Play'in Ps4 ve VR oyunlarının aradan çıkartılması için yapıldığını düşünüyorum, daha büyük projelere yelken açacaklar :)

Bir de fark ettiyseniz, Haziran ayından tepki alan, dalga geçilen oyunlar gösterildi, bunların işi sona erdi, yani aradan çıkartıldı, Sony artık ileri safhalarda daha büyük projeleri sunacaklar bize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 7 Ağustos 2020; 14:6:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

Haber doğruysa, en büyük aday COD dur. MW 2019 betasında hissettirdiler zaten.

Alıntıları Göster
    yani şöyle garip birşey de var. normalde mayıs ayında yeni cod oyununu duyururlardı, bu aylarda ise neredeyse her türlü detayını öğrenmiş olurduk. ama bu sene farklı birşeyler var. covid yüzünden bu sene böyle diyenler de var, bakalım 1-2 aya netleşir herhalde herşey.

• Ben de şu seriye ısınamadım bi türlü ya

• Dünkü state of play fiyasko olmuş. Bu oyun yapımcıları, konsol yapımcıları dalga geçiyor sanırım bizlerle :))

• Naughty Dog keşke şöyle iyi bir Vampir oyunu yapsa yine iki karakter odaklı bizi içine çeken karanlık atmosferi bol yağmurlu. Vampirler, cadılar, ruhlar, şeytanların kol gezdiği çan çalan mekânların olduğu. Yine giriş kısmi acıklı bağ kurduğumuz birisi vs iyi olur. Vampir bir adam ölümlü bir hatuna aşık olması çok isterdim kaliteli bir Vampir oyunu oynamak.

• quote:

Orijinalden alıntı: yokboylebısey

Dünkü state of play fiyasko olmuş. Bu oyun yapımcıları, konsol yapımcıları dalga geçiyor sanırım bizlerle :))
    state of play zaten açıklamıştı büyük oyun tanıtımı yok indie var 3. part var filan die. beklenti yoktu zaten dün
  • Alacak arkadaşlar tl yi euro yapsın beklesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anaoglu -- 7 Ağustos 2020; 14:37:58 >
  • 
Sayfa: önceki 14531454145514561457
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.