Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Slim | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1364. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nier , Quarren , onea54 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 18 Misafir (1 Mobil) - 19 Masaüstü2 Mobil
5 sn
185.414
Cevap
1.569
Favori
10.101.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13621363136413651366
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Fransa nın en büyük 4.youtuber ı olan arkadaşın devam eden ve 98bini geçmiş anket sonuçları

Playstation 5 | PS5 Slim | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metal-Gear kullanıcısına yanıt
    Şimdiden GOTY olacağını iddia etmem mümkün değil zaten, ama aday olacaktır, Horizon'u ben çok sevmem fakat çoğu kullanıcı seviyor, hatta satış ve puanlama olarak yeni IP olduğu baz alınırsa çok başarılı diyebilirim.

Mimikleri düzeltsinler, yakın dövüş tatminkar ve çeşitli hissettirsin başka bir beklentim yok, zaten Atmosfer, Hikaye kurgusu, Karakter Animasyonları ve Grafikler derken alıp götürecektir oyuncuyu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Halo sunumu ile geçilen dalga Microsoft'u ve oyunun geliştiricisini ilgilendirir. Sanki bu meme kültürü birkaç senedir varmış gibi davranmaya gerek yok. Son halinin daha iyi olacağını zaten biliyoruz, yıllardır üzerinde çalıştığın oyuna doğru düzgün bir sunum hazırlayamıyorsan, bu vizyonsuzluğun ile dalga geçerler. Dünyanın yarısı şu anda psikolojik problemleri olduğu için dalga geçiyor o halde, güzel mantık, eğlenmek ya da eleştirmek için dalga geçilme ihtimali yok, herkes oturduğu yerden doktor olmuş, psikanaliz kasıyor. Sanki sunumdaki grafikler üst seviye de birileri özellikle kötü görünen bir anı kırpıp kötülemeye çalışıyor. Videoyu istediğin saniyede durdur, kötü işte. Asıl kışkırtma şöyle olur: Grafikleri ve atmosferiyle ön plana çıkan Tsushima'nın kötü kısımlarını özellikle seçip grafikleri leşmiş dersin. Art niyet dediğin böyle olur. Sonra da kimse tarafından ciddiye alınmazsın.

• 100k kişiyi kim takar ya, donanımhaber xbox'i bile olmayan xbox müdavimlerine göre sony bu nesli kaybetti çoktan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

100k kişiyi kim takar ya, donanımhaber xbox'i bile olmayan xbox müdavimlerine göre sony bu nesli kaybetti çoktan.
    aynen

• quote:

Orijinalden alıntı: Press a Key

Xbox sahibi forum üyeleri: Koca nesil boyunca fazladan 6 - 7 oyun oynayacağım diye PlayStation almam, zaten hepsi koridor tarzı, Game Pass hahahah.

Sadece 2020'de PlayStation:

PlayStation 2021 GOTY ADAYI DA DURSUN ŞURADA :
    4K TV farz oldu artık. İlk gen konsolu almam. 2. gen de sanırım 2021 sonlarına gelir. 2022 başları lazım artık.

• hadi 7000 tl verdik konsolu aldık iş orada bitmiyor ki.. yeni oyunların çıkış fiyatları 550-600 TL bandına dayanacak yüksek ihtimalle. Şaka maka nasıl oyun alacağız?

Ben kardeşlik falan uğraşmayı sevmiyorum. Kendi kartımla direkt oyunu alıp oynuyorum öyle millete de kolay güvenemem. Yıllarca indirim mi bekleyeceğiz yeni çıkan oyunları alınabilir fiyatlara düşene kadar.
  • Bak bu 100k kişi falan bizim buradaki Xbox fanlari için bir mana ifade etmiyor, bunlardaki durumu sanırım "Stockholm Sendromu" denilen olayla açıklayabiliriz. Yani neresinden tutarsan tut, bu sunumdan sonra bir oyuncunun şunu savunmasının tek açıklaması budur...

• myfranco kullanıcısına yanıt
    Playstation 5'e bu TV yakışır.

• Xbosex'in üstün olduğu hiç bir şey bulunamadı, şimdi de direk Sony battı, bitti, oyunu yok diye PS5'e yalan yanlış saldırmaya başlandı. O da kendi konusunda değil kenar köşe yerlerden korkak gibi yapılıyor. Hiç bir şey kalmadı tabii, 500 milyon dolarlar beş kuruşluk oyunlar oldu, PS5'te oyun yok yalanı çıktı ortaya. Bir tane link yok yalnız ortaya konulan ve PS5'in kötü durumda olduğunu gösteren.

Dünyanın hangi sitesine girersen gir, hangi videosuna basarsan bas iki platforma gelen veriyi yanyana koyduğun zaman PS5 milyonlarca fark atarken atmayın bu kadar yalan.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Hocam neye dayanarak 7000 lira olacağını söylüyorsunuz? 400 dolar olursa mevcut kurla 5k, 500 dolar olursa 6.5k civarı olacak. Konsolun bu rekabet koşulları altında 400 dolardan satılacağını düşünüyorum. 8k, 7k hesapları için çok erken...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 26 Temmuz 2020; 22:13:31 >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Ps5 in oyunları 500₺ den aşağı olmaz dijital de standart oyunlar için söylüyorum. Ps5 çıkınca güncelleme gelir fiyatlara 600₺ civarı olur arada yaz sonbahar falan indiriminde ciddi indirimler olursa oyun alınır onun dışında yeni çıkan oyunları almak çok zor. Kardeşlik falan ayrı konu al sat yapanlar daha uyguna oynar benim açımdan bu fiyatlar kabul edilebilir değil

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

hadi 7000 tl verdik konsolu aldık iş orada bitmiyor ki.. yeni oyunların çıkış fiyatları 550-600 TL bandına dayanacak yüksek ihtimalle. Şaka maka nasıl oyun alacağız?

Ben kardeşlik falan uğraşmayı sevmiyorum. Kendi kartımla direkt oyunu alıp oynuyorum öyle millete de kolay güvenemem. Yıllarca indirim mi bekleyeceğiz yeni çıkan oyunları alınabilir fiyatlara düşene kadar.
    Oyun oynamak eskiden lükstü, bir ara fiyatlar alınabilir seviyeye geldi, şu an yine lüks. Bu saatten sonra oyun oynamayı bırakın, dışarıda aktivitelere katılın benden tavsiye.
    Bir oyunun fiyatı, küçük semtlerde kira fiyatlarıyla eşit seviyeye geldi neredeyse. Parası olan yine alır oynar tabi herkesin önceliği farklı.
    İmkanım olmasına rağmen asgari ücretin neredeyse 5 de 1 i fiyatına oyun almak bana koyuyor.
    Daha zor günler geliyor, paranızı tasarruflu harcayın derim.
    Saygılar.

• quote:

100k kişiyi kim takar ya, donanımhaber xbox'i bile olmayan xbox müdavimlerine göre sony bu nesli kaybetti çoktan.
    xbox'u yok derken bizi kasıt etmedin değilmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 26 Temmuz 2020; 22:14:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Ps5 in oyunları 500₺ den aşağı olmaz dijital de standart oyunlar için söylüyorum. Ps5 çıkınca güncelleme gelir fiyatlara 600₺ civarı olur arada yaz sonbahar falan indiriminde ciddi indirimler olursa oyun alınır onun dışında yeni çıkan oyunları almak çok zor. Kardeşlik falan ayrı konu al sat yapanlar daha uyguna oynar benim açımdan bu fiyatlar kabul edilebilir değil
    valla hocam ya ps now sisteminin türkiye'ye açılması lazım , ya da ben yavaştan gamepass olan xbox'a geçicem gibi.

yani tamam excler falan kaliteli seviyorum da, bir oyun oynayacağım diye 500-600 lira hiç veremem. bu bir de sadece bir oyun için.

bir oyun zevkimiz vardı onu da elimizden aldılar anasını satayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: zed

Oyun oynamak eskiden lükstü, bir ara fiyatlar alınabilir seviyeye geldi, şu an yine lüks. Bu saatten sonra oyun oynamayı bırakın, dışarıda aktivitelere katılın benden tavsiye.
    Bir oyunun fiyatı, küçük semtlerde kira fiyatlarıyla eşit seviyeye geldi neredeyse. Parası olan yine alır oynar tabi herkesin önceliği farklı.
    İmkanım olmasına rağmen asgari ücretin neredeyse 5 de 1 i fiyatına oyun almak bana koyuyor.
    Daha zor günler geliyor, paranızı tasarruflu harcayın derim.
    Saygılar.

Alıntıları Göster
    vallahi öyle ya. bende tasarruf yapıyorum bir yandan zaten. valla isterse dünyanın en iyi oyunu olsun 500-600 gibi fiyatlardan bahsediliyor, bu nedir artık yuh ya.

yurtdışında küçücük veletlerin büyükbabaları, büyükanneleri tarafından aldıkları harçlıklar ile yeni çıkan oyunları rahatlıkla alabiliyorlarken biz burada asgari ücretin 4'e 1'ini vereceğiz bir oyuna yeni nesilde. resmen mal yerine koyuluyoruz. böyle şey olmaz olsun.

• Dictattor kullanıcısına yanıt
    The Medium'un PS5'e gelecek olması çok iyi oldu. Korku oyunlarıyla aram yok ama Medium'un atmosferine bayıldım.

2020'de TLOU 2'nin yanında Ghost of Tsushima çıktı ben daha oynayamadım bile. Oyun konusunda muazzam dolu bir nesil oldu.

Horizon Forbidden West ile yeni nesle geçiyoruz. Ama dayanamayıp day one alırım PS5'i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-02177D6B6 -- 26 Temmuz 2020; 21:23:28 >
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    kimi kastettiğimi biliyor herkes, onun dışında başkaları da varsa bilmiyorum.
  • quote:

kimi kastettiğimi biliyor herkes, onun dışında başkaları da varsa bilmiyorum.
    donanımhaber xbox'i bile olmayan xbox müdavimleri diyosun bizde varız orda zan altına sokuyosun,ortaya laf atıyosan şu şu diye haber ver sende, ne bilim belki beni kasıt ediyon Resimde çeker koyarız burayada görgüsüzlüğe gerek yok istersen çökeriz resim,sen bütün malvarlığını telefonuna kadar imzana koymuşsun,bu zamana kadar çamur atan oldumu sana peki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 26 Temmuz 2020; 22:33:11 >
  • 
Sayfa: önceki 13621363136413651366
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.