Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2550. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
180.840
Cevap
1.521
Favori
9.825.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25482549255025512552
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Doğru bilgi hatta öğrenebilme kabiliyeti terimi de kullanılmıştı(Dlss mantığı ile aynı)Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi ps5 de optic ses cıkısı yok dimi.z906 nasıl baglayacam.tv suanda 4k grundig 8586 modeli.onda optic var dts var sanırm.yeterli olur mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Persona_6

Hangi Sony oyununun yılın oyunu olacağına siz karar verin.

The Last of Us Part 2 mi Ghost Of Tsushima mı ?

Sony olmasa oynayacak adam gibi oyun yok.
    Last Of Us Part 2'nin alıp milletin kudurmasını izlemek var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lllmag07

bunun için bir günah keçisi bulacakları belliydi zaten. ama bence ms in bu nesildeki asıl sıkınıtısı xbox serias s olacak. ucuza konsol çıkartıp piyasayı domine edecez derken, serias s ile asıl çelmeyi ms kendine çaldı. önlerinde yeni nesilde es geçemeyecekleri böyle güçsüz bir donanım varken, isteseler de serias x in gücünü hakkıyla kullanamayacaklar. güç derken çözünürlük ve fps farkından bahsetmiyorum. donanımı sonuna kadar sömürecek, göreni hayran bırakacak 1. parti yapımlardan bahsediyorum.(ha adamların öyle bir derdi de yok. oda ayrı bir mesele :)) sony bu noktada çok akıllıca bir hareket yaptı. sadece blueray okuyucuyu çıkartarak hem piyasaya ucuz bir seçenek sunmuş oldu, hem de donanımı sonuna kadar sömürmelerine mani bir durum oluşturmadılar.

Series S çıkışından bir süre sonra destek kesilir zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: kalpsiz23

dün ben 2026 ya kadar plus uzattım kafam rahat

ben şimdi 2 yıl daha uzatıp 2027ye kadar garantiye aldım bakalım Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • Gönderin Gelsin..:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 28 Ekim 2020; 23:53:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epsilon

8 aya kim öle kim kala hocam bence 60 lira fark için değmez

Alıntıları Göster

sende haklısın zaten 8 aya 180 tlik euro 240 ı geçer :D

• Kimler PS5 istiyor? Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• Milleti kendiniz gibi fanboy sanmayın ya

• Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A98986428

Last Of Us Part 2'nin alıp milletin kudurmasını izlemek var

Alıntıları Göster

goty ödüllerinde tlou2 şov yapsa da şu homofobikleri çatlatsa başka da birşey istemem Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Kes fiş ucunu 2 başlı fiş tak olsun bitsin

Çok mantıklı 2 başlı fiş standart mı oluyor? Alırken dikkat etmem gereken bir şey var mı?

• Dövmemi yaptırdım Ragnarok gelene kadar aranıza katılırım umarım

• Teşekkürler

• alpererez kullanıcısına yanıt

Gerçekten PS plusa 1.200 TL para mı verdiniz ? PC de bedava olan online hizmet için?

• quote:

Orijinalden alıntı: LinkX

Gerçekten PS plusa 1.200 TL para mı verdiniz ? PC de bedava olan online hizmet için?

pcde online oyun oynanmaz. bedava olunca görüyoruz, hileden geçilmiyor. 1050ti lı pc de var evde ama konsol varken pcde oyun oynama gereği duymuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 29 Ekim 2020; 0:20:54 >
  • LinkX kullanıcısına yanıt

kardesim ps de bir oyun 1000 liralara ulasacak. sen pc de bunu hissetmedigin icin anlayamazsin.

yakinda konsol oyunculugu kalmayacak.

• Xim markası PS5 ve XSX'in çıkışları ile birlikte yeni cihazlarda Apex'in kullanılması için çalışmaların başlayacağını duyurdu.

Çok büyük ihtimalle Xim Apex yeni konsollarda da kullanılacak.

Kaynak:

• quote:

Orijinalden alıntı: brnbry

Xim markası PS5 ve XSX'in çıkışları ile birlikte yeni cihazlarda Apex'in kullanılması için çalışmaların başlayacağını duyurdu.

Çok büyük ihtimalle Xim Apex yeni konsollarda da kullanılacak.

Kaynak:

maalesef bu tür cihazlara ihtiyaç duyan ezikler de var. ama gördüğüm kadarıyla bu tür cihazları kullananlar o kadar yeteneksiz ki, bu aparatla mouse una auto-aim desteği bile alsa kolla oynayan adamı vuramıyor Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |  bf1, bf5 zamanı yaptığımız maçlarda cronusmax dahil bunu kullananlar varmış, ama skorları düşük olduğundan hiç farketmemişiz. iyi ki wall, aim-hack benzeri hileler yok konsolda, yoksa bunları da kullanırlarmış kesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 29 Ekim 2020; 0:36:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ctntas

Milleti kendiniz gibi fanboy sanmayın ya

Tamam

• 
Sayfa: önceki 25482549255025512552
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.