Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2068. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: theheretic , wardaddy58 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 15 Misafir - 15 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
180.852
Cevap
1.521
Favori
9.826.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
55. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 20662067206820692070
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlığı Hans'ın oyun istasyonu 5 diye değiştirsek olmaz mıydı?
  • beyler 650€ den sipariş geçenlerin siparişleri duruyor mu? iptal olan var mı?
  • formw3 F kullanıcısına yanıt
    Ben 465’den dijital geçmiştim duruyor hala

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkiyeden konsol almayin aldirmayin bu kadar vergimi olur

• Üreten karı içinde 499 euro dan çıkarıyor. Bizimkiler tüm maliyetler eklenmiş halinden daha fazla kar ediyor. Bilmiyorum cahil kalmak isterdim ama ekonomi mezunuyum. Benim okuduklarım devre dışı.

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 24 Eylül 2020; 17:18:34 >
  • Arkadaşlar selam. Ablam Avusturya’da yaşıyor. PS5’i satın alıp bana gönderebiliyor mu acaba? Sorun olmaması için nasıl bir yol izlemek gerekir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Spontaneously S kullanıcısına yanıt
    kargoyla zor. gümrükte vergi çıkar.
  • Playstation için stoklar tekrar açılıyormuş. Aynı hareket Xbox tarafında da olabilir. Hangi konsol alırsa alınsın gözler tekrar sitelerde ve stoklarda olsun. https://twitter.com/wario64/status/1309129748287754240?s=28
    Gümrükte çıkacak vergiyle de Türkiye’den daha ucuza gelmez mi? Ortalama ne kadar vergi çıkacağını nasıl öğreniriz?

Kendine almış gibi gelse girerken vergi vs ödeniyor mu peki?

• Spontaneously S kullanıcısına yanıt
    onun yerine amazon'dan kendin al daha ucuza gelir ve gümrükle uğraşmazsın.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Amazon’da stok yakalayamıyoruz ki. Bir de sipariş iptal olaylarını okudum iyice kafam karıştı açıkçası.

• Arkadaşlar doğruluğu nedir acaba??
    https://www.akibacollections.com/playstation-sony-playstation-5-digital-edition

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinan7037 -- 24 Eylül 2020; 17:32:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LunarOgred

Kendine almış gibi gelse girerken vergi vs ödeniyor mu peki?
    hocam ürünü kendisi gümrükten sokarsa vergi ödemez, kendimin der, hediye der sıkıntı yok. ancak başka ülkeden kargo ile doğrudan gönderirse gümrükte türkiyede ödemesi gereken vergiler birebir çıkıyor diye biliyorum.
  • Suudi arabistan amazonda on siparis acik suan tr gonderimi yok imkani olanlar siparis verebilir

• Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

Diskli versiyonu yurt dışından getirirken kontrole falan yakalanırsanız vergisini isteyebilirler. Aman dikkat.

https://ticaret.gov.tr/gumruk-islemleri/sikca-sorulan-sorular/bireysel/yolcu-muafiyetleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bogota -- 24 Eylül 2020; 17:45:23 >

• Normalde ''bence''li kelimeler kurulur. Ancak artık ''bence''li dönemleri geçtik. Pc'si olmayan PC kurmalı, Pc'si olan Upgrade etmeli. Para sıçıyorsanız orası ayrı. Konsol falan alınmaz Türkiye'den. Ps5 ise yurtdışından bile alınmaz hangi parayla oyun alacaksanız? Yakında tuvalet kağıdı tl'den değerli olunca rolleri değişebilirler...

Ülkemize ve içinde yaşayan bizlere Allah rahmet eylesin.

• 
Sayfa: önceki 20662067206820692070
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.