Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1993. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: encuni , LuqueTr , catcat111 Daha Az
3 Kayıtlı Üye ve 12 Misafir (1 Mobil) - 14 Masaüstü1 Mobil
5 sn
180.852
Cevap
1.521
Favori
9.826.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19911992199319941995
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaş anladık gamepass ile Xbox Series'te oyun oynamak ucuz ve mantıklı hemfikiriz ama PS5 konusunda bırakında başka şeyleri konuşalım kabak tadı vermeye başladı gerçekten her konsolun kendine ait anakonusu var
  • digital versiyon stokları bluray'e göre çok daha azmış, 25/75-20/80 civarında olduğu söyleniyor.
  • Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    her gün geympes ayini yapmak zorunda onlar.

ayrıca xbox konusundan daha çok ps konusunda takılan xbox çılar var. yazık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Belli kişiler yeniden ortalığı karıştırmaya gelmişler sanırım.

Yönetim bu kargaşa veya sıkıntı yaratan arkadaşların ne yapmak istediğini biliyorlar. Onlarda ellerinden gelen ve gereken müdahaleyi yapıyorlar ama yetmiyor bazen.

Türevler her zaman olacak gibi yada yan hesaplar diyelim.

Kişi zaten ne almak istediğini / hangi sistemde oynaması gerektiğini bilir. Boşu boşuna kötülemek yersiz bence.

İyi forumlar dilerim..
    hocam sen bu birim muhabbetine ne diyorsun?
  • Arkadaşlar Microsoft bethesda yı satin almış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yönetim uyuyor galiba . Ps sunumlarını izleyip sinirini burada millete sataşarak çıkarıyor herhalde. Tamam la ps bu nesil çok ezmez sizi :))

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Dogrudur hocam arz talep meselesi. Gelismis ulkelerde kutulu oyun alim-satimi cok yaygin. Ayrica blu-ray film kulturu de var. Bizim gibi kardeslikle vs. ugrasmiyorlar. Filmleri torrent'ten cekmiyorlar. Ben en son ne zaman kutulu oyun aldigimi unuttum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persona_6

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Microsoft Bethesdayi satin aldi kanka ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baki8824 -- 21 Eylül 2020; 16:23:29 >
  • Oha Microsoft Bey, n'apıyorsunuz?
  • Dictattor kullanıcısına yanıt
    Kendiniz sorup cevap vermişsiniz zaten, cevabını bildiğimiz bir soruyu neden sorma ihtiyacı duyuyorsunuz

Ben de dahil kimse bunun aksini iddia etmedi ki, neden benden aksini iddia ederek bir cevap vermemi istiyor ya da bekliyorsunuz

Tam tersine siz birçok şeyin aksini iddia ettiniz, ben de kullanıcı olarak iddia ettiğiniz kitlenin içerisine beni dahil etmeyin dedim. Örnek olarak da kendimi gösterdim, başkalarının adına da konuşup yanlış bilgiler verdiniz.

Zaten mesajları tekrar okursanız amacım da gamepass konusu da dahil olmak üzere insanların yanlış bilgi almaması üzerineydi.

Ayrıca kiralama servislerini kimse umursamıyor dediğinizde, hayır ben umursuyorum bu yüzden ps now gelirse ps5 digital alırım diyorum. Buna vermiş olduğum cevaba ps5 almak istemen benim merak ettiğim birşey değil diyorsunuz. Önce kendi yazdığınız mesajları okuyup anlayın, sonra size neden bunu belirttiğimi anlayabilirsiniz.

Son olarak konuşurken üslubunuz dolayısıyla yaptığınız saygısızlığı da görememiş olabileceğinizi düşünmüyorum. Bu saatten sonra size bunu benim öğretmem haddim değil, sadece dikkat etmenizi rica etmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypnosis. -- 21 Eylül 2020; 16:30:31 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Baki8824

Microsoft Bethesdayi satin aldi kanka ...

Alıntıları Göster
    Aman tanrım hemen xbox almalıyım

• Microsoft Bethesda yı satın almış. Rekabet büyüyor. Microsoft da adam gibi oyunlara yatırım yapsaydı Playstation at koşturamazdı. Umarım Microsoftda güzel oyunlar yaparda Playstation rekabet yapmak zorunda kalır.
  • Birim muhabbeti her ülkenin alım veya gücü ile alakalı bir durum.
    Ülkenin nasıl veya ne derece vergilendirme sistemi olduğu.
    Dolar ve Euro her ülke için farklı fiyatlar çıkıyor.

Ben birim muhabbeti yapmasını sevmiyorum ancak görünen köy kılavuz istemez. Bu konuda da herkes gibi bende hemfikirim "1 Dolar" "1 Türk Lirası" olsaydı o zaman şuan fiyat konuşuluyor olmazdı. Veya Amazon vb. gibi ek satış yerlerinden alınmak zorunda kalınmazdı. Herkes cebini düşünmek zorunda ki haklılar da.

Kısacası biz bu muhabbetleri ediyor iken. Kim bilir arka planda neler neler dönüyor bilmiyoruz.

Lafı fazla uzatmak istemiyorum ama kısacası birim olayı daha da uzatılabilir ve farklı manalarda çekilebilir.

Umarım güzel fiyatlandırmalar görürüz diyeceğim ama bunu kampanya veya İndirim günlerine denk getirmemiz gerekiyor bazen. "11.11" veya "Noel İndirimleri" vs. gibi.

Hayırlısı hocam..

Herkese iyi forumlar dilerim.:)

• Biz gamerlar icin guzel bir haber. Rekabet artiyor demek bu. 2 saniye cıvık olma. Buraya trollemeye gelmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

digital versiyon stokları bluray'e göre çok daha azmış, 25/75-20/80 civarında olduğu söyleniyor.
    valla ben baktım, bugüne kadar kutulu sadece cod ghost, bf4, ac black flag ve thief oyunlarını almışım sadece. o yüzden benim için hiç mantıklı gelmedi kutulu. ama etrafımda kutulu oyun satıp takas yapan spotçu dükkan falan olsaydı kutulu siparişi verirdim bende, olmadığı için digital siparişi verdim bakalım.
  • Batuemirbjk55 B kullanıcısına yanıt
    Bu haber doğruysa ki doğru gibi 7,5 miyar $ vermiş Zenimax Media'ya.Hamleye bak yuh , tüm oyunlar ilk günden gamepass'de.Güzel güzel Sony'de illaki karşı hamle yapmak zorunda kazanan biz olacağız her türlü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zartzurt456

hdmi 2.1 de 4k 120hz desteği var.
    hdmi 2.0 da 4k 60hz desteği var.

şöyle bir sorun yaşaya bilirsin tv 50hz oldugu için ve ps4 oyunlar genelde 30fps lerde çalıştıgına sorun yaşatmamıştır
    ama ps5 geçtiginde oyunlar 4k ve 60fps üstüne bazı oyunlar 120fps lerde çalışacak
    ve senin tv hdmi 2.0 oldugu için bu performans değerlerine çıkamayacak.
    50hz ise 60fps oyunlarda kare atlamaları olur buda sanki oyun tekliyormuş gibi bir his verir sana

Alıntıları Göster
    49 MU8000 var bende hocam ben sıkıntı yaşar mıyım peki?

• Sony den atak filan beklemeyin :)

• 
Sayfa: önceki 19911992199319941995
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.